Jump to content
umbrella

accidente ''spectaculoase'' culese de pe net

Recommended Posts

conduc ca niste cretini. am fost acum doua saptamani pana la mare si la intoarcere a fost de groaza. sunt haotici, nu pastreaza distanta, nici nu e de mirare ca se fac praf atatia. tot drumul s-a mers bara la bara. totusi, se gaseau destepti sa treaca pe banda de urgenta sau sa forteze o depasire pe interior, desi nu aveau unde sa se duca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lui MAS ii place aglomeratia. Mai mult timp sa admire cate un baiat frumos in trafic.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

accident-a4-8.jpg

 

ambii au avut gambele retezate, femeia (sofer) a gheberlit, barbatul e inca la uti 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau conduci nu ca animalul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-i inteleg. Marea nu se muta din loc

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, tehnic vorbind, placile tectonice se misca cu aprox 20mm pe an, deci intr-o oarecare masura, marea chiar se muta din loc.

 

sigur, nu suficient de repede cat sa justifice un comportament rutier neadecvat.

 

*flies away

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne

Pastrez jep

 

depaseste 50kmh sa te lase cu el pe autostrada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasati rautatile. Alo

 

Kip, aia, sarmanii, cum au ajuns in parapet?

Este, exclusiv, vina lor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu. Eu ma refeream strict la tine. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și fiesta o ghena pe 4 roti, la fel de sigura ca un Logan.
A mai crăpat un roman azi, lângă vama la Nădlac, aducea ceva mașini pe platforma și s a băgat într un tir. Acordeon s a făcut, numai mana i se vedea

 

http://www.aradon.ro/roman-decedat-pe-loc-intr-un-accident-infiorator-langa-vama-nadlac/1876956

 

Foarte multe accidente cu romani inainte de intrarea in tara, am observat ca toti se grabesc ca imbecilii vazandu-se pe ultima suta de metri si o sfeclesc de prosti.

Edited by Cefi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acu am vazut la stiri, o borâtura de cioara, sub 18 ani, beat mort, a intrat cu masina intr-o duba a unui nene care aproviziona localitatea cu paine.

 

 

Nenea a murit.

 

 

De ce borâtură infectă? Pentru ca, evident, la spital a trebuit sa fie adusi jandarmii, sa pazeasca, pentru ca s-a adunat tot stolul de ciori imputite si violente. Pentru ca hoiturile astea nu stiu de vina si bun simt.

 

 

Jur ca, pe zi ce trece, regret din ce in ce mai tare tonul impaciuitor si de cetatean european pe care l-am adoptat in privinta lor. Am fost un dobitoc. Daca astia 200 de ani i-au facut doar mai rai, e clar ce trebuie facut in privinta lor

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e povestea clasica cu ciorile, cred ca nu este incident unde sa fie implicata politia, sau un spital sau jandarmii etc, sa nu se adune ca sobolanii si sa se victimizeze. Si doamna mea imi tot bate obrazu cand spun ceva de ei, pe motiv ca " e si ei oameni". Ete pwla, astia reprezinta o plaga. Drept e, sunt si multi romani mai tigani decat tiganii.  Dar pt asta eu tot nu suport tiganii, de nici un fel.

 

 

l.e. Mi am adus aminte de astia:

http://www.digi24.ro/stiri/actualitate/sanatate/medic-de-la-spitalul-marie-curie-batut-de-parinti-nu-le-a-convenit-diagnosticul-700777

Edited by Cefi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mor cand ii vad, tatuati, asa, barbieriti smechereste, analfabeti si hoti si pesti si hiene, cum blocheaza ei strada, pur si simplu, pentru ca pot, in semn de tarie.

 

Daca o sa auziti la stiri ca si-a luat o pasare din asta pe-aici un topor in cap sa ma banuiti si pe mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu imi pun poster cu Simi in casa. Am zis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce-i cu mine, bai.

Chiar am ajuns sa-i vad ca pe niste gandaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am un poster cu Simi fara nimic peste.

pune poza aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am un poster cu Simi fara niciun peste.

Alea cu Simi impreuna cu un peste sunt mai rare.

Desi e din Galatz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai n-auzi ca primul peste prins de Similea va fi unul inconjurat de curve si si ala va fi prins cu toporul nu cu undita?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un bărbat de 64 ani, din județul Vaslui, a murit strivit de propria mașină, duminică, după ce a încercat să o oprească cu mâinile când a luat-o la vale pe un drum în pantă


Când a observat că autovehiculul s-a pus în mișcare, bărbatul de 64 ani s-a dus în spatele acestuia, încercând să-l oprească cu mâinile. Din păcate, șoferul a căzut, astfel încât mașina a trecut peste el, rămânând blocat sub aceasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, ce plantă. Motorbike asta e magnet de chestii din astea, si a filmat si propriul accident acum vreo luna, ma mai uit la video-urile lui

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.