Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

AI bagat cartela in laptop ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci am un s4 mini dual sim alb aproape nou cu 25o de oiro, care vrea, care nu, sa-si ia iphone. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eftinachele ala de samsugi a lui bleu a fost dauna totala, inundat si cu nr de ore de funcționare date inapoi.a verificat dooh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dar ai onoarea de a intra in posesia unui telefon pe care au umblat celebrele dejte sniffuitoare. :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eftinachele ala de samsugi a lui bleu a fost dauna totala, inundat si cu nr de ore de funcționare date inapoi.a verificat dooh

 

daca-i inundat, inseamna c-a trecut si pe la wlf, lool

250? Japca.

toate samsungurile-s japca, oricat ar costa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am observat o chestie, v-am povestit ca mi s-a stricat SIM-ul la telefon si l-am schimbat. De cand am telefonul asta de un an si ceva, un Sony Xperia, nu cred ca m-a tinut bateria mai mult de o zi si ceva. Acum de cand am bagat noul sim, deja au trecut 2 zile si inca mai am 85% din baterie. 

 

Diferenta intre SIM-uri era evidenta, asta are cipul mic, celalalt era un SIM vechi de vreo 6 ani.

 

Un update la situatie. Imi arata acum 4 zile si 5 ore, cu 13% baterie ramasa. Cu bluetooth activ permanent, dar fara wireless si date, decat sporadic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am inteles, deci pe tine te tine bateria peste 4 zile ? ce plm de telefon e ala bai nene... deci pe mine la s4 ma tine maxim o zi daca dau in el, date, wifi, facebook, youtube, la 4 jumate e deja la 8%. Bine, asta cand chiar dau in el non stop, cum a fost atunci cand stateam pe FB tot comitetul dupa banarea in masa.

 

ma rog, daca doar vorbesc, asa ma tine o zi, maxim 2.

 

oricum, eu cand ma culc il bag la incarcat in fiecare noapte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ati inteles.

Pe Wlf nu-l suna nimeni

 

pai daca nu schimba masina

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce dracu sa fac pe net pe telefon daca stau toata ziua la servici pe calculator. I-am pus un program de hibernate si cand sta in standby, taie tot.

 

Eu vreau doar sa subliniez ca inainte cu SIM-ul care mi s-a stricat, cel vechi, nu ma tinea nici 2 zile, in aceleasi conditii in care acum ma tine peste 4 zile cu SIM-ul asta nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cica sim - urile noi ar fi mai economice dpdv al consumului.

Edited by Rares_CJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, asta cred si eu ca ar fi explicatia.


Plm Rares, ai editat si te-ai sucit, acum ce am zis eu nu mai are sens.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am sim nou dar nu am observat nicio diferenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wlf

Nu înțeleg.

Edited by Rares_CJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci cum plm copiez fime in iPad ? incerc sa dau add to library acolo, in films si nu ma lasa. care-i faza?

 

este vb de iPad 4 retina ala si are ultimul IOS etc. nu inteleg de ce nu merge.

 

si cum fac sa mi le ia cu subtitrare ? are un amic un rahat de tab evolio si la el nu e nici o problema, le da pur si simplu copy/paste si ii merg, mie la iPad nu im merge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehei, ai ajuns la momentul critic cand lumea binevoitoare o sa-ti spuna ca trebuia sa-ti fi luat ceva cu Android  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.