Jump to content
Pole

Classy Gentleman Emilianul de Câmpie

Recommended Posts

Cred ca mai degraba are legatura cu modul in care doreste sa fie perceput in societate, deci de aparente.

Cand se priveste in oglinda, sigur stie ca e un lache fara personalitate. Totul e sa nu-si dea nimeni seama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vorbesc de solutia gasita de individ, dumneata vorbesti de scop. In spatele lor aceeasi problema: trauma. In cazul de fata, avand in vedere repetarea oPsesiva a notiunii de tată in uniforma, meh

 

 

Şâcâdâm, şâcâdâm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu zici daddy issues, eu zic doar lipsa educatiei, copierea unor trend-uri, prostie in forma continuata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa si Simi discuta. eo zik k s ne retragem in liniste :)


hai KIP! fuguta si tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt inca mici ma... nu-i judecati

 

Vor doar sa iasa in evidenta

 

Jumate se duc pe copca, jumate-s viitorul nostru

Share this post


Link to post
Share on other sites

e cu o treapta mai sus ma si cu carton la buzunar, cred ca-i cartela ratb.

post-5-0-73093700-1475566890_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valeleu, ce am pierdut. 

Cu ce se mai ocupa acest don jon cu port ilegal de pwla?

 

l.e. inca face reclama la Secuiana?

Edited by Cefi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai de ... mea, a reactivat costumul ala maro din polipropilenă, care a vazut toate nuntile si botezurile din Copou?

 

deci pe onoarea mea, croiala aia cred ca era la moda pe vremea cand americanii se bateau cu indienii pentru pamant.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi aminteste de concurentii ai de la Banc Show, de la prima tv acum vreo 15 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare ceva costum de recuzita furat.

Sau de mort, de la ţară

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe de alta parte, mi-am comandat o data camasi onlain, cu guler dublu. Bine ca m-au aflat astia si au ras de mine.

 

M-am dat mort si n-am mai ridicat coletul. Ce rusine, bai frate

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ai tupeu sa pui aici poza aia când porți cămașă cu volănașe pe piept și pe mâneci.

Semăna cu asta din Seinfeld.

Edited by Rareș

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau de mort, de la ţară

Clar. 

Pacat ca n-a incaput si sicriul in poza. Sigur l-a primit bonus cand a cumparat costumul.

Un costum d-ala vine cu sicriu, abonament la bocitoare, o sticla de parfum cu aroma de tamaie si cu cateva pliante de pompe funebre.

Cred ca i-au cerut talonul de pensie cand l-a cumparat. E de la Cucuveaua.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trist baietu asta emilian. Sa te dai ce nu esti e ori boala, ori naste dintr-o frustrare data de esecul in viata. Am un fost coleg de facultate asa, mintea ca si a cumparat tipografie cu 10k euro, zeci de hectare de livezi, ca a deschis magazin de papetarie etc, cand el umbla cu aceiasi adisasi rupti juma` de an si doua tricouri. Trist

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, bilzerian din copou, ne explica cum sa bei dom perginon vintage selection din garsoniera ta laminata, vis a vis de cimitir:

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=10221912391092530&set=pcb.10221912405812898

 

https://www.facebook.com/1041652517/videos/pcb.10221912405812898/10221912394372612

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtf. Mi-e teama de tine 😍

Pare pastrata decat pentru poze

Parchetu e de ala sub 35. Stiu,ca am.luat si eu. Nu se compara cu la Raresh

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu cred ca doar sticla, sterpelita de pe o masa intr-un club mai demult, sau a rugat un prieten bogat sa ii pastreze sticla dupa ce o bea.

 

pula mea, sunt unii care cumpara pe ebay sticle goale de bauturi scumpe, lumea e retardata la nivel subatomic.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu neaparat. Mai sunt d-astia care lucreaza prin restaurante si cluburi si fura bautura pe care apoi o vand la preturi mici.

Oricum e un sobolan de padure.

 

Flex-ul ala cu G11 in garaj si pe strada mi se pare cel mai deranjant. De unde plm sa aiba descultul ala bani de asa ceva? Aia e o masina de 60k minim.

Rolex-ul ala minim 20k. Sticla aia de Dom Perignon parca e 2000 lei. 

Hai ca am descoperit de unde vin banii, bossule.

 

https://lajumate.ro/meditatii-informatica-liceu-bacalaureat-cc-715993.html

 

Asa se fac banii de G11, Rolex, pizde si sampanii.

