Jump to content
Sign in to follow this  
Pole

protectia datelor cu caracter personal

Recommended Posts

bai nene, deci cum ... mea, un SRL, a ajuns sa preia toate informatiile de pe portalul instantelor de judecata si cu ce DREPT le publica pe site-ul lor ?

 

deci astia sunt extrem de suspecti, vedeti si cine lucreaza acolo, cum sunt descrisi, ce mortii ei de companie fantoma securist militieneasca mai e si asta.

 

firma este o chiftea cu capital social de 200 de lei cu sediul in ploiesti, ca eu voiam maine sa ma duc peste ei, ca m-am gasit cu toate dosarele mele acolo pe site.

 

https://termene.ro/

 

https://termene.ro/despre-termene.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stii ca si goagal face ce fac aia? Dai sarci si iti apare ce e pe restul site-urilor. Termene.ro pare a lua ceea ce e public si le structureaza intr-o forma mai accesibila utilizatorului neobisnuit cu gugal

Folosesc informatii deja publice. Poti sa-i f*ti in gura pentru ca vor bani pe ceva deja disponibil gratuit, dar altceva nu prea ai ce sa faci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai nene, au ceva sistem de monitorizare, adica daca cineva vrea sa fie la curent cu dosarele mele, primeste newsfeed de fiecare data cand se modifica ceva, pe mail sau alerta sms.

 

asta e deja securism din ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man, ele sunt facute publice de catre statul roman. Daca Ifics vrea sa primeasca update-uri despre dosarele tale publice sau despre starea vremii din zona ta de oras, poate primi fara probleme, fara a fi incalcata vreo regula. fak da system, daca vrei, dar srl-ul ala amarat nu are vreo vina 

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

si nici faptul ca sunt publice pe portal.just.ro nu gasesc deloc normal. e o nesimtire, pai de ce tre sa stie angajatorul sa zicem, potential de exemplu, ce procese am eu cu nush ce banca, ce executari si contestatii sau procese civile cu x persoana ?

 

ti se pare normal ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

iesi din pozitia de angajat si pune-te in pozitia angajatorului. nu ai vrea sa stii cat mai multe despre potentialul nou-venit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nush coaie, dar mie nu mi se pare deloc in regula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Similea e de vina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neinteresant bre.

 

O sa dau click pe asa ceva cand o sa-mi arate pe cine babardeste inculpatul. Cu poze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot vreti d-astea, ce a amintit Mas de google mi se pare mai cu bătaie lunga decat vreun site amarat din romania.

 

da' ziceti si voi ce sa fac. Scot cablul de internet din pc? Renunt la gmail? Imi schimb numele?

 

Greu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unui prieten i-au facut abonament la rds cu tableta moca inclusa. Aveau la dosarul abinamentului si copia lui de buletin, evident. Din ianuarie de abia acum doua saptamani a reusit sa rezolve. El mai avea alt abonament la ei, facut de el. I l au inchis si pe ala din cauza ca nu l a achitat pe cel fantoma. Nu a avut cu cine sa se inteleaga, chiar daca semnatura nu era a lui, chiar daca le a facut plangere penala etc, ei tot i au inchis si abonamentul facut pe bune de el. Intr un final un angajat de la ei s a dovedit a fura date din dosare ptr a face abonamente naspa doar ptr a lua de la fiecare tableta sau ce drac mai dau aia moca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole, drept razbunare ai putea sa le tavalesti corespunzator gagicile. stiu sigur ca Ifics asa ar face :)

 

eliza.png

alex1.png

alex2.png


si da. ordinea postarii lor NU este aleatoare :)


stiam eu c-am facut bine topul.

Vai mama cum arata asta!!!

 

AAEAAQAAAAAAAARbAAAAJGZmODU3YWZlLWI5MDkt


Ifics, uite: are si feisbuc

 

https://www.facebook.com/eliza.mojga

 

:)

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine mama naibii is panaramele alea

 

O vrem pe firea

Share this post


Link to post
Share on other sites

raspunsul la intrebarea ta se afla in primul post. Nu-mi place: in ultima vreme nu mai esti atent. Ce iti distrage atentia draga? Ce poate fi mai important???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ies ai em.

 

parcă vad ca o sa citească săracă fata p-aici vreodata si cine stie ce impresie proastă o sa aibe despre noi.

 

esti ok draga, nimic de comentat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A facut facultatea de petrol si gaze si e programator la termene.ro  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia programator bre. Sa dau cafeaua mai incolo, iar se poate intampla ceva.

 

Gata. Mi-am promis ca de azi nu mai judec oamenii dupa aspect. Na, si despre mine s-ar putea spune o gramada de chestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia cu tableta cu mar in mana o mananca pe paine. Nu ne pacaleste ea cu ochelarii ei de scolarita strengara. Poate doar pe MAS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca programator la aia inseamna sa bagi datele in calculator gen dactilografiere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As face-o, ce-i drept. Nu mai pot sa ma ascund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I-as programa si eu ceva, de ce sa nu recunosc. Dar nu trebuie sa dea jos ochelarii aia in timp ce programez. In special la final cand apas pe enter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce metafore ai in tine, nebunule! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.