Jump to content
Sign in to follow this  
Pole

Kipiliruri - Cumparari, Vanzari, Troc

Recommended Posts

pai cam 800 de lei e un S4, cu atat ar trebui sa ti-l dea KIP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca tot se practica, vreau sa vand saab 9-3  1.8t 2006  cu instalati gpl si gume de iarna noi repede, il dau cu 2800 daca il insfaca cineva pana pe 10 ianuarie, apoi cred ca il pun pe ebay.la licitiatie... :)

super pret ce anunturi am vazut la anul asa de fabricatie sunt de la 3500 in sus si  sunt dinalea ascutite pe toate partile.. :)

vreau sa scap de el ca imi atarna ca o piatra de gat ...

Edited by DOMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

 il dau cu 2800 daca il insfaca cineva pana pe 10 ianuarie

 

OMFG. de ce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai ca ti-l cumpara Similea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e inscris in romania, stau in belgia, taxa e vreo 1100 de euro cred. 

istoria masinii  e in topicul de pe forum..

http://www.ibmw.ro/topic/307-tradare-am-trecut-la-saab/

acolo aveti si poze si ce dotari are, in general e instare buna desi  de vreo 2 zile parca aud ceva la gropile mici, pare a fi o flansa la amortizor ceva, dar nu bag mana in foc.... in rest e ok masina.. 

Nu o sa am unde sa il tin, nu o sa mai merg cu el, nu il pot radia ca daca il radiez din circulatie si il las parcat in strada il salta aia de ridica masini, si am un varf mare de plata dupa 15 ianuarie. 

 

normal ca nu ma bazez ca vand masina dar nici in rezerve nu vreau sa intru. 

 

daca nu il marit pana pe 10-15 ianuarie o sa vad e ce fac cu el, probabil il aduc in ro si  intra in conservare, ca dupa data aia chiar nu ma mai grabesc de loc si nici sa imi bat joc de banii mei nu vreau. 

 

oricum din ce vad  si stiu si ce e prin belgia, masina pe benzina fie ea si cu gpl cu cutie automata nu o sa se vanda in belgia ever.. si eu cand am cumparat-o erau doar 3 pe tot autoscout-ul in Belgia ( nu saab -uri ci 3 masini pe benzina cu cutie autoamata in bugetul meu de atunci. :). )

Edited by DOMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa. Aveam io unul dar e mai mare ca are si manere din alea de care tragi cu mainile in timp ce bati pasul pe loc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrea cineva ASUS-ul meu ? am trecut definitiv pe MAC. A fost vreo 3500 de lei, a iesit din garantie acum 2 saptamani.

 

i7, 8gb ram, nvDia cu 2 gb ram Ge Force GT, 500 GB HDD 7200 rpm, super slim, 15,6'' display led HD, hdmi etc. factura /cutie bla bla

 

2000 de lei.

 

e smecher.

asus-ultra-slim-k-series-k46cm-wx177h-al

Share this post


Link to post
Share on other sites

l-am dat, va miscati greu. da pai am luat un MB Pro de 15,4 inch si mai am MB Air-ul de 13, deci gata, i am out

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, cum l-am pus pe net m-a sunat cineva, primul venit primul servit. il pusesem la 2100 si l-am lasat la 2000.


acum am nevoie de o smecherie din aia apple tv ca sa imi leg asta la smart tv si la restul cacaturilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry, nu credeam ca o sa se dea asa repede :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

erai mai bine daca l scoteai la licitație pe forum

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda, adevarul e ca aici am mai vandut iphone 5s si ipad-ul, mai bine asteptam oferta lui KIP sau ceva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.