Jump to content
Sign in to follow this  
Simi ON

slabire rapida

Recommended Posts

E masa aia bre, Inca nu mananc pe jos.


Ala nu-i pacat. Pacat era un meniu de la Burger King :lol: .

slana de porc din ei cred ca e pacat, totusi, burger king e sacrilegiu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E masa aia bre, Inca nu mananc pe jos.

slana de porc din ei cred ca e pacat, totusi, burger king e sacrilegiu :)

 

Burger King is the KING.

 

Naiba stie cum reusesc, de fiecare data cand ies din tara, vreau sau nu vreau, bag macar odata la ei.

 

Si aceeasi satisfactie o am :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt fan, aceeasi parere o am si despre mc, kfc imi place, recunosc :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

in basina asta de belgie nu au kfc, singura din europa, cred ca si in kenya au kfc.. dar nu in belgia.. 

o data la 2 saptamani ma duc in germania la 160 km si mai dau iama in aripioare... :) 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E altfel fata de McDonald's.

 

KFC nu prea e cu burgerii.


in basina asta de belgie nu au kfc, singura din europa, cred ca si in kenya au kfc.. dar nu in belgia.. 

o data la 2 saptamani ma duc in germania la 160 km si mai dau iama in aripioare... :)

:LMAO:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aripioare picante de la kfc for tjhe win ! se stie, se cunoaste :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

in basina asta de belgie nu au kfc, singura din europa, cred ca si in kenya au kfc.. dar nu in belgia.. 

o data la 2 saptamani ma duc in germania la 160 km si mai dau iama in aripioare... :)

Ai si optiunea de a le pregati tu, nu e aceeasi chestie, stiu, dar ies destul de bune si home made.

aripioare picante de la kfc for tjhe win ! se stie, se cunoaste :)

Exact! daca tot e cheat meal, pai sa fie  bine, zic! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kfc imi place, recunosc :)

Deja imi esti mai simpatic.

Si, in plm, am centura neagra 7 dan in fast food si mancare: Burger KIng chiar e bun. Are gust de gratar, zici ca e chiar facut de tine pe gratar. Se pisa pe Mc. Pacat ca n-a mers la noi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deja imi esti mai simpatic.

Si, in plm, am centura neagra 7 dan in fast food si mancare: Burger KIng chiar e bun. Are gust de gratar, zici ca e chiar facut de tine pe gratar. Se pisa pe Mc. Pacat ca n-a mers la noi.

 

Se pisa cu forta de titan si precizie de raza laser pe Mc.

 

De fiecare data cand merg la ei, au cate o chestie noua, un meniu nou si in afara e ieftin fata de restaurantele locale, ma refer la cele fara pretentii.

 

Bine ca este in Ungaria, cand ajung pe acolo cu diverse nu ratez oportunitatea. McDonald's n-am mai mancat din Amsterdam de vreo cateva luni, si atunci din greseala ca nu am vazut Burger King-ul de dupa colt. Am mers a 2-a zi la Burger King oricum :lol: .

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu nici nu mai retin daca am incercat burger king, a fost si in ct deschis intr-un timp dar nu mai retin daca am incercat, mc e un rahat imens din punctul meu de vedere, imi place doar inghetata aia cu topping de caramel de la ei, kfc rules in every fucking way!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merita incercat, e posibil sa nu iti placa. Desi se axeaza tot pe bugeri, ca si Mc, are cu totul alt gust, se simte faza cu gratarul de care zicea Bogdan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara misto, carnea aia chiar are gust de gratar. E cu totul alta experienta fata de Mc. Si eu mai mananac de la Mc, insa e o porcarie. Daca ar fi Burger King langa, n-as mai lua de la Mc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu proxima ocazie voi incerca si acest burger king.

Edited by rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai si optiunea de a le pregati tu, nu e aceeasi chestie, stiu, dar ies destul de bune si home made.

Exact! daca tot e cheat meal, pai sa fie  bine, zic! 

fratemiu e asa disperat cu kfc, ca o data, in timp ce era in concediu, a facut 1 saptamana numai aripioare in diverse combinatii incercand sa reproduca crusta aia cu kkt-ul ala secret de il pun pe ele.. 

ziceai ca e laborator, avea toate condimentele posibile.. 

faci si acasa, dar nu au gustul ala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am spus ca ies ca alea de la kfc, dar ies destul de bune si acasa, si garantat mai sanatoase, daca pot folosi cuvantul in asocierea de fata :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Nu am spus ca ies ca alea de la kfc, dar ies destul de bune si acasa, si garantat mai sanatoase, daca pot folosi cuvantul in asocierea de fata  :))

 

Asta e clar. Si mie imi mai face acasa si ies mult mai sanatoase.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.