Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

pai si crezi ca te tine bateria mai mult ? tot maxim o zi te tine 5s-ul, 6-le chiar mai putin, al meu cel putin, unii se lauda cu 2 zile, dar ii banuiesc ca o strang in cur.

 

mi se pare cel mai reusit telefon la ora asta, filmeaza si in slowmotion , are amprenta..e telefon frumos..plm , suficient pt mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca zicea de pulovaru ala negru de mohair.

 

 

se prinde mai greu.   ii explicam cu rabdare, nu-i stres. :)  lol, mo' hair.   :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca zicea de pulovaru ala negru de mohair.

 

si ar trebui sa ma epilez, pt MAS ?! sau ce plm

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-as da banii pe Classic, e doar un Q10 cu retusuri. Eu merg pe pasaport ca il iau din punte de loialitate. Cica nu platesc nimic. Plm imi convine.

Q10 vroiam initial, dar plm, e destul de vechi ca model.

Da cate punctele pwlii ai? Un Passport cred ca-i vro 25 mil. la liber

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici eu nu pot sa te acuz de port ilegal de bibilica. :)

 

 

asa e , sunt prea prost. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se pare cel mai reusit telefon la ora asta, filmeaza si in slowmotion , are amprenta..e telefon frumos..plm , suficient pt mine.

 

este foarte frumos, e adevarat, insa are ecranul ala gherla, mic si vai ... lui. totul e bine pana vrei sa stai pe net, pe mine asta ma enerva cel mai mult, in rest nu am ce sa-i reprosez. apoi am luat 6-le, care are ecranul decent, insa arata ca o ... si se strica imediat. plus niste bug-uri de iti vine sa dai cu el de pamant uneori, de la IOS.

 

nush ce am fost asa incantat de 6 la inceput, mi-a trecut in catvea zile entuziasmu'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aia cu bugurile de la IoS suna prost rau, pai pt asta e naspa androidu'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Q10 vroiam initial, dar plm, e destul de vechi ca model.

Da cate punctele pwlii ai? Un Passport cred ca-i vro 25 mil. la liber

 

Are acelasi hardware. Nici macar diferenta ca la iphoane intre 5 si 5s nu e. 

 

Nu stiu cate puncte am. Stiu ca mai am 5 luni pana se termina contractul actual, mi-a zis ala ca se prelungeste si diferenta o ia din puncte. La revedere pa. 

mi se pare cel mai reusit telefon la ora asta, filmeaza si in slowmotion , are amprenta..e telefon frumos..plm , suficient pt mine.

 

puiu nu glumeste cand zice ca e manelar.

 

ce i-a placut lui la telefon. fix chestiile de laudat :))

este foarte frumos, e adevarat, insa are ecranul ala gherla, mic si vai ... lui. totul e bine pana vrei sa stai pe net, pe mine asta ma enerva cel mai mult,

 

confirm. chiar imbecil la navigat pe internet. 

 

asta daca e vorba de 5s. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am blocat. Ce treaba are iOS cu androidu? 

Scufi: sa revii cu impresii, ca eu nu ma grabesc :)). Prelungire nu-mi mai fac never ever, sa le dau ... astora de la Orange. Ca platesc in medie 200lei/luna si muierea, la 50 lei are mai multe ca mine in oferta. Bag pwla n ei. Ori le-o servesc pervers cand se termina contractu, ca vreau sa renunt si-mi baga ei ceva oferta misto. Daca nu, pa si la revedere.I-am suportat destul 12 ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

da scufi , adevarul este ca telefon mai expirat decat blackberry nu poti sa-ti iei


Ciupa, nu-s nici asa :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puiule, porti bratara si la picior ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

krebs, fight the power bro', haimanalele astea vor sa te atraga intr-un scandal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Puiule, porti bratara si la picior ?

 

 

si diamant pe canini

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

La blackberry, onduleurile tastelor sunt miezul din orice buric de deşt. Zici că sunt ceva eczemă de piele, psoriazis cuticular.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krebs, fight the power bro', haimanalele astea vor sa te atraga intr-un scandal.

 

 

cine ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La blackberry, onduleurile tastelor sunt miezul din orice buric de deşt. Zici că sunt ceva eczemă de piele, psoriazis cuticular.

 

la tastat cel mai misto e blackberry.  :)  mi-as lua un bold d'ala simplu, daca n-ar fi asa de greu navigatu' pe net de pe el. :)  plus ca nu vad bine, si pe rahatu' ala de ecran, no chance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brățara ca brățara, da ce-i cu scutul ala la mâna stângă?

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

QED

 

cefi pe de alta parte..

 

a picat iar psn-ul ..plm , ma plictisesc si voi sunteti si mai plictisiti decat mine, ma duc la tv.

Brățara ca brățara, da ce-i cu scutul ala la aripa stângă?

 

of, ma asteptam tot la unu zis blu' sa zica ceva, tot in urma bre, tot in urma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

la tastat cel mai misto e blackberry.  :)  mi-as lua un bold d'ala simplu, daca n-ar fi asa de greu navigatu' pe net de pe el. :)  plus ca nu vad bine, si pe rahatu' ala de ecran, no chance.

 

pai tu te chiorasti pe 5s, n-are cum sa fie mai rau.

 

am avut si eu BB cateva modele, parca si Bold, nu am fost compatibili. Cel mai naspa a fost unu cu taci scrin, ceva goaznic, nu mai stiu cum ii zicea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puiu va fi Burlacul urmatorului sezon de la Antena 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.