Jump to content
Bogdan

Imbecili nationali si internationali

Recommended Posts

opresti motoru' sa faci ce?  omu' clar e cu probleme la ÅŸcătulă. grav e ca ala circula liber pe strazi, cand probabil ar trebui internat.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

multi de aici l-ar fi pocnit..

 

 

 

bine, si mas, da' din alta pozitie. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pastrez pentru tine, draga, pentru atunci cand o s-o iei si tu razna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am patit-o si eu recent cu un taximetrist, dar totusi nu m-am dat jos la el, eram cam distrat si vesel. Veneam spre casa si dupa un colt mi-a taiat calea, am franat brusc sa nu il lovesc si mi-a zburat plasa cu cumparaturi de pe scaun. L-am injurat si a inceput asta sa faca cu masina ca da in a mea, o accelera pe loc, ba nene retard maxim. Am plecat incet, m-a depasit in viteza, cand am parcat si m-am dat jos, s-a intors si a parcat langa mine si zbiera de pe geam. Eu tot ii ziceam stai ma linistit ca ti se sparge o vena la creier, el incerca sa imi explice ce sofer e el, cati km a facut el prin Bucuresti. Si zic, in fond ce pwla mea vrei, ca domne de ce l-am injurat, i-am zis pai sunt primu pe ziua de azi, abia ai iesit pe tura? Ca sa intreb de el ce smecher e, zic hai du-te ca faci atac cerebral si am plecat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai fost asertiv, ti-ar zice mas 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era o aschimodie care avea vreo 50 de kile ud. Cred ca era de o varsta cu mine, ca avea 78 la numarul de la masina, dar probabil eu arat mai tanar si de aia sa fi avut fraieru un pic mai mult tupeu.

 

Cu casti in urechi, doamne cat urasc cand ii vad pe astia ca stau cu castile in urechi in masina, mi se pare retardul absolut, jur. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io i-am injurat pe unii cu un gip imens si lanturi si tatuaje si au vrut sa ma bata. :(

 

Apoi n-au mai vrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erau cu nevestele dupa ei? Cred ca le-a fost frica sa le lase singure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaahahahahaha haaaahahahaha, aaaahahahahahaa.

 

bine ma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vindem si distribuim la adresa clientului untura de bursuc (flacon 200 g) la 55 lei, untura de urs (flacon 200 g) la 70 lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

E usor hilar sa postezi asa ceva. Ma refer la cel care a luat teapa respectiva. Rufele murdare nu se spala in public. Cand esti prost, ce rost are sa mai si semnalizezi?

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-mi place cum ai abordat situatia. 

 

In afara se iese din restaurant pentru a se fuma. Asta inseamna sa plece toti clientii? Doar patronii sunt prosti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Romania e plin de marlani, dupa ce treci granita catre vest, lucrurile devin mai civilizate, inclusiv in trafic.

 

Da-s curios daca l-a reclamat la politie, ca doar dovada ca l-a tatuat are, chiar tatuajul :lol:

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-mi place cum ai abordat situatia. 

 

In afara se iese din restaurant pentru a se fuma. Asta inseamna sa plece toti clientii? Doar patronii sunt prosti 

Se iese din restaurant fix cand apare bajetul cu nota? Parca ceva nu se leaga.

Nu-mi place ca la noi la romani totul e o drama. Ne place sa dramatizam lucrurile, sa povestim, sa aberam. 

Hai sa facem un exercitiu de imaginatie: Daca era WLF tatuatorul respectiv, crezi ca mai pleca ala fara sa plateasca? :lol:

 

Si mai e o chestie: ne place sa facem totul cu vedere pe facebook. Totul la vedere. Labe triste. La politie s-o fi dus? I-o fi dat vreun mesaj privat sa-i spuna sa vina sa faca plata?

Bataia si futaiul nu se intorc.

Am luat si eu tepe. Am dat masina pe incredere si nu s-au mai intors sa plateasca. E pacatul lor. Mi s-a intamplat doar de cateva ori si o trec la cele asumate.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vine unul sa ii schimbi kitul de ambreiaj sau sa ii repari cutia automata si inainte sa plateasca vrea sa vada cum merge masina ce faci? Il pui sa plateasca inainte sau te sui cu el in masina?

 

Le: acum am vazut ca ai completat, gand la gand cu bucurie :)

Probabil ca si artistul a pus-o la asumate, ca doar nici tu n)ai mers la politie

Edited by Cosmin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.