Jump to content
umbrella

tratamente naturiste

Recommended Posts

deci eu nu imi pot imagina cum traia lumea cand nu exista A/C. plm, mai ales prin zonele alea super calde, sau prin vestul salbatic, soare, cald, transpiratii, praf... vai de ... mea, cred ca muream.

 

aerul conditionat este cea mai tare inventie ever, dupa sorici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu suport caldura, efectiv nu o suport, fizic ma termina, psihic, deci am senzatia ca mor daca ma tii in soare si in caldura. la frig pot sa stau si-n ... goala, n-am nici o treaba.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mai rea caldura decat frigul. Cand e mama gerului poti sa mai pui ceva pe tine si-o scoti la capat. Cand e cald ce naiba mai dai jos? Bei apa de compensezi alcoolul pe o viata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu inteleg cum beau unii pe caldura asta, cu soarele-n cap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu suport caldura, efectiv nu o suport, fizic ma termina, psihic, deci am senzatia ca mor daca ma tii in soare si in caldura.

Deci din cauza ta îs pline terasele la mare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde ai gasit rosii din astea ? Si eu sunt inebunit dupa gustul ala, insa nu gasesc

In Piata Progresului. Insa nu gasesti usor. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ma duc in Bila sa snifuiesc rozmarin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci din cauza ta îs pline terasele la mare...

Ehei Papi :D

 

Si cum a fost, pisicule?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce dreq aveti ma cu tampenia asta ? toate jartelele pensate de la mine din lista de facebook, dau share la pisatu' asta de lamaie cu usturoi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu l-am adus aici doar pentru voi :D

 

 

fac eu proba si va spun daca e bun sau nu

 

 

kip poate sa-si faca un smoothie lamaie cu usturoi, gen :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai era unu pe aici care a incercat nush ce cura din asta zen si si-a cacat inclusiv colonu'. lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

unu' care dupa ce ne-a trimis pe toti in ... lui, a cerut sa i se sterga contu'.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

din considerente de sila, nu voi numi pe nime'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poftim, e vorba de Cefi, care dupa ce a stat cred ca 3 ani sau mai bine cu noi pe chatu ala al nostru privat de pe bmwclub, un an aici la fel, a decis sa ne dea cu ... peste ochi, sa-i jigneasca pe unii dintre noi complet gratuit, practic sa-si arate "true colors", apoi a cerut sa i se sterga contul si a disparut fara sa ne zica nici macar un "hai la revedere coaie", alora cu care nu a avut nimic de impartit si care i-au acordat increderea de a-l include in discutii foarte personale, considerandu-l un prieten, atat de prieten cat poti fi fireste in mediu virtual.

 

ma rog, ia cu lamaie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole e gelos.

 

Hai sa închidem subiectul. Propun ascunderea postului.

Evident, eu m-am înțeles întotdeauna bine cu Cefi. Precum si cu Bala. Daca o fi fie si numai in mintea mea, io tot is mulțumit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evident, eu m-am înțeles întotdeauna bine cu Cefi. Precum si cu Bala. Daca o fi fie si numai in mintea mea, io tot is mulțumit

 

da si ti-au aratat atat de mult respect la randul lor, incat nici unu nici altul nu ti-au zis nici macar "hai pa fraiere".

 

eu ma atac grav la fazele astea.

 

increderea in alti oameni probabil vine natural, insa e o slabiciune in ziua de azi, jartele peste tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.