Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

mie cred ca mi s-a dezlipit ecranul, geamul morti lui de la iphone. Cand apas pe coltul dreapta, pe o portiune de cca 2 cm patrati, se aude un click dreatpa deten mm.

si acum imi dau cu blesteme ca nu am luat un 5se in loc de 6 mui cu cacat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai dreptate, imi face figuri si Tinderul. Mi-a dat cu jinx.

'Mnezo!

mie cred ca mi s-a dezlipit ecranul, geamul morti lui de la iphone. Cand apas pe coltul dreapta, pe o portiune de cca 2 cm patrati, se aude un click dreatpa deten mm.

si acum imi dau cu blesteme ca nu am luat un 5se in loc de 6 mui cu cacat

'Mnezo si la tine!

SE-ul inca se tine bine dupa 1an.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie cred ca mi s-a dezlipit ecranul, geamul morti lui de la iphone. Cand apas pe coltul dreapta, pe o portiune de cca 2 cm patrati, se aude un click dreatpa deten mm.

si acum imi dau cu blesteme ca nu am luat un 5se in loc de 6 mui cu cacat

La mine la 5s s-a dezlipit cand nici nu avea un an. Zicea cineva sa-l duc la service, au aia un lipici destept, dar tot asa este, m-am obisnuit cu ideea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, n am patit asa ceva la nici un iphone.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai astia l-or fi luat pe puncte de la orange dragonu' rosu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Displayul de la 6 oricum este pus la misto in carcasa, d-aia iti prinzi si perciunii intre display si carcasa de aluminiu.. nu va mai stresati degeaba, daca functioneaza ok..

Eu astept sa vad daca vin in toamna cu 7s .. sau schimba si ei 6-le asta upgradat cu altceva.. daca nu ,cred ca mai astept un an pana vine 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al meu e luat de la eMAG, cand au deschis Apple Store sau cum kkt ii spune. Toată romania e un mare dragon roșu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu bre, asa face toate.. Pole nu a testat.. eu il am nou luat de la Vodafone si nu am display schimbat la el , tot asa , daca apesi in dreapta jos se aude ca nu sta fix ecranul in carcasa.. nu va mai stresati.

premium shit.. ce vreti , chinezii aia de le asambleaza n-au viata.. 

tot asa e si la Foxconn ( aia de fac PS4 )

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3582640/Open-sewers-mildewed-walls-one-toilet-FORTY-people-Shocking-pictures-dirty-dormitories-Apple-s-iPhone-workers-live-like-animals.html

Edited by Krebs
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la mine e la fel 6s ul. Ecran dezlipit in dreapta jos. Dar eu am o carcasa in care il tin si aia il tine presat. Eu m am gandit ca la mine e asa din cauza ca am schimbat display ul cand l am spart.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, ma sigur n-aveti fake-uri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am schimbat ecranul. Poate de acolo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai schimbati-le pe garantie, banuiesc ca inca e valabila. eu mai am un an la 6s, cand iese il vand si iau 7 sau poate apare 8 ala mirobolant, dar cred ca trebuie sa vand si un rinichi impreuna cu 6s-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Știe careva cum morții ei dezactivez opțiunea de camera foto din fb atunci cand din greșeala dai slide in stânga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm si eu am 6s luat nou dar de la Orange si nu flambeaza nimic la display. Iubita mea are tot 6s si nu are problema asta. Tocmai am testat temeinic, la ambele telefoane.

 

ah, in schimb la PS Pro asta de l-am luat, scartaie capacul ala de deasupra daca il apesi in spate acolo, ca un cur. destul de penibil, foarte premium...

 

cred ca e facut sa se desfaca, asa pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ăștia cu probleme la ecran, ați făcut update la ultimul ios?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul nu ma obosesc sa fac upgrade doar pentru fleacul asta. Totusi, astept alti posesori sa ne spuna daca se rezolva.

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm si eu am 6s luat nou dar de la Orange si nu flambeaza nimic la display. Iubita mea are tot 6s si nu are problema asta. Tocmai am testat temeinic, la ambele telefoane.

 

 

man , nu te gandi ca se misca sus - jos ecranul cand apes pe el in dreapta jos , pur si simplu se aude ceva.. in fine , eu unul nu ma stresez de chestia asta.

 

urmatorul telefon clar o sa fie o varianta plus.. de unde vroiam cat mai mic telefonul , am ajuns sa vreau un display cat mai mare, dar nu imi place nici sa merg cu tableta dupa mine.. in plus 7 plus pe negru mat arata misto, totusi sper la o schimbare majora in toamna , altfel mai astept.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole vrea ca atunci cand postez eu o poza sa se poata bucura instantaneu si oaspetii lui. Pole poznaș :)

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

stie cineva cum cur pot sa fac streaming de pe macbook, direct pe TV, prin wifi?

Pe ce model de TV vrei sa faci streaming?

Share this post


Link to post
Share on other sites

stie cineva cum cur pot sa fac streaming de pe macbook, direct pe TV, prin wifi? gen cum se face prin DLNA, la laptopurile care merg pe windows.

 

nu gasesc solutii, doar prin cablu hdmi, dar vreau sa pot rula pe tv, filme si content de genul asta de pe mac, prin streaming, pe wifi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah n am vazut postarile ca iar s-a dat peste cap ora forumului

 

pai vreau streaming sa fac pe un Sony dar nu stiu pe de rost modelul, ma uit si revin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.