Jump to content
Sign in to follow this  
KIP

ibetie sau adunare un weekend la mare, munte sau oriunde in 2015

Recommended Posts

Am fost o data intr-un colt uitat de lume din asta

 

PeriÅŸor, parca. Marea, plaja pustie cat vezi cu ochii, numai vreo doua barci catranite putrezeau printre dune

 

Ehei

 

N-am cuvinte, frumos de te taia pi suflet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deja ma visez acolo, intr-un colt retras, sa nu se auda mâc cu vreo carte in mana ori o papusa superba. :)

There u go :)

6BCA909250569047F5009675CE40438C.jpg

Parere personala:

 

Gura Portitei: loc beton! Dar nu stiu daca merita sa facem acolo. Am inteles ca este cam pustiu.

 

Mamaia: mizerabil.

 

Vama: loc bun, beutura pana cazi lat and beyond, pizdaraie cat cuprinde. E de mers. Dar nu cu remorca - te umpli de draci.

 

Costinesti: studente si liceence inca destul de proaste incat pe orice pun mana baga si-n gura. NU e de mers cu remorca!

 

Restul litoralului: nu merita, decat in cautare de milfe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mas toata lumea merge la rilax, peisaj, alea, alea...

 

tu tot vrei sa prinzi ceva cu pantaloni-n vine

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi zicem ca venim cu copii si neveste si Haiducu lu Sapte Cai uite ce scrie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce te asteptai, doar e MAS.

 

Nu stiam de locul ala, pare foarte tare.

 

Pe de alta parte, Vama Veche s-a umplut de cocalari, a devenit o destinatie la moda printre ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E f misto Gura Portitei dar e prea izolat zic eu.

 

In plus, nu ai unde fugi sa scapi de MAS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS, acest Salman Kahn din drumul taberei, supranumit si umectatorul de chiloti, indentificatorul hormonal, distrugatorul de fara, picamerul din sud, trepanatorul fatal, spaima bisericii ortodoxe. Un veritabil deschizator de drumuri, calea si adevarul cand vine vorba de tipologii feminine, sex, dorinta si percutie.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, Similea oricum nu vine dar tot baga zazanie, normal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS, acest Salman Kahn din drumul taberei, supranumit si umectatorul de chiloti, indentificatorul hormonal, distrugatorul de ..., picamerul din sud, trepanatorul fatal, spaima bisericii ortodoxe. Un veritabil deschizator de drumuri, calea si adevarul cand vine vorba de tipologii feminine, sex, dorinta si percutie.

iar isi schimba asta semnatura

Share this post


Link to post
Share on other sites
MAS, acest Salman Kahn din drumul taberei, supranumit si umectatorul de chiloti, indentificatorul hormonal, distrugatorul de ..., picamerul din sud, trepanatorul fatal, spaima bisericii ortodoxe. Un veritabil deschizator de drumuri si anusuri, calea si adevarul cand vine vorba de tipologii feminine, sex, dorinta si percutie. Cel care detine cheia dragostei eterne si a iubirii fara de pacat, cel adorat si visat de orice fata virgina precum un luceafar. Adanc cautator al placerii in nebanuite locuri, iubitor al tuturor genurilor, raselor si speciilor.

 

 

Am modificat-o putin. :lol:

Edited by Bogdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mas, "marchizul de pompancour" :sorcerer:


mas este fan marchizu' de shade cu curu-n sus

 

Donatien Alphonse-François, Marchiz de Sade (n. 2 iunie 1740 â€” d. 2 decembrie 1814) (IPA: [maÊki: dÉ™sad]) a fost un aristocrat francez care a devenit celebru prin activitatea sa sexuală libertină, perversă È™i excepÈ›ional de violentă precum È™i prin scrierile sale apologetice despre acest subiect.

Sadismul ca perversiune sexuală È™i parafilie violentă, È™i-a primit numele de la activitățile sale criminale, pentru care Marchizul de Sade a fost încarcerat în total 32 de ani din viață, în mai multe închisori È™i într-un azil.

Sunt cunoscute două filme despre biografia lui: „Marchizul de Sade/ Quillsâ€, de Philip Kaufman (2000, cu Geoffrey Rush, în rolul principal) È™i „Sadeâ€, de Benoit Jacquot (2000, cu Daniel Auteuil)[1]. Pier Paolo Pasolini, în filmul său „Salo†(1976), a transpus „Les 120 journèes de Sodome†(1785), cea mai importantă carte a marchizului, despre o societate totalitară È™i despre debandada din Italia fascistă[1].

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai putin frecat la masini si mai mult pe partea de bere, mare, soare si holbat la buci si tate.

 

 

KIP, u started!

And Pole si Umbrella finished it!

 

Iar o avut Pole o sclipire de jeniu! Rad ca boul singur la tigara :lol:

 

Scoate asta niste perle geniale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am fost de vreo 3 ori la gura portitei, este extraordinar cu adevarat. Trebuie sa stiti (cei care nu ati fost), ca nu se poate ajunge cu masina, ceea ce face special locul, se ajunge numai cu vaporul sau rapida. Masinile se lasa in parcarea din portul Jurilovca si de acolo, cu vaporul.

 

Eu am stat la casutele acelea direct pe plaja, extraordinar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Repet, indiferent unde alegeti, eu am sa vin. De data asta chiar vin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vine Pole si ma ia cu forta, oricum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu in vara asta voi merge la mare cu asa ceva si cred ca stau vreo 2 saptamani. Vreau sa merg in mai multe locuri,  si sa stau cate o zi-doo

 

P1080541-1024x664.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E rezolvata partea electrica? Totul funcțional?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brici

L-am facut atunci, a bagat cateva zeci de mii de km pana acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.