Jump to content

Recommended Posts

Pe ce faci pariu? :D

 

 

pe o stiuca impaiata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti fac cadou un tatuaj cu draco, lupul dacic.unde vrei tu  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt cine e curios, sa știți ca exista o legătură strânsă între draconul dacic, Sf Gheorghe și faptul ca românii de demult nu au renunțat la ortodoxism în favoarea catolicismului. Bineînțeles, Vaticanul e implicat.

Interesant

iti fac cadou un tatuaj cu draco, lupul dacic.unde vrei tu :)

 

Da nu vreau Lupu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici batut nu pot sa-mi dau seama ce tatuaj mi-as face.

 

presupun ca e ceva ce ar trebui sa-mi placa.

 

pai nu prea imi place nimic, atat de hain sunt.

 

o sticla presupun ca e aiurea sa ti-o tatuezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok fie

 

pentru tine micul print de saint exupery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neagra sa fie.

 

Bai, deci as fi un burtac caraghios, nu? Nu m-ar prinde

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa pun o poza cu tatuajul pe care l am facut in vara,de fapt completare

 

am asteptat sa se vindece si dupa aia am uitat.a iesit frumos cred eu.adica m am orientat spre un model care nu apare prea des

 

asta ar trebui sa urmareasca fiecare,nu i inteleg pe aia care si fac tribale fara sens sau alte tampenii care nu reprezinta nimic

 

la sfarsitul lui august am alta programare,de data asta culmea ironiei,la un ungur pe nume atilla in cluj

 

o sa mi fac un tatuaj cu tenta istorica,sper sa nu ma saboteze si sa ma trezesc cu vreun husar unguresc desenat pe umar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara supărare, dar inca is bulversat de balauru lu Rares.

 

 

Si mai e si color

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu inca precis.era vorba de arm sleeve dar voi renunta,prea multe sedinte,drumuri si bani aruncati aiurea pentru moment

 

asta cere 200 de lei pe ora,ori 5 ore ori 6-7 sedinte.du da mat

 

o sa ma orientez catre ceva care se poate face intr o sedinta,maxim doua

Share this post


Link to post
Share on other sites

La chestii de astea mari ar trebui să-ți dea un preț fix.

Și asta al meu taxează la oră. Când i-am zis ce vreau sa fac mi-a zis ok, arată-mi ceva asemănător. Apoi mi-a dat preț fix. L-am făcut parcă în vreo 4 ședințe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bine sa primesti pret fix si la muieri, e enervant rau cand o vezi ca se uita la ceas.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala pe care l ai pus aici în 4 ședințe?nu i cam mult?

 

pe ungurul asta îl doare în cur,programarea am făcut o în aprilie pentru sfârșit de august.pâna atunci avea programări zilnice și concediul de 2 săptămâni

 

asa ca li se rupe,take it or leave it

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a fost făcut contur, apoi negru și gri pentru umbre și culori mai închise (a bătut roșu peste negru), apoi culorile și ultima ședință a fost mai scurtă, doar pentru detalii. Fața ăluia, contur, etc etc

Și nu e vorba de ședințe de 5 ore, în niciun caz. Mai degrabă cred ca vreo 3 ore.. De obicei mergeam la ora 2 PM și eram ultimul pe ziua respectivă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum am stat de la ora 2 până după 9 seara,efectiv cred ca s a lucrat mai mult de 6 ore

 

oricum a fost și destul de greu de suportat către final,din cauza durerii.și nu sunt vreun sensibil

 

următoarele 2 zile brațul și antebrațul aproape mi s au dublat,arătam ca tenismenii aia disproporționați,după care umflătură s a retras treptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-aș avea răbdare să stau atâta. Eventual doar legat de scaun, ca la scoaterea amigdalelor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine a durat 6 ore prima tură și 2 ore a doua. La finalul celor 6 ore eram aproximativ ok, însă ce a urmat a fost nasol. Mi se umflase antebrațul și tot supura o chestie amestecată cu sânge și limfă sau ce dracu' era...plus ca se mai lua si ceva strat de piele cu cerneală. Io erou, voiam să vin a doua zi să îl termine. S-a uitat ăla puțin ciudat la mine, îi venea sa râdă. Abia după o săptămână a putut cineva sa pună mâna pe antebraț, așa dureri aveam. Lucru' dreaq.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.