Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Le Gourmet

Recommended Posts

cica  balut face plua mare

Toate scarboseniile se vand pe post de afrodiziac.

mai e tampenia ai de bautura, inima de sarpe, direct din sarpe aruncata in sake sau vodca si o dai pe gat, ceva de genul asta... abominabil.

Si mancarea asta de la chinezescul unde merg eu e facuta foarte pervers, Restaurantul e a unor chinezi si bucatarii sunt tot chinezi, insa au selectat din bucataria lor doar ceea ce e comestibil pentru romani.

In afara de picioare de broasca, n-am vazut nimic dubios. E o emisiune cu un chelios care mananca toate tampeniile de pe mapamond. Pai cand a fost in China imi venea sa vomit. Aia mananca stoace de caine, toate porcariile.

Ieri am mai mancat si eu ceva ciudat, dar surprinzator de bun. Limba de vita cu usturoi servita rece. Chiar foarte tare.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

andrew zimmern

Pe ala l-am vazut mancand balut si naiba stie ce virmi din copaci putregaiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, exact. E simpatic, dar cand incepe cu anumite scarbosenii imi vine sa vomit. Intr-un episod a fost in Alaska si a mancat cu batranii dintr-un sat carne putrezita. Cica era si o mare onoare. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca cel mai scarbos lucru pe care l-am mancat a fost o caracatita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chinezii mananca asa: la restaurant e o gaura in mass, vine ospatarul cu o maimuta de mana, o baga sub masa si o ridica astfel incat jumatatea de sus a capului sa treaca prin gaura aia. Ii taie partea de sus a craniului sa se vada creierul iar clientii mananca creier crud direct de la sursa. Presupun ca e sedata saraca maimuta. Niste animale galbejitii astia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chinezii mananca asa: la restaurant e o gaura in mass, vine ospatarul cu o maimuta de mana, o baga sub masa si o ridica astfel incat jumatatea de sus a capului sa treaca prin gaura aia. Ii taie partea de sus a craniului sa se vada creierul iar clientii mananca creier crud direct de la sursa. Presupun ca e sedata saraca maimuta. Niste animale galbejitii astia.

Faci misto sau chiar e adevarata treaba asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cica balut face plua mare

Lol, da. Filipinezii-s recunoscuti pe plan mondial la marimea pulii.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

idiotii aia galbejiti sunt atat de complexati de marimea micropenisurilor pe care le poseda,incat au dezvoltat adevarate obsesii in a devora tot soiu de scarbosenii cu efect placebo

 

de obicei provenind de la animale foarte rare sau chiar aflate in pragul disparitiei, ca specie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faci misto sau chiar e adevarata treaba asta?

 

Nu fac misto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era si filmulet pe youtube cu niste englezoi care mancau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-a mancat undeva sa ma uit pe iutub.

 

sper sa moara toti de cancer.


dupa ce in prealabil is fututi in cur de o masina d-aia postata de MAS, cu o reproducere 1:1 dupa ... lui mandingo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

 

sper sa moara toti de cancer.

 

Si noi probabil tot de aia o sa murim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

macar murim linistiti stiind ca n-am dat in cap unei maimute imobilizate intr-o masa.

 

om avea alte pacate da' nu cred ca e-n stare cineva d-aici de asa nici in prag de coma alcoolica.


cretinii aia cred ca un animal cu cat sufera mai mult inainte sa moara, cu atat va fi carnea mai gustoasa.

 

fara gluma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, chiar nu ma asteptam la faza asta cu maimutele. Multi oameni bolnavi pe lumea asta. Chinezii sunt unii dintre cei mai cretini. Mananca penisuri de tot felul de animale, au o obsesie d-asta pentru virilitate si potenta. Niste pitici complexati, are dreptate SLY.

Mi se pare ca mai e un mit d-asta conform caruia au inceput sa manance si placenta umana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manca si fetusi umani. Erau si ceva poze la un moment dat pe rotten.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeam ca-i abureala asta cu creerele de maimuta, mai auzisem undeva dar eram sigur ca era la misto.

 

Blue, Chernobilu a fost destul de aproape..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca cel mai scarbos lucru pe care l-am mancat a fost o caracatita.

la mine a fost mai mult

 

am mancat un vierme din tequila si am tras cu dintii de o cobra, din bautura aia de rahat cu gust de pamant

 

viermele a fost mai ok

 

evident ca in ambele cazuri aveam cashcheta rupta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.