Jump to content
Sign in to follow this  
Bogdan

OLX

Recommended Posts

deci cum cacat fac sa nu mai vad aceste reclame de cacat, mai ales la mizeria aia mov de telekom, pe care-l urasc? sa imi suga ... olx si toti cacati care lucreaza acolo.

 

am adblock instalat si deci de ce nu blocheaza gunoiul ala de telekom?

 

..., mama ce draci am azi.

 

 

post-5-0-30425000-1517420512_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia 6300 te va face sa spui ca nu este un telefon foarte performant dar imi satisface toate nevoile minime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa imi suga ... olx si toti cacatii care lucreaza acolo.

 

Rareș?

Șomăm?

me too, eu eram si putin analfabet observ, scriam membri, membrii...  :mellow: sper ca eram beat.

 

edit: ah nu eram eu, il citam pe buhnici, el e analfabet.

 

phew

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci cum cacat fac sa nu mai vad aceste reclame de cacat, mai ales la mizeria aia mov de telekom, pe care-l urasc? sa imi suga ... olx si toti cacati care lucreaza acolo.

 

am adblock instalat si deci de ce nu blocheaza gunoiul ala de telekom?

 

..., mama ce draci am azi.

Nu cumva il ai dezactivat pe olx? 

Acum ceva vreme au bagat ceva anti adblock incat nu mai vedeai decat anunturile promovate daca aveai adblock activat. Niste jegosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e dezactivat, au facut ceva tiganie si au inclus reclamele cumva ca parte din site.

 

futu-i in gura sa-i vad, alta chestie care imi da puternic in linistea psihica, reclamele de pe site-uri. ah si chestia aia noua, cand vezi un clip video pe facebook si in mijlocul clip-ului, iti baga un cur de reclama la tampoane sau alta aberatie mega cringie si zice "video-ul va continua imediat dupa aceasta reclama", mor. numai de-al dracu il inchid.

 

de fapt cred ca ma enerveaza absolut totul, de cand ma trezesc si pana ma culc, fac urat si la contactul vizual cu strainii, gen eye contact, plm, ca in puscarie, ce mortii ma-tii te uiti la mine, de obicei ma iau de ei.

 

plm, trebuie sa ma mut undeva in camp complet, sa am 2 oi, 4 gaini si un cal, lumberjack life.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole, viata: o lupta sau o calatorie?

 

 

 

 

 

 

 

Apeasa repede, fara sa te gandesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e dezactivat, au facut ceva tiganie si au inclus reclamele cumva ca parte din site.

 

futu-i in gura sa-i vad, alta chestie care imi da puternic in linistea psihica, reclamele de pe site-uri. ah si chestia aia noua, cand vezi un clip video pe facebook si in mijlocul clip-ului, iti baga un cur de reclama la tampoane sau alta aberatie mega cringie si zice "video-ul va continua imediat dupa aceasta reclama", mor. numai de-al dracu il inchid.

 

de fapt cred ca ma enerveaza absolut totul, de cand ma trezesc si pana ma culc, fac urat si la contactul vizual cu strainii, gen eye contact, plm, ca in puscarie, ce mortii ma-tii te uiti la mine, de obicei ma iau de ei.

 

plm, trebuie sa ma mut undeva in camp complet, sa am 2 oi, 4 gaini si un cal, lumberjack life.

 

vrei sa fim vecini? :D

sau poate vrei cu ifics :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole, viata: o lupta sau o calatorie?

 

 

 

 

 

 

 

Apeasa repede, fara sa te gandesti

avand in vedere ultimele evenimente, evidenta mea labilitate psihica, coroborat cu faptul ca iau antidepresive si anxiolitice, tu ce crezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

iau antidepresive si anxiolitice

 

clar e un trip

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole mai degraba iei asta, decat starter d-ala...

 

https://www.olx.ro/oferta/browning-a5-standard-IDah1ID.html

 

 

Cine nu ar vrea o rochie in care Gheorghe s-a simtit divina?

 

https://www.olx.ro/oferta/rochie-mireasa-accesoriu-par-IDagUzh.html

 

De citit anuntul si privit pozele. Mai ales penultima. La cum isi lungeste buzele, dat girl is going places

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS is on fire  :lol:

 

Scanteie ce-i drept, dar sunt sigur ca va fi un punct culminant azi.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.