Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

ah, si parca n are niciunu' jack de casti. sau nici 7-le n are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, nici 7le nu are. Vine în cutie cu adaptor de-l bagi în mufa de încărcare și în capătul celalalt e mufă jack.

Bine, asta pe lângă căștile telefonului, cu mufa lightning.

Share this post


Link to post
Share on other sites

astept sa-mi pice se ul

 

poate mi mai iau un se nou, cat mai gasesc, sa l am dupa ce n o sa mai mearga asta.  

 

Probabil vor face o tiganeala cu SE curand. Cum au facut cu cele vechi. Nu se mai poate face update la OS, nu vor mai functiona aplicatii de baza ... whatsapp, etc

 

Pai are hardware de 6s in el, duce si un sistem de operare mai nou. Inca 1-2 ani cred ca e safe, dupa aia noroc, gata cu updateurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samsung are iris scanner, face recognition, pattern, pin și amprentă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci care e concluzia?

Poate veti zice ca sunt nebun, dar eu mi-as lua un BB Keyone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci care e concluzia?

Poate veti zice ca sunt nebun, dar eu mi-as lua un BB Keyone.

Sa mai scada pretul, apoi ne decidem :D

 

 

Nokia 6 pare a fi ok, Android stock, fara besini, carcasa metalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, omfg, 1319 Euro

 

te duci dracu ba nene.... peste 6000 de lei.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snobism mult.


Culmea, se va vinde foarte bine, mai ales în rândul americanilor

Aia oricum il vor lua la abonament, nu-l vor plati cu banii jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebunii aia care s-au pus deja la coada in fata la Apple (alta nebunie si asta), il iau cu banii jos iti dai seama. Abia astept sa vad cu cat la % in plus o sa il vanda samsarii astia de la noi, care le primesc din state imediat dupa lansare si din germania, ca la noi o sa apara mult mai tarziu la operatori si in magazine.

 

 

lol, asta imi aminteste de prostu ala care si-a scapat noul iphone 6 pe jos, fix in fata magazinului, imediat dupa ce l-a cumparat si dupa ce a stat campat acolo cateva zile.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi dacă faci precomanda online nu-l primești înainte sa apară în magazine?

La Samsung așa e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io am luat primul TV 4k care mi s-a părut ok, nu am stat ca de obicei sa caut și sa cites reviews.

Samsung, 49", led, 4k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut comparatie cu un model similar (acela are si 3D -functie folosita foarte putin la inceput) pe care l-am cumparat cu 4 ani in urma. De cum l-am scos din cutie se misca din toate partile - am crezut ca are suruburi nestranse. Ca si la masinile mai noi, plasticul este de calitate mai slaba. Telecomanda Magic Remote lipsa (modelul nu vine cu asa ceva si nici nu se potriveste orice telecomanda fiind model 2017). Mai nou telecomanda clasica cu care vine are si doua butoane SPAM: Netflix si Amazon puse in apropierea butoanelor principale de volum si programe. CAC pe ele -vorba colegului. Sistemul de operare desi este mai nou este mai lent. Displayul este in regula, imaginea la fel, sunetul acceptabil. Este primul televizor comandat online pe care nu l-am verificat anterior in magazin.

Cand le-am spus ca vreau sa-l returnez au zis ca imi dau banii inapoi in termen de 15 zile, asa ca l-am montat pe perete si ma bucur de el inca o luna cat este termenul de returnare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia-ti SONY dupa ce-l returnezi, alta treaba cam din orice punct de vedere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici sony nu e mai breaz,de vreo 3 luni are problema la sunet,se intrerupe vreo 2 secunde,la filme ma enerveaza

 

Bine ca are garantie,da le n cacat de ciurucuri,mai bine caut in germania un telefunken din 54

Share this post


Link to post
Share on other sites

e de la software probabil, sony merg pe android si de ceva vreme au aparut niste bug-uri suspecte. Da-i sa caute update de soft. Eu sunt foarte multumit si sunt la al 2-lea, am avut inainte samsung si lg, chiar nu se compara. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, nu e de la ăla,e setat pe auto

 

Habar n am ce are,la fix 5 minute se intrerupe 2 sec sunetul

 

 

 

E dă căcat.

Edited by sbircris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.