Jump to content
blue

Home audio & video

Recommended Posts

Am vazut zilele trecute un oled de 127, hd. Fantastic cum se vede, mult mai ok decat un ultra de care o fi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta-i culmea oftalmologiei. Sa ai orbu' gainii si totusi sa vezi cu ochiu' liber refreh urile de la 200Hz :(

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ochiu maro.

Asta ca să nu aibă ocazia mas sau jizzy sa intervină cu remarci obscene.

Continuați.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana lacrimeaza.

Penele lu' puiu is ca icoanele lu' arsenie boca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai sfaturi utile , merci !

 

in final m-am hotarat la sonyu' ala mai scump, l-am vazut intr-un magazin si se vede bestial , cred ca cel mai corect atunci cand ai dubii mergi in magazin si vezi care-ti place mai mult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

De aia nu-și cumpără simi cartofi online.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai sfaturi utile , merci !

 

in final m-am hotarat la sonyu' ala mai scump, l-am vazut intr-un magazin si se vede bestial , cred ca cel mai corect atunci cand ai dubii mergi in magazin si vezi care-ti place mai mult .

in loc sa cumperi si tu unul romanesc,  strici toata balanta de plati a tarii. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ce tv romanesc bun este pe piata ?!

 

imi iau sony in primu rand pt ca pe ps4 are input lag mai mic in jocurile online , langa tv-ul asta mai era un sony curbat 

 

http://www.altex.ro/televizor-curbat-led-smart-ultra-hd-3d-android-139-cm-sony-bravia-kd-55s8005c

 

unul langa altul parca arata mai misto si pe imagine asta(curbatu') , am intrebat consultantul de raion sony despre ele si mi-a zis ca pt ps4 cel normal merita, pt ca : procesor de imagine si pt ca triluminos si 1000hz

 

http://www.altex.ro/televizor-smart-led-ultra-hd-3d-android-139-cm-sony-bravia-kd-55x8509c

 

 

cert e ca deasupra lor era unul mai mic de 127cm la 4000de lei si mi se parea ca arata cel mai bine din toate pe imagine ,chiar si decat unul de 200cm la 15000 de ron :))) 


De aia nu-și cumpără simi cartofi online.

 

lol, da !

el merge direct in magazin sa vada "marfa" :)

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici gresesti. De la un nivel incolo, marfa vine la tine. Nea Simi trebuie doar sa deschida usa. Caprioara ii intinde pulpa, iar cartoafele nu se lasa niciodata asteptate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io nu știu, sincer, de când vă permiteți voi să-l luați pe simi peste picior.

Oare de atunci cu Vali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce bine ca nu m-am grabit atunci :))

 

la altex e 6800 la emag e 6300 , iar la evomag e 5700 :))

 

http://www.evomag.ro/TELEVIZOARE-LED-TV/Sony-Televizor-LED-Sony-BRAVIA-139-cm-55-KD-55X8509C-Ultra-HD-4K-3D-Smart-TV-Motionflow-XR-1000-Hz-4K-X-Reality-PRO-Android-TV-CI-1089091.html

 

sper sa-mi vina si smartcam-ul pana ajunge tv-ul in tara.

 

tot de la evomag am luat si ps4 

Share this post


Link to post
Share on other sites

in sfarsit, mi-a ajuns si tv-u

 

12645266_963106543757210_807399842441069


cam dihanie pt camera in care-l tin eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu exista prea mare! Peste 2 saptamani, cand o sa te obisnuiesti cu el, o sa te gandesti ca mergea si mai mare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

omfg ce namila ! sa-ti alinte retina nea' Puiu!  :thumbup:


Nu exista prea mare! Peste 2 saptamani, cand o sa te obisnuiesti cu el, o sa te gandesti ca mergea si mai mare :)

 

Io nici dupa un an nu m-am obisnnuit cu al meu, care e de doar 120 diagonala, mi se pare prea mare...bine, ma uit de la doar 1.80 metri

Share this post


Link to post
Share on other sites

merci nea v' !

 

Nu exista prea mare! Peste 2 saptamani, cand o sa te obisnuiesti cu el, o sa te gandesti ca mergea si mai mare :)

 

pt camera in care ma joc eu este perfect, caci puteam sa-mi iau si de 160 dar chiar nu e cazul.

 

cert e ca mi l-am luat pt ps4 si se simte clar o imbunatatire pe toate planurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.