Jump to content
Sign in to follow this  
Simi ON

slabire rapida

Recommended Posts

Tie nu ti ar sta bine slab in veci. Degeaba tot incerci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveam, la aceeasi inaltime, 85, mister Kipaila.

 

Dupa 30 mi-am bagat picioarele, voiam sa fiu gras. Nu ma intreba de ce, de-al dracului.

 

Am slabit si 10 kile intr-o luna, cand mi se punea pata. Pata insemnand ca-mi intorceam mintea sa traga in alta directie

 

Oook.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minima, nu le mai amesteca asa, ca uiti cum te cheama :)

Nu-i pericol, sunt obisnuit cu palincuta (cateva pahare micute zilnic, seara inainte de masa), slanina (originala, de la mama, fara E-uri :-), o ceapa si cateva beri).  Oricum, am grija, monitorizez saptamanal greutatea.

Problema este de sarbatori, atunci se cam pierde notiunea. 

Iar problema este ca odata cu trecerea anilor, nu vom mai putea sa facem asa cum a zis cineva mai devreme, in weekend ne simtim bine, nu tinem cont, iar in timpul saptamanii dam jos surplusul. Parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fac pariu c-o dam si aici in mancare. Mie-mi plac jumarile, ca tot veni vorba de slanina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dada, aici a fost doar ceva porc la gratar, acum e bere...

Dar am mai dat jos 1 kg de la ultima masuratoare, cred ca din cauza conservei de ton cu fasole, lol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma.eu va salut din mcdonalds. Miros un sandvis cu porc si sos de hrean :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

va mai las sa va zbateti ca pestii pe uscat putin,dupa care voi interveni imperial

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum spuneam, cine n-are studenta sa-si ia. Apoi topicul devine inutil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care esti, Simileo?

 

l.e. Trecusera vreo 2 ani de cand am mancat ultima oara la mcdonalds. Data viitoare va fi peste 4. Mama, ce cacaturi pot baga unii in ei ma, deci nu pot sa cred. McMici vai de ... mea, cred ca am facut ulcer gastric. Si sandvich-ul ala cu porc si hrean...un carton cu sos de maioneza intre 2 chifle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care esti, Simileo?

 

l.e. Trecusera vreo 2 ani de cand am mancat ultima oara la mcdonalds. Data viitoare va fi peste 4. Mama, ce cacaturi pot baga unii in ei ma, deci nu pot sa cred. McMici vai de dânsa mea, cred ca am facut ulcer gastric. Si sandvich-ul ala cu porc si hrean...un carton cu sos de maioneza intre 2 chifle

 

ceva mai infect decat Mc nu exista, eu cred ca nu am mai mancat ceva de la aia de 6 ani minim. Am auzit ca au facut si mc mici si cacaturi din astea.

 

singurele chestii fast food pe care le mai halesc, insa ffff rar, gen de 2 ori pe an probabil, sunt aripioare picante. Bine, daca ma apuc de alea cred ca termin 4 maxi bucket din alea, de asta ma si feresc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu imi mai fac cam la doua luni o mica placere cu niste crispy strips si aripioare picante de la kfc.


Imi placeau hamburgerii de la burger king dar au dat faliment foarte repede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da si nu inteleg de ce au disparut. Bine, la Baneasa erau intre mac si kfc, unde tot timpul erau mega cozi iar la ei eu si inca maxim 2. Plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.