Jump to content
Pole

Classy Gentleman Emilianul de Câmpie

Recommended Posts

Mai are un clip cu un F10 condus cu viteza si la fel vrea sa sugereze ca el e la volan. Dar doar o suge.

 

da exact, acum ma mai uitam pe acolo, dar vezi cum o da perversa asa? in caz ca zice cineva "da-te-n ... mea de mincinos", zice pai stai sefu, ca n-am zis sefu ca-s eu sau ca e prietena, am zis si eu asa, ca e prietena cuiva in x6 ala si ca cineva cruising cu f10-le. 

 

le baga la sugestie si care musca bine. da de ce ai taiat bai fraiere finalul, ca sa nu se vada ca aia e rusoaica si ca filmarea e in rusia ? da-te-n ... mea de bolanv.

 

trista viata bai nene.

mi-e rusine de ce am facut aici, bre. sa ne oprim.

 

 

mie deloc, abia astept sa evolueze situatia.

 

tre chemat classy aici si adus cu picioarele pe poteca.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam pledoaria apararii. Mimima, ai cuvantul.

 

Pai eu nu-l apar, mi-am spus doar parerea.

Are cine sa-l apere.

 

 

Mie imi place curajul lui Emilianec.

 

 

Observați că Simi a ales să nu participe activ la acest topic?

 

 

Taci Scufi din gura

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai ca a venit sa se apere singur pana la urma, sunteti praf.

 

are ceva de citit pe aici asa ca ne vedem mai tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, nu gasesc normal ce faceti aici. chiar in halul asta sa va plictisiti!?

 

ascundeti topicul, va rog. inchideti-l.  Operator, de ce nu iei masuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol bai nene cum minte asta deci e patologic frate, aia nu e nici o girlfirenda lui si nici macar nu e el in masina, este un alt video furat de pe youtube si e din Rusia, asta e clipul. deci asta merge pana acolo unde copiaza si reuploadeaza clipuri de pe youtube si zice ca e el si conduce prietena ? bai deci sa-mi trag palme, asta e o boala.

 

doamne fereste ce minte, asta tre facut de ras bai nene, neaparat.

 

haha, a taiat finalul de la original unde vorbeste aia in ruseste :)))))))))))))))))))))))))))))

deci cineva sa-i dea link-ul asta, aici pe forum. MAS, te oferi ? da-te in sloboz de bolnav.

 

 

da am vazut ulterior numarul mare de lazi cu roti si numerele ciudate. 

Sa se stie, pozele sunt salvate la dosar. 

si totusi, cine l-a sumonat pe pinocchio? adica ma intereseaza modul in care a facut-o.

 

"bai lake, hai sa ne batem pulile de fruntea ta" sau "sunt niste baieti ce fac misto de valoarea ta" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, domnule Emilian. Cine v-a adus la cunostinta despre existenta acestui topic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata. A fugeat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa, o s-o iei la creţ! Ai vazut ca nici Simi si nici Rares nu-s de acord cu ce ati facut aci! Ntz ntz ntz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nimeni nu sterge, nimeni nu ascunde, se continua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia-o tu la cretz ca-ti si place.

Tocmai d-aia nu o iau. Asta e si ideea pedepsei :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io nu cred ca o sa raspunda 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A plecat.

Acum sa vedeti voi pe facebook...

 

MAS, ochii pe el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

​

Foarte urat ce-ati facut aici. E absolut inadmisibil.

​

Atacuri murdare la adresa mea, a familiei si a prietenilor mei, macar ma cunoaste cineva de si-a permis sa faca asemenea afirmatii denigratoare ?

​

​Am impresa ca am ajuns intr-un loc plin de oameni bolnavi si cu grave probleme mintale, altfel nu-mi explic de unde atata rautate si aversiune la adresa mea, ma repet, ma cunoaste cineva ?

​

​Imi rezerv dreptul de a va actiona in instanta, atat pe voi cat si platforma asta online pentru denigrare si defaimare la adresa mea si a imaginii mele.

​

​Cat despre initiatorul acestui topic, daca este cine cred eu, cel care a mai incercat niste "faze" pe pagina mea de facebook, il anunt ca am sa trimita o nota informativa angajatorului, sa afle si dansii cu ce se ocupa acest bolnav pe internet, mai ales ca am niste cunostinte de persoane din conducere.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am telefonul langa, un sms lui pole, sa nu piarda actiunea. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

​​Cat despre initiatorul acestui topic, daca este cine cred eu, cel care a mai incercat niste "faze" pe pagina mea de facebook, il anunt ca am sa trimita o nota informativa angajatorului, sa afle si dansii cu ce se ocupa acest bolnav pe internet, mai ales ca am niste cunostinte de persoane din conducere.

Cred ca te-ai nascut cu 35-40 de ani prea tarziu. Ce atitudine de sifon de cacat. Note informative - adica placerea ta ar fi fost sa devii un informator al Securitatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu v-am zis. Acum Ifics va primi citatie de la Simi. Bai si v-a prevenit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa IP, el este, ca ma gandeam ca poate a facut vreunu userul sa se distreze cu noi.

 

Continuati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.