Jump to content
Sign in to follow this  
raekwon

Noul Audi Q7

Recommended Posts

 

ah si ma cac si pe parcarea voastra de la petrom, in special pe locul aluia cu ferrari.

Buey naspekule! Ne intalnim la locul aluia de parcare. I-l ornam frumos amandoi! :D

 

Referitor la Bangle: in afara de 6-ar care si in zilele noastre e demential, restul sunt pilaf. D-aia au si schimbat linia cand au bagat f-urile, pentru ca au realizat ca linia bangle nu a fost cea mai buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urat nou Q7. Si nu au renuntat la gogomania aia de maneta de la schimbator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

esti prost, cauta pe net ca ce a facut bangle a revolutionat nu numai BMW dar si designul auto in general, n-am cum sa caut acum, ca-s pe telefon. erau niste articole foarte misto, scrise de niste experti in asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jeleu: stiu ce zici. Pe pielea mea am testat subvirarea cu golf-ul 4 acum doua ierni cand cu tot esp-ul, fara a avea viteza mare, o curba de la urcarea spre predeal venind din bv, masina a decis sa mearga tot drept. Mentionez ca in fata aveam ceva duba veche care a luat curba fara probleme iar eu aveam si gume de iarna continental noi. Doua saptamani mai tarziu am mers cu e34 fara esp aserehe-ha-hehe, rezultatul: NICI o problema!

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS, pe tine nu tre' sa te mai las nesupravegheat p-aici.

 

Cum dispar, cum incepi sa fii jucaus.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

esti prost, cauta pe net ca ce a facut bangle a revolutionat nu numai BMW dar si designul auto in general, n-am cum sa caut acum, ca-s pe telefon. erau niste articole foarte misto, scrise de niste experti in asa ceva.

Bai, nu contest ca a scuturat amorteala design-ului acelor ani. Spun doar ca nu mi-a placut, vaco! :D

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine magarule :D


Bai, nu contest ca a scuturat amorteala design-ului acelor ani. Spun doar ca nu mi-a placut, vaco! :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era un interviu postat de mine pe aci...nu mai stiu unde, despre Bangle si ceea ce a facut el....sunt pe telefon.

De acord cu Pole, a revolutionat designul, chiar si acum mi-as lua un E60, care imi place foarte mult.

Gen 4.4 benzen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol. Ifics e gelos!

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

topicul asta mi-a facut dor de un flame cu consecinte, pe clubaudi.ro, ceva old school asa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clubaudi si vwforum. Alora poti sa le arati evidenta si tot nu cred. Sunt mai indoctrinati decat Mossadul...plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai cum le stii tu pe toate ca un om mare! Frate, sunt masini de companie ale catorva directori care chiar au tot ce le trebuie si piele si tot. Eu nu am zis ever ca parcul auto al puletilor e constituit din f30-uri dotate. 750d cu greu poate fi numit chelaciune. La fel si jaguarul ala si la fel si seria aia 5gt.

Pai ce plm legatura are F30 cu 750d, Jaguar si seria 5 GT? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce plm legatura are F30 cu 750d, Jaguar si seria 5 GT?

Nici una.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos ca un sprinter sau un t4.acar cu alea faci si treaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie-mi pare ok din fata si din spate.  lateralul tot de autobuz a ramas.  si interiorul e misto.  am condus un a8 d'asta nou, si-mi place genu' ala de maneta, e foarte misto la feeling.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tie si lui mas, ce va mai plac manete la feeling.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.