Jump to content
Sign in to follow this  
Simi ON

slabire rapida

Recommended Posts

nu fii tigan cu mine! nu-mi plac haterii. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar acel HGH

 

 

Pe topicul meu

 

 

Intr-o săptămână fac 40

Share this post


Link to post
Share on other sites

-------- 

 

am ajuns sa punem ca sursa credibila, niste suplimente sportive.

 

astept si poze cu surse:

 

abtronic-x2-belt-a9288-700x-700x700.jpg

 

ma retrag din jocul asta. nu e de mine. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scufi, din ce se vede mai sus tu si Ciupa spuneți exact același lucru, cu nuanțe diferite. Nu vad nuciun joc

 

 

 

Ești supărat? Îți lipsește vântul in pânze? Huo. Getefeo, te urăsc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai cu firma aia de suplimente a avut el contract.

 

Iti spun sigur ca el e in poza aia. Nu pare deloc photoshop. Smecheria e alta. Isi umfla burta si nu e deloc incordat. Si e iesit din forma, asta-i clar.

 

Nu stiu ce ti se pare asa incredibil.

 

Uita-te cum arata Ronnie acum si cum arata inainte.

Edited by Bogdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nene,am crescut dupa revolutie uitandu ma in revistele de atunci ,la cum se antrenau,ce mancau si ce cacau tipii astia

 

aveam 13-14 ani si ne uitam la ei ca la ceva extraterestri

 

pe vremea aia era doar o fituica de revista,Culturism ,care aparuse si inainte pe vremea lui ceasca in editie alb negru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce ati dus discutia in domeniul profesional, noi vorbeam de modul amator aici. Ce ai spus de abdomen ciupanezule mai bine taceai, stii foarte bine ca abdomenul se diferentiaza de restuk grupelor musculate prin faptul ca definirea lui este 70% alimentatie, hai sa nu ne cacam pe noi acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai tocmai, hai sa nu ne cacam pe noi.

Cum sa spui ca unul care face cu 200 la piept nu e in stare sa faca 30 de flotari? Plm, chestia asta nu e doar ridicola ci si imposibila fizic.

Pana si eu fac 30 de flotari.

 

Si ca calea, adevarul si viata sunt flotarile si tractiunile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca poți face treizeci de flotări, mister C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mergi intr'o sala, ia o vaca de'aia de la banca de impins si pune'l sa bage 4x30 flotari, o sa fii surprins .. in salile din romania ii numeri pe degete pe cei cu un fizic armonios dezvoltat. Sunt evident si exceptii, insa marea majoritate se incadreaza in categoria de mai sus.

Edited by rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca poți face treizeci de flotări, mister C

Facem un pariu d-ala pe 50 de milioane pe care sa mi dai?  :lol:

 

Flotari challange ii putem spune.

Mergi intr'o sala, ia o vaca de'aia de la banca de impins si pune'l sa bage 4x30 flotari, o sa fii surprins .. in salile din romania ii numeri pe degete pe cei cu un fizic armonios dezvoltat. Sunt evident si exceptii, insa marea majoritate se incadreaza in categoria de mai sus.

Cu partea asta sunt de acord.

Oricum, ala care face cu 200 la piept are suficienta forta sa faca flotari.

Banuiesc ca nu te referi la aia care fac cu 200 la piept doua repetari, dintre care doar una corecta.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai altii nu prea vezi in sali. Majoritatea nu pot nici lua macar pozitia corecta de flotare, cei care lucreaza bine nu prea ajung la greutati f mari, penteu ca schimba tipul de antrenament si merg mult pe superserii si triseturi.

As fi facut acum o poza in sala sa iti arat despre ce vb dar e duminica seara si sunt singur in sala :))))

Edited by rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, eu mereu in ziua de piept, fac la final si flotari, asa m-am obisnuit, dar avem la sala veste din aia cu greutati pe care o pun pe mine, ca doar asa simple am impresia ca-s degeaba. In schimb la banca nu fac cu greutate mare, adica mai mult de 70-80 nu-mi pun la impins, iar la fluturari cu gantere, ceva de genul 15 kile/gantera. mi-e teama din cauza umarului, is mereu stresat din cauza aluia, mai ales la fluturari.

 

cel mai greu mi-a fost sa imi definesc abdomenul in plm, si tot nu-s multumit, acum am 80 de kile in cap. Nush cum dreq de e rain asa de fibrat, oricum il urasc, asta e clar.

 

tre sa imi fac si io niste poze incordat ashea cum are el, ce plm.

 

 

11941013_923121977759830_1531326114_n.jp

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai Simi, baga si tu una :D .


 

cel mai greu mi-a fost sa imi definesc abdomenul in plm

 

Soldat, ai cam supt burta, las-o naturala, nu te ascunde :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, o sa imi fac la sala, la cald, cand is pompat si venificat, cu muschiu umflat, ce cacat, doar ca mi-e jena sa imi fac selfi-uri la sala, in oglinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, o sa imi fac la sala, la cald, cand is pompat si venificat, cu muschiu umflat, ce cacat, doar ca mi-e jena sa imi fac selfi-uri la sala, in oglinda

 

Pai nu le fa in oglinda, nu ai camera frontala pe tilifon ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-e aiurea in plm sa fac selfie-uri pe acolo, ma rog, tot o sa fac pana la urma ca e diferenta cand esti la cald imediat, pompat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-e aiurea in plm sa fac selfie-uri pe acolo, ma rog, tot o sa fac pana la urma ca e diferenta cand esti la cald imediat, pompat.

Te retragi si tu undeva mai discret si bagi o poza.

 

Sau la buda, eu dupa sala ma pisam ca un cal, de fiecare data. Si nu bagam apa deloc in ora care o petreceam acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole foarte buna evolutia de la ultimele poze

 

Ai de lucrat pe piept in in special partea superioara si umerii sunt ramasi in urma fata de rest

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, s-a reglat intre timp, ti-am zis acum vreo 3-4 luni ca mi-am bagat si la plan inclinat pt superior etc. repet, imi e foarte greu din cauza umarului vazut, trebuie mare grija si sunt limitat in exercitii, dar am mai evoluat oricum, o sa imi fac niste poze de pitzi. astea is mai vechi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti ok oricum, pentru pizdareala e ce trebuie. Sta tricoul bine pe tine, asta conteaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze cu rain si cu Pole si helău noilor colege de pe cudica.ro.

 

eu culeg rămășițele, n-am mari pretentii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.