Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Micra a fost cea mai buna masina evar pt mine. De la carat saci cu ciment, pescuit, pan la drumuri lungi fara sa-mi pese. Doar cand treceam pe langa vreun tir, ca parca se ridica de pe asfalt :)

 

Insa, serios, DS4 ff misto masina, mult mai...vie fata de un golf, de exemplu. Interiorul impecabil, plastice moi ca in bmw si piele, scaune cu masaj, fara scartaieli, etc.

Senzatie de premium, justificata.

 

Putin mai inalta de suspensie, roti de 17, statea f bine pe drum. Pana si scuturile de sub ea erau de calitate.

 

Dar na...

 

 

A, si era f frumoasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg Dan, ia si niste magne B6 cu mousu’ ala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Înseamnă că nu stiti cum se aude scroll ul la mouse ul meu. :)) la cat am dat pe el ma asteptam la altceva. Și când s a stricat primul, pe al doilea l am luat identic:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Pitești au un magazin de unde poți ridica produsele personal. Ajung mult mai rapid fata de curier si procedura de returnare sau refuz cred ca este mai simpla. Ăștia nu au depozitul la Apaca? Am cumpărat mai demult niște stații radio cu ridicare din depozit si am pierdut o ora si ceva. Bine, era si in prag de sărbători.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cac pe ei.

Foarte rar gasesti ceva vandut chiar de ei.

Pana si un cacat de flash usb daca vrei sa iei de la ei ca sa ajungi repede in posesia lui, nici macar p-ala nu-l au.

Ei vand blana ursului din padure, la fel ca majoritatea magazinelor online din Romania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana acum eu nu am de ce sa ma plang de emag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu. Cumparaturi de sute de mils (eram ca un hub al cumparaturilor, pentru amici)

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1. E de la caz la caz. Am comandat de la emag pana si ciocolata  :lol:

Eu comand foarte multe de la pcgarage de exemplu. Cu ei nu am avut niciodata probleme. Cu cei de la cel.ro am avut scandal, cand le am returnat o placa video si nu mi au dat toti banii inapoi, pe motiv ca am desfacut ambalajul. Pai da te n plm! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei nu fac nici o selectie asupra vanzatorilor care vand prin ei. Sunt total iresponsabili. 

Nu ii intereseaza ca isi asociaza numele cu tot felul de gusteri neseriosi.

 

Mai au si firma aia boschetara Sameday. Platesti suplimentar pentru livrare in aceeasi zi si nu ajunge in aceeasi zi. Am patit. Nu m-am ofticat neaparat, dar banii i-am platit in plus pentru un serviciu pe care nu l-am primit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am comandat zilele trecute un incalzitor pe motorina de vreo 1200lei ,si mi au trimis unul pe curent de 300

 

idiotii au inversat pachetele,al meu a ajuns pe la tulcea,cred ca au avut o surpiza destul de placuta aia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și verssatu a pățit că s-au inversat coletele, el primindu-l pe al altcuiva.

Pe de altă parte, nu muncești, nu greșești. Nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu vreau, apoi ma trezesc ca imi schimb telefonul si laptopul. Refuz categoric  :lol:

30 mil o tableta? Pai sa mi bag pla.  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și verssatu a pățit că s-au inversat coletele, el primindu-l pe al altcuiva.

True story!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi recomanda careva vreun model de tableta de la samsung?

 

 

samsung ipad :P

 

 

samsung zen ipad surface pro

 

 

Hateri

 

 

Da da, poate calca si Cefi pe urma lui Calin  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nime' nu mă vre'

Am primit pm de la Ciupa. Ce fac? Il deschid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.