Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Din ce stiu eu inca nu a aparut Air cu retina display, doar pe Pro exista acum.

 

De asta as fi vrut sa ma orientez catre Pro sincer, mai performant un pic si display mai bun. Faptul ca Air e un pic mai subtire si mai usor nu ma incalzeste foarte tare sincer.

 

Plus ca as avea un avantaj financiar deloc de neglijat zic eu...aproximativ 40% mai ieftin decat in Romania :)

 

iti zic dupa 7 ianuarie cum e mac book pro asta nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai dreptate, am gresit eu, am ramas setat cu retina de la ipad si pro.

 

La nemti oricum is mult mai ieftine.

 

Eu l am luat ca laptop secundar, il tin in pat sau daca e musai sa merg undeva cu el, ca e f usor, dar da se incinge tare de tot aluminiul ala, iti coace coaiele daca il tii in poala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred că io mă duc azi să mă uit de ceva telefoane...

edit: sper să am timp.

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

auzi, hai sictir ca si asa am adormit greu azi noapte dupa discutia pulii, unde oricum am avut drepate, asa ca hai sictir ca nu stiu daca am zis (cu prietenie si eterna admiratie)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, plus ce e pe baza de proiector, n-ar cum sa nu-si ia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tot intreb ce autonomie are. daca e fleasca in 2 ore de utilizare, as zice pas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, de asta similea.

 

bai, chip nu-mi raspunde la telefon. imi da ocupat

Share this post


Link to post
Share on other sites

auzi, hai sictir ca si asa am adormit greu azi noapte dupa discutia pulii, unde oricum am avut drepate, asa ca hai sictir ca nu stiu daca am zis (cu prietenie si eterna admiratie)

Ati avut amandoi bre, nu mai papa rahat. Tu ai avut dreptate la ps4, wlf avea dreptate la ps3. Deci principial, wlf a avut mai multa dreptate, din moment ce subiectul in cauza era PS3-ul pe care vroia sa si l ia verssatu.

ma tot intreb ce autonomie are. daca e fleasca in 2 ore de utilizare, as zice pas.

Macbook pro are vreo 7 ore. Era pe primul loc la un mom dat.

 

Al meu mai sta vreo 2 ore, asta dupa ce 4 ani a stat mai tot timpu' in priza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu prea vad loc de acumulator in ea. de incarcat, probabil se-ncarca prin inductie sau cum s-o chema treaba aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da.

Îi induci ideea că se încarcă. E mai degrabă autosugestie, decât tehnologie wairless.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E loc de acumulator. Am niste casti stereo cu bluetooth de la sony. Sunt in ear, si n au transmitator separat. Intr o galena de aia e bateria, si in cealalta transmitatorul. Are un mini capacel unde bagi incarcatoru' in galena cu bateria, si atat. Arata ca 2 casti in ear de dimensiuni mici chiar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ma tot intreb ce autonomie au căștile alea. daca sunt fleasca (ele, căștile, nu eu!) in 2 ore de utilizare, as zice pas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAS cica stie prin ce mişcări din încheietură se încarcă brăţara vieţii. :sorcerer:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tot intreb ce autonomie au căștile alea. daca sunt fleasca (ele, căștile, nu eu!) in 2 ore de utilizare, as zice pas.

Foarte mult nu tin, iti dai seama. Da' nici 2 ore. Ma tin cam 2 ture jumate de sala, adica vreo 5 ore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba da. Aveai picioarele pe ea, în poza aia cu cafeaua și gardul portocaliu cu gaura-n mijloc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

RareÈ™ a dezvoltat o usoara pasiune pt mine. Ce zici de asta c.george?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.