 

 

I-auzi, l-au dat si la gazeta:

https://adevarul.ro/locale/iasi/avatar-uman-expresiv-inventat-iasi-foto-1_50abb47c7c42d5a6637eed55/index.html

 

Fraţii gemeni rezolvă traficul din Iaşi Un alt proiect care atrage prin aplicabilitatea imediată este sistemul de management al traficului rutier. Conceput de fraţii gemeni Emilian şi Raluca Necula, ambii studenţi în anul III la Facultatea de Informatică din Iaşi, acest dispozitiv va face uz de camere video amplasate la semafoarele din oraş. Gemenii Emilian şi Raluca Necula alături de invenţia lor

Citeste mai mult: /adevarul.ro/locale/iasi/avatar-uman-expresiv-inventat-iasi-foto-1_50abb47c7c42d5a6637eed55/index.html

 

 

Inca ceva frumos: https://www.youtube.com/user/emiliannec/videos

 

Deci asta e de fapt treaba. Sobolanul avea grupul ala de facebook bmwclub iasi si probabil ca niste baieti il platesc sa le promoveze masinile de vanzare. Vreun samsar, ceva. Se vede ca au date ca de vanzare pe fiecare clip.

Deci asta e un ajutor de samsar, o sageata tocilara.

Edited by Bogdan
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fi vandut vreun teren mostenit de la ceva bunici care au trudit o viata la ceapeu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Calin said:

O fi vandut vreun teren mostenit de la ceva bunici care au trudit o viata la ceapeu.

 

Pe internet e foarte usor sa pari ceea ce nu esti.

 

De ex:

 

Se vede ca n-are nici o treaba cu clipul asta. E doar un reupload.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Bogdan said:

Nu neaparat. Mai sunt d-astia care lucreaza prin restaurante si cluburi si fura bautura pe care apoi o vand la preturi mici.

Oricum e un sobolan de padure.

 

Flex-ul ala cu G11 in garaj si pe strada mi se pare cel mai deranjant. De unde plm sa aiba descultul ala bani de asa ceva? Aia e o masina de 60k minim.

Rolex-ul ala minim 20k. Sticla aia de Dom Perignon parca e 2000 lei. 

Hai ca am descoperit de unde vin banii, bossule.

 

https://lajumate.ro/meditatii-informatica-liceu-bacalaureat-cc-715993.html

 

Asa se fac banii de G11, Rolex, pizde si sampanii.

 

 

I-auzi, l-au dat si la gazeta:

https://adevarul.ro/locale/iasi/avatar-uman-expresiv-inventat-iasi-foto-1_50abb47c7c42d5a6637eed55/index.html

 

Fraţii gemeni rezolvă traficul din Iaşi Un alt proiect care atrage prin aplicabilitatea imediată este sistemul de management al traficului rutier. Conceput de fraţii gemeni Emilian şi Raluca Necula, ambii studenţi în anul III la Facultatea de Informatică din Iaşi, acest dispozitiv va face uz de camere video amplasate la semafoarele din oraş. Gemenii Emilian şi Raluca Necula alături de invenţia lor

Citeste mai mult: /adevarul.ro/locale/iasi/avatar-uman-expresiv-inventat-iasi-foto-1_50abb47c7c42d5a6637eed55/index.html

 

 

Inca ceva frumos: https://www.youtube.com/user/emiliannec/videos

 

Deci asta e de fapt treaba. Sobolanul avea grupul ala de facebook bmwclub iasi si probabil ca niste baieti il platesc sa le promoveze masinile de vanzare. Vreun samsar, ceva. Se vede ca au date ca de vanzare pe fiecare clip.

Deci asta e un ajutor de samsar, o sageata tocilara.

 

 

 

😂😂😂😂 vai ce lache flaushat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://anvelopeimport.wordpress.com/tag/0747864020/

 

EMILIAN NECULA

Absolvent al Facultății de Informatică, Universitatea "Al. I. Cuza", Iași, actualmente doctorand în domeniul Inteligenței Artificiale cu o cercetare predilectă axată pe partea de predicție și îmbunătățire a traficului rutier. Sistemele software de simulare și control al traficului constituie puntea de legătură între partea teoretică și o analiză eficientă a potențialelor soluții de implementat pe viitor la nivelul traficului. Că și activități part-time/hobby-uri: sprijin și consultanță pe partea de startup online, antreprenoriat, mașinile și călătoriile.

 

E clar un cretin. Daca era un IT-ist bun, acum avea un salariu de 3-4000 Euro pe luna si lucra pe la Oracle si alta companie de genul asta. Nu alerga sa-si ia doctorate si sa se dea pula din cur pe net.

Deci omul da consultanta pe partea de business, startup online, antreprenoriat, masini, calatorii, pizde, bagabonteala si smecherie.

Deci da consultanta pe partea de startup si antreprenoriat unul care incercand sa vanda anvelope, n-a fost in stare sa cumpere un domeniu .ro si a preferat sa-l foloseasca pe ala de wordpress. Omul pare sa aiba mijloace financiare impresionante.

 

#emilian#goodvibes#business

Edited by Bogdan
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.