Jump to content
umbrella

accidente ''spectaculoase'' culese de pe net

Recommended Posts

da, bmw-ul este e39, dar cealalta?

 

haudi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-auzi mah ca e jetta?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fa-te ca nu vezi, Scufi.

 

imi place cand se agita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa te vad vorbind asa cand o sa am coasa-n mana si o sa fiu langa tine :flowers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ho nebuno


sau sa scriu nebun-o, poate isi da si raresi cu parerea 

Share this post


Link to post
Share on other sites

probabil a fost descarcerat.poate au mai dat și în alte chestii

 

oricum cred ca fost viteză foarte mare la cum arata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se vede ca la e39 a fost taiat plafonul la descarcerare. Bine, la ce daune de bmw uri circula pe la noi, unele la a 4 a dauna totala, nu ma mira nimic. La unele stau elementele de caroserie pe prietenie.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mai, la E39 a fost plafonul taiat. Oricum aia e minor, ca podeaua nu mai exista, cel putin pt pasageri spate. 


646x404.jpg


Stai asa, ca unii scriu ca a lovit copacul cu peste 150 la ora, cu partea dreapta. tru verificata. Soferul a scapat, restul morti. 


Sa-mi bag ... in stirile lor, care preiau poze fara documentare.

 

mai este un accident cu un e46 verde, cam in aceeasi situatie, undeva prin departatii din vale 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Direct in copac la cu 150?

 

arata bine, daca ma-ntrebati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

capota aia eu zic ca se indreapta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar si ce politisti de cacat avem, vai mama lor. Astia n-ar trebui sa poarte arma, chiar nu merita asa ceva. Sunt prea tarani si prea prosti.

A venit unul din spate si l-a pus la pamant si dupa i-a pus si piciorul pe cap. Politistul s-a dus ca boul si l-a luat de ceafa si n-a fost in stare sa-l puna la pamant.

Nu poti, ma, sa faci din taranoi politist capabil si profesionist. Niste papagali, niste idioti. Ala s-a dus repede ca sa-l puna la pamant si sa-l ia prin surprindere si n-a fost in stare.

Adica, intr-un fel, el vroia sa faca repede uz de forta, dar fara sa fie in stare. Vai de mama lor. D-aia ii si cer pe mascati sa-i sprijine la filtre. Niste cacati platiti aiurea din banii statului. Mult prea multi politisti inutili si incompetenti. 

Citeam intr-un articol ca Romania cheltuie un procent mai mare din PIB pentru politie si restul de institutii de forta decat restul statelor europene. Pai da, e si normal. Un fost stat comunist, actual politienesc, in care multi cretini exista degeaba.

Niste militieni. 

 

Plus zecile alea de oameni care stau sa se uite ca tampitii. Dar nu dintr-un interes civic ci pentru ca le place barfa si scandalul. Multi idioti in tara asta.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi-a placut ca la un momdat, vine unul din public, fara nici o treaba cu accidentul cred si cat era ala la pamant, ii citeste un picior in cap aluia :)))))

 

pe la min 6,40 asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da, ala l-a doborat la pamant.

 

Lache ala cu borseta pun pariu ca e gabor in civil si a facut ca prostul pasul in spate cand s-a dat betivul spre el. 

 

Ma rog, e si vorba de Bacau. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da' la bacau e moda asta cu umblat in papuci, pantaloni trei sferturi si la burta goala ? ca nu numai soferul beat era asa, am mai vazut si prin public... din aia care stau dezbracati asa, cu mainile in sold si burta in fata, genul de uscati cu burta d-aia de cirozat.

 

bine, gaborii aia sunt de cascadorii rasului, ce plm sa mai zici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tricoul de piele e ultima moda in localitatile astea unde se consuma Noroc si Timisoreana la minim 2 litri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.