Jump to content
Sign in to follow this  
Bogdan

OLX

Recommended Posts

La exterior nu arata dezagreabil.

 

Dar cum ridici capota se vede fierul cornier

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tiganita maxim.daca o facea pt circuit,cheala si fara bling,era misto

 

Caroserie foarte usoara,motor central turbo benzina,niste suspensii smechere si ai o jucarie tare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am aflat ca iPhone 12 mai nou vine fara incarcator.

 

Iti da doar un cablu si telefonul.

 

Muie casti, muie charger.

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer nu mi se pare vreo mare drama, se potriveste incarcatorul de la orice iphone de la 5 in sus, da-o in plm, la fel si castile. Are acelasi port lightning. In afara de asta eu foarte rar mai folosesc cablul pt incarcare, am wireless chargere peste tot.

 

ma rog eu am X, pana imi iau eu 12 apare 14, iar ala o sa se vanda doar blueprint-ul si ti-l asamblezi singur dupa ce cumperi piesele.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fac ei o mizerie in curand si cu wireless chargerele, sa fie o solutie proprietary

Share this post


Link to post
Share on other sites

da si acum sunt fast charging pe wireless, 7.5w pt iphone, se incarca imediat, eu am doua de la Spigen, sunt foarte bune si un anker, dar ala incarca greu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

singura mizerie la wireless charge e daca ai suport magnetic in masina, tabla aia de sub husa telefonului incurca grav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru masina e cam aiurea pt ca are nevoie de minim 2.1A ca sa incarce pe wireless si nu cred ca scoate atat priza auto, iar la mufa USB scoate numai 1A. Cel putin asa e la mine la X1. Ma rog, nu am incercat, dar am auzit ca incarca ca pula la masina pe wireless.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pole said:

Pentru masina e cam aiurea pt ca are nevoie de minim 2.1A ca sa incarce pe wireless si nu cred ca scoate atat priza auto, iar la mufa USB scoate numai 1A. Cel putin asa e la mine la X1. Ma rog, nu am incercat, dar am auzit ca incarca ca pula la masina pe wireless.

 

iti trebe adaptor ca lumea, sa duca macar 2A. sunt care scot si 3A.

 

 eu am luat de pe mobiledirect.ro 2 bucati, merg bine de peste 1an, unul il folosesc cu cablu de iphone si unul cu type-C la samsung, merg beton ambele, incarca repede

 

ramane de testat adaptor de minim 2A + wireless candva

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, adapator nu priza auto, am gresit, ala trebuie de minim 2.1A.

 

tot de pe mobiledirect.ro imi iau si eu o gramada de cacaturi din astea, imi place ca au transport gratuit la orice comanda de minim 49 de lei, urasc taxele de transport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau cum in sua e sales tax 0 > 7.25 si la noi e 16% (temporar in Germania) > 27%. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6k Euro mp

 

33mp

 

https://www.imobiliare.ro/vanzare-apartamente/constanta/tomis-nord/apartament-de-vanzare-2-camere-X5SV10H40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.