Jump to content
blue

Home audio & video

Recommended Posts

Samsung oricum il regasesti in toate celelalte marci

 

Da ce diagonala si lovele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dracu s-o ia de diagonala, ceva mai mare...42-46. 

 

Io tot ma intreb de ce plm nu integreaza un desptept de producator d-asta mare intr-un televizor si un media player ultra mega performant, de ce nu pune si niste memorii de ram, un hdd de 439856 Tb, practic toate cacaturile ce apar pe un ecran de laptop, tableta sau smatrtfeohn.

 

Ca la o adica spatiu exista, nu e ca si cum se da un premiu pentru cel mai subtire si plat televizor din lume. Ma uitam la al meu, care e un lcd si are frate loc in spate sa lipesti cu scotch un laptop plus xtream-ul, plus o antena gsm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samsung are tot ce vrei tu, mai putin un hdd extern

Azi 99% din televizoare au si mediaplayer inclus care "stie" si dts, stimnoidece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

io iti recomand ce mi-am luat eu, LG monstru de 139cm, sunt foarte multumit de el, am scris pe aici cand l-am luat. da' e si smart/3d. Daca tot iti iei, ia smart, o sa vezi ca e marfa sa iti legi netu la tv, laptop, telefon etc. plus ca intri pe o gramada de aplicatii direct din tv...

 

lasa prostiile, LG si Samsung is miezul pe ecrane, cand am fost sa aleg, mie personal mi-a placut mai mutl cum se vede LG-u fata de Samsungl, dar ma rog, tine de ochiul fiecaruia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

păi am văzut că sunt diferente destul de mici de pret între unul de 117 chel şi un 3d. Hai că smart nu prea mă gâdilă să fie, dar 3d parcă e mişto. Nu prea am încredere la ce e pe net ul ăsta să mai conectez încă un device...cine ştie ce plm de viruşi umblă pe cablu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in orice caz, sa nu fie EDGE LED (care e naspa ca si tehnologie) ci FULL LED, o sa iti explicie Similea de ce, eu l-am ascultat si am cautat sa fie full led.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol.

 

io mi-as lua linistit o plasma Samsung de 165 cm, la vreo 50 de mils, buna sa ma tina multumit vreo 10 ani

 

fara smart tv cah puh, ca oricum diferenta de pret dintre asa ceva si un mediaplayer e net in favoarea unui ghizmo din asta, dai 3,4 mils da face tot ce face smart teveul la care tre sa pui vreo 10 pt asta

 

 

asa cum zice baetii, o singura regula ii valabila la teveuri - cu cat mai mare, cu atat mai bun

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu cat mai mare, cu atat mai bun

 

 

evident.exact ce ziceam,desi exista o mare doza de ipocrizie in randul femeilor in special

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ai vazut vreodata un dildo de 15 centimetri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.are mas facut unul pe comanda speciala breloc la cheile de la masina

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rau nu-i, dar noul tau teveu va face singur cam tot ce face asta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect, dar si mai corect e sa iei teveul ibainte, apoi verifici ce ruleaza si, daca lipseste ceva ce-ti trebuie, cauti si mplayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF. Sfaturi despre Home Audio & Video de la Similea. Oare am trecut in alta dimensiune? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Similea si-a tot luat/testat/aruncat

Si, daca zice vreo prostie, e Paul aici

 

Huo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi s-a parut amuzant. Ai tot felul de posturi gen: "Au trecut primele 10 minute din film si deja s-a blocat egreta." Sau "Am cheltuit 1000 euro si echipamentele stau in cutie de vreo 7 luni."

 

:)

 

Glumeam doar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alea-s la rubrica de "asa nu"

 

Te vânez, u iuiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, pai Similea a fost creatorul topicului Home audio & video din partea cealalta, e tata lor.

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa iau un aparat foto mic: Panasonic, Samsung sau BenQ? Nikon am deja si nu mai vreau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, parca nici canon n-as mai lua, tot din experiente neplacute.

Edited by Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am un Lumix XS1 din asta ca in link si sunt foarte multumit de el. Ma rog, de fapt tot cu telefonul fac poze daca stau sa ma gandesc, ca nu il iau cu mine decat foarte rar.

 

http://www.amateurphotographer.co.uk/reviews/compacts/129415/1/panasonic-lumix-dmc-xs1-review

 

ca idee, este putin mai gros decat un iPhone:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.