Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

ma la astea 4k mi a zis cineva de la sony ca e important nu stiu ce motionflow sa fie 1000hz nativ sau ceva de genul asta si refresh rate niciodata sub 100hz, mi a explicat si motivele insa n am retinut. In plus procesorul cica e important si ala pt calitatea imaginii, cursivitate, artefact-uri chestii din astea. Bine si evident sa aiba HDR.

e raman la parerea mea sa cauti sony, asta mi se pare foarte tare. cum zice si Dan, mi se pare ca au cea mai buna imagine, si am avut atat samsung cat si lg, pot sa mi dau cu parerea, in plus sunt si mai aratoase gen, aluminiu alea alea.

https://m.emag.ro/televizor-smart-android-led-sony-bravia-163-9-cm-65xe9005-4k-ultra-hd-kd65xe9005baep/pd/DJLXZ7BBM/

ma rog, eu cand am cautat ma ineresa pt gaming, deci probabil criteriile sunt altele, sa nu am input lag de exemplu, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost la istyle sa vad la cat imi evaluează geambașii aia telefonul. Neavând nicio urmă de uzura la exterior hoțul de la ghișeu imi spune direct ca are ecanul oxidat, ceva dunga galbena in partea de sus. Eu nu vad nimic si deși ala mi-a spus ca "e boala lor" nici pe google nu am găsit nimic despre asa ceva. Ați auzit despre problema asta la iphoane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ... oxidata peste ochi, hai sictir. 

 

dar asta nu e iphone-ul ala de l-ai indoit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba da dar nu a zis nimic de îndoit. Tot sictir i-am transmis si eu însă m-a inchis cu ecranul pulii. Nu zic de aroganța individului cand am zis ca ma interesează un buy-back.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primiși frigiderele?

 

 

noup, am primit mail ca voi fi contactat de curier in ziua livrarii.

Ba da dar nu a zis nimic de îndoit. Tot sictir i-am transmis si eu însă m-a inchis cu ecranul pulii. Nu zic de aroganța individului cand am zis ca ma interesează un buy-back.

 

fa un print screen si pentru rares sa vada dunga aia de zicea ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Dacă vrei să fie 100% mestecabila momeala, când primești e-mail răspunde-le că nu poți în ziua aia, mai bine ziua următoare sau peste 2 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Dacă vrei să fie 100% mestecabila momeala, când primești e-mail răspunde-le că nu poți în ziua aia, mai bine ziua următoare sau peste 2 zile.

 

 

deja am raspuns si am spus ca nu apreciez sa primesc informatii vagi, in conditiile in care nestiind o zi exacta cand vine curierul, este posibil sa nu fiu la adresa, asa ca terenul este pregatit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-a venit cu nimic, in schimb a văzut iPhone 8. M-a luat cu gheara la inima, știam ca nu ii place alt model in afara de 5. In fine, ... mea ce-oi face mai departe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Noi încă nici nu am desfăcut cadourile.

In schimb, pe la amiază am găsit pe masă un bilețel cu instrucțiuni pt cadoul de ziua ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rareș are si cadouri vechi

Cadourile. Noi.

Le da prietenilor buni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiai, Simi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.