Jump to content
KIP

Noua achizitie by KIP. 525d e60 cu destule bunataturi.

Recommended Posts

Sa o stapanesti sanatos! Dotata si draguta.

Trebuie sa ii platesti taxa. Cat mai este la euro 4, motor 2.5?

Share this post


Link to post
Share on other sites

arata bine masina , tu nu te poti hotara la o masina :))

cred ca mai bine ti-ai lua un merc' ceva E caci C-ul e ca si un 3 in mare, sa te bucuri de ea ! maxim un an probabil :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci. E? Nici pe unul 2012 350 cdi nu as da-o. Mare panarama de masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-ai da-o ca nu gasesti niciun bou pe lumea asta sa-ti dea un w212 pe un e60. :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da chiar, Kip. Ce te-a deranjat la masina aia cu care am venit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am venit la Galati fix cu una ca aia cu care ai venit tu la Bucuresti. E zero ca senzatie si orice altceva. Daca iti spun ca prietenul care o avea a vandut-o si a luat e60-ul albastru pe care l-am avut eu si e super incantat si multumit in comparatie cu E-ul, poate zici ca sunt mitoman.

 

Poate sunt subiectiv fiind clar fan BMW, nu contest ca E-ul nu e masina buna, ci doar nu e ce imi place mie.

 

blue, aport! 😈

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: am comandat nuca schimbator M oem varianta cea mai scurta de la grozadan si acum urmaresc sa prind un volan Sport ca de M pachet e greu de gasit si mult prea scump.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca Raziel mai avea ceva volane noi. Il sun ca poate are. Dar te descurci cu airbegu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimeni nu doarme pentru masina lui Kip

 

 

De acord cu ÅŸifonierul, Kip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am venit la Galati fix cu una ca aia cu care ai venit tu la Bucuresti. E zero ca senzatie si orice altceva. Daca iti spun ca prietenul care o avea a vandut-o si a luat e60-ul albastru pe care l-am avut eu si e super incantat si multumit in comparatie cu E-ul, poate zici ca sunt mitoman.

 

Poate sunt subiectiv fiind clar fan BMW, nu contest ca E-ul nu e masina buna, ci doar nu e ce imi place mie.

 

blue, aport! 😈

Ala precis a intrat in vreo gaura, ca doar nu e idiot sa dea un w212 350 CDI pe un e60 din 2003 mai chel decat o broasca, lol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut bai KIP, ne-am intersectat mai devreme la Domenii. da' auzi bai bulache, nu puteai in plm sa ma lasi si pe mine, ca prinsesem radacini in intersectia aia...  <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

looooool. a vandut-o sa-si ia una automata. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut bai KIP, ne-am intersectat mai devreme la Domenii. da' auzi bai bulache, nu puteai in plm sa ma lasi si pe mine, ca prinsesem radacini in intersectia aia... <_<

A vrut sa fie sigur ca il vezi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut bai KIP, ne-am intersectat mai devreme la Domenii. da' auzi bai bulache, nu puteai in plm sa ma lasi si pe mine, ca prinsesem radacini in intersectia aia... <_<

Plm. Mi-am dat seama cand deja eram in fata ta si nu aveam unde sa mai dau in spate.

Ala precis a intrat in vreo gaura, ca doar nu e idiot sa dea un w212 350 CDI pe un e60 din 2003 mai chel decat o broasca, lol.

Era din 2006, chelut si e departe de gaura, face o gramada de bani. E-ul e batranesc rau si degeaba e 350 cdi, cutia il trage in jos mult.

Stiu ca Raziel mai avea ceva volane noi. Il sun ca poate are. Dar te descurci cu airbegu..

L-ai sunat? 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vorbit, nu mai are nimic de bmw doar de Scirocco si CLA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auzi, dar i-ai pus deja pachetu m, sau mi s-a parut ? ah apropos, eu tocmai luasem amenda la domenii ca incurcam circulatia... parcasem langa 2 masini parcate pe colt acolo la crama murfatlar, la domenii si cat am cumparat eu din mega, aia au plecat si am ramas eu piela pulii acolo in mijlocul intersectiei, cand traversam, erau deja martienii si faceau poze la masina. Mi-au dat amenda 105 lei in 48 de ore... plm, nici n-aveam ce sa zic, eram parcat ca in filmele cu prosti, am regretat fapta ce plm sa mai zic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.