Jump to content
Sign in to follow this  
Simi ON

slabire rapida

Recommended Posts

Abia astept sa iasa ciresele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

abia astept sa implineasca o zdreanta 18 ani.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

totusi nu pot sa mi l imaginez pe blue la 95 de kile

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti dai seama SLY, snifaitoarea aia de zici ca-i dr. Taub, pe o mecla din aia rotonda, ca o luna plina ?

 

lol, nu imi vine in cap decat Pinguinul din Batman :))))))))))

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

pupa-m-ai la snifaitoarea de sub buric. :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si ce mixai ma cand erai gras, manele? Romeo Fantastik vs Salam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mixam porc cu cartofi si cu pitã. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu cand aud din astea cu, slabire uluitoare facand miscare numai 20 de minute pe saptamana, in conditiile in care eu trag 2 ore pe zi la sala, ma pufneste rasul.

 

dar poti sa incerci, cine stie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

similea-i atat de lenes si atat de vicios incat spera la o minune d-asta de 5 minute

 

in 5 minute faci pachetele pe abdomen cu aia, lol

 

similea nu mai manca :sorcerer: , sau mananca sanatos


similea-i atat de lenes si atat de vicios 

 

 

presupun :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand mananca foarte gresit. De fiecare data cand zice ca mananca ceva, e cu epic fail din punctul asta de vedere. Si in general baga mai multe feluri de carbohidrati la o masa. "Cartoafe, paine d-aia buna etc"

Share this post


Link to post
Share on other sites

cartoafe ioc

 

pane doar de casa ma, facuta jumi juma cu faina si tarate de la moara. fara drojdie. si RAR, ca mi-e lene s-o fac

 

asa ca....

 

 

 

am vorbit cu un nenea medic care s-a uitat foarte cas la mine dupa ce am mancat trei linguri de orez si m-am apucat de durere cu mana de burta, nene care mi-a facut o lista kilometrica de analize. baete, pare-se ca ai ulcer. pai ma doare asa de vreo 15 ani. aha, bravo

 

 

evident, inca nu m-am dus.

radeti voi radeti, da pun pariu ca mancati mult mai mult ca mine in fiecare zi si iotete... cand mi-a zis WLF de regimul lui am ras trist in sinea mea - si acu o sa rada el: WLF, ce considerai tu a fi regim la mine e constant. si degeaba. cand am slabit acu vreo 3 ani 20 de kile rapid stiti ce-am facut, mi-am bagat un dest in gura si m-am hranit cu el. adica foame crancena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din nimic n-ai cum sa ai probleme cu greutatea.

 

Nu fi inconstient si fa-ti analizele. Nu e deloc bine sa stai asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum cea mai proasta varianta de slabit e sa faci foamea. Si cea mai periculoasa.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

insa din sedentarism ai cum. nu e doar din alimentatie, Ciupa, slabitul.

se combina mancarea cu activitatea fizica. una fara alta nu are cum sa dea rezultate.

 

raman doar operatia ori pastilele, ca optiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu n-am tinut ma nici un regim, mancam de rupeam, dar numai mancare slab calorica. Adica nu mancam o farfurie de salata, mancam o galeata de salata daca ma intelegi, 2 salate din alea chinezesti, o conserva de ton de 150 de grame, 2 felii de paine integrala prajite si facute crutoane, iaurt, ridichi date pe razatoare, ulei, otet. Altfel nu m-as fi saturat. Si uite asa am slabit pana la momentul actual 34 de kile, azi am 82.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da rezultate foarte simplu un regim doar din alimentatie. Insa, ca in general cand e vorba de lucruri simple, apare si latura urata si complicata. In acest caz, ambitia foarte mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca faci destula miscare, poti sa mananci cat de mult, chiar si la varsta mijlocie. Totul e sa arzi ce mananci, nu sa mananci indeajuns incat sa se arda stand pe scaun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.