Jump to content
Sign in to follow this  
Simi ON

slabire rapida

Recommended Posts

ce steroizi ma,aia sunt pistol cu apa.folosesc hormon de crestere si insulina,pe langa steroizi

 

de la hormonul de crestere apar abdomenele alea umflate,in forma de burta,cum avea ronnie,dorian yates si multi altii

Stiu de HGH si insulina.

De la HGH se fac si fruntile alea de parca au masca de faraon. Si le cresc extremitatile.

E usor sa-ti dai seama daca cineva ia HGH in cantitati mari.

 

Gen nea Sylvester.

Edited by Bogdan
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole nu zgarii ma volanul "la benveu" cu bataturile alea?

 

Cred ca iesi mai ieftin cu manusile decat cu imbracatul de volan

Share this post


Link to post
Share on other sites

culturismul profesionist e o industrie,din pacate dupa anii 80 a luat o directie total gresita,impusa de interese

 

daca s ar impune controale antidoping si acolo ar fi dezastru.curios cum se tre4ce cu vederea in state chestia asta,mai sunt zone cum ar fi wrestlingul,unde se folosesc steroizi la greu

 

si oficial sunt cu gura mare pe combaterea traficului si consumului de substante dopante si steroizi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate, ceea ce zici tu se cam aplica pentru sportul profesionist in mare parte.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai da,dar compara cu alte sporturi,in special cele olimpice unde se fac totusi controale antidoping

 

au fost prinsi destui sportivi de top si chiar s au retras titluri

 

uite si cazul campionului de ciclism lance armstrong,si multi altii

Share this post


Link to post
Share on other sites

E adevarat, insa cei prinsi reprezinta doar varful iceberg-ului.

 

Sportul a luat-o pe un drum mult prea comercial in care nu mai conteaza altceva decat profitul. Este condus ca orice alt business.

 

In anii '70 culturistii aratau inca umani.

 

Ceea ce se intampla de vreo 20 de ani e foarte nasol.

Sau cel putin mie nu-mi place.

 

Sa fii umflat ca un balon nu e ceva chiar asa misto.

Edited by Bogdan
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca nu crezi in prostia aia ca de la steroizi le cad coaiele sau alte tampenii.

 

ha? nu, era doar o observatie punctuala  :mellow: oricum is beat ... la ora asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mellow: oricum is beat cafea la ora asta

Să ne povestești mâine prin ce-a trecut Similea alaltăieri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta-i ca aia gen, studies indicate that use of contraceptives, may in fact increase the risk of pregnancy, when not taking the contraceptive.

 

si p-asta am dat-o beat, beware.

Lovitura de om de stiinta :lol: .

Pole nu zgarii ma volanul "la benveu" cu bataturile alea?

 

Cred ca iesi mai ieftin cu manusile decat cu imbracatul de volan

Direct in inima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu stiu ce plm am patit ca m-am apucat din nou de sala si pe langa febra de se uita si cainele urat la mine cand ma imbrac mi s-a umflat pieptul in partea dreapta, acum am o tzatza mai mare si una mai mica, pizdis style.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, nu cumva favorizezi o parte cand ridici haltera ? adica impingi mai mult cu partea aia si ai bara stramba/inclinata in impul executiei. Nu prea ai cum sa iti dai seama, spune cuiva sa se uite cand faci.

 

desi in asa de scurt timp e putin probabil sa se vada asa cu ochiu' liber.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu is mai mare la bratul stang fata de dreptu si am si forta mai mare desi sunt dreptaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am gandit si eu la asta da' plm, am mai facut si inainte si n-am avut probleme, ce-i drept e pe partea cu mana dreapta si eu sunt dreptaci, dar parca e prea mare diferenta. Cel mai nasol se simte cand cobor scarile repede de exemplu, nus' ce plm s-a intamplat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi s-a umflat pieptul in partea dreapta, acum am o tzatza mai mare si una mai mica, pizdis style.

Poate ai poftit la ceva si nu ti-ai dat seama

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama, saracu de el, adica plm, imi imaginez ca a avut super vointa ca sa slabeasca atat de mult si acum arata asa nasol, dar probabil se poate rezova prin operatii estetice. oricum, respect, eu n-as face misto de el.

 

trebuia sa faca in paralel si foate multa sala, se vede ca n-a facut deloc, are practic 0% masa musculara... se mai intindea din pielea aia, dar banuiesc ca era foarte foarte gras. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No acuma ca au trecut Pastile, la slabit cu voi !

 

Care cat ati pus? Eu recunosc, 2.5kg, am inceput vineri circul.

 

Dar azi - numai fructe/ niste unt de alune clandestin (stie Scufi :lol: ) - vreau sa dau jos ce am pus de sarbatori. Maine vedem ce zice cantarul de dimineata si ajustez meniul. Voi?

 

Edit : Azi merg doar pe jos, vreo 80 de minute in total, dus-intors de la servici.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am tinut post toata saptamana trecuta si am dat jos vrea 4 kg. Dupa astea 3 zile de petrecere am mai pus vreo 2. Deci tot e bine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Per total ai iesit bine. Asa am fost eu de Craciun. Noroc pe mine ca nu am fost in tara si nu am stat pe la neamuri.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.78 si 92 de kile. Burtă de somalez si șolduri ca oana roman. Restul e in parametri.

Ah, şi guşă de pelican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.