Jump to content
blue

Home audio & video

Recommended Posts

Eu, când nu știu ce sa zic, tac. Încearcă și tu. Odată.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. E un film insipid, plin de cliÅŸee, pentru indivizi care-si doresc cu ardoare sa fie apreciati

Lol

Vai, gresisemtopicul.

Scuze

 

 

 

Da filmul tot fondant ramane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blue, de unde ti-ai luat tu telecomanda aia Magic pentru LG ? deci eu nu gasesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mi-am luat inca, te-am intrebat daca ai tu sa vad daca merita sa-mi iau.   de obicei vine by default la modelele mai scumpe.   ar trebui s-o gasesti la altex/flanco sau la emag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci nu au nicaieri pe stoc, am mai gasit la CEL.ro, insa nu au raspuns inca daca e pe stoc, pe site nu scrie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezi ca-s 2 modele daca nu ma-nsel, nou sau vechi.  sa nu-ti iei cumva modelul vechi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e aia, e veche, modelul pt mine trebuie sa fie LG-AN-MR400. Gasesti pe e-bay ? :)

 

telecomanda-lg-magic-motion-an-mr400-245

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate stiu modelul nou e ala cu bila anala, nu cu rotita cum e aia din linku tau bai pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Is ergonomice baa, ce stii tu. Daca mi iau una d aia, poate merge si la sertaru' de lemn, loool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ca niste dildouri. Capul un pic mai gros sa fie placere. Sa nu-ti crape sertarul.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cat sa dai bani pe porcariile alea, mai bine un Logitech Harmony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar WLF, ce imi recomanzi ca si telec care sa controleze absolut TOT din casa, deci nu mai suport sa am o mie de telecomenzi, acum am in living 5 deja si imi bag picioarele.

 

ah si sa controleze inclusiv A/C-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 cat dracu costa ma sertarul ala ca m-ai facut curios

 

ma apuc si io de luat rx2-iurile alea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai un model nou de Logitech Harmony.

 

Al meu e un model mai vechi si ma enerveaza ca are un fel de lag touchscreen-ul. A mea e Harmony 1000, dar a aparut 1100.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai, n-am intrebat.  omu' l-a adus doar sa-l testez de curiozitate, desi stia ca vreau marantz.  s-a oferit sa mi-l lase pana cand imi iau statie. chiar nu m-asteptam. :(    bai, dar se aude IMPRESIONANT, fara nici cel mai mic misto.   la primele melodii mi-am zis "da, se aude mai bine, ok"  pe urma plm, s-a mai incalzit sau nus' ce, si nu-mi mai venea sa opresc muzica.  

pt bookshelf-uri mici pe 2 cai mai bine ia-ti pe lampi o chinezareala.


lol mai wlf, si tu zici ca aia de la lg e urata.  pai logitechu ala zici ca e panou de comanda de la o centrala nucleara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Blue: Pai si care e problema? E chestie de gust, sunt si format clasic. Mie imi place mai mult asta patrata pentru ca este metalica gen, inclusiv butoanele.

 

Aia de la LG nici macar nu e iluminata, plm suntem in 2014.

Share this post


Link to post
Share on other sites

looool, pai daca-mi dadeai mie aia, ma uitam ca prostu' la ea, credeam ca-i tv.  mie nu-mi plac astea, da-le-n scarbavnicu' meu.  mie-mi plac alea simple, minimaliste, cum e la yamaha a-s 1000/2000 gen.

 

yamaha_a_s2000_3.jpg


 

Aia de la LG nici macar nu e iluminata, plm suntem in 2014.

 

aia de la lg e remote pt smart tv.  are ca un fel de trackpad in loc de mouse.  e foarte misto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai un model nou de Logitech Harmony.

 

Al meu e un model mai vechi si ma enerveaza ca are un fel de lag touchscreen-ul. A mea e Harmony 1000, dar a aparut 1100.

 

am gasit pe net, Harmony 1100 e vreo 1500 de lei, mi se pare cam mult si asa am tocat luna asta si TV si Playstation plus maruntisuri, vreo 8000 de lei taca paca, mai iau si aia... bag pla, luna viitoare eventual.

 

insa arata tare fancy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi se pare cam scumpa, da' in acelasi timp mi se pare si interesanta ideea.

 

Partea proasta e ca mi-as pierde ceva timp cu dracia doar ca sa ma prind ce stie sa faca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan e fagot, loool

 

 

De ce n ai zis o servitoare bre? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.