Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Nu am văzut la samsung niciodată problema asta, la niciunul din toate pe care le-am avut. Pe bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, acum mi-ai vazut si mie ocd-ul  <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

In schimb, ecranul la samsung galaxy s8+ face figuri.

Îl tot văd pe ifx și nu înțeleg care e faza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La asta baraie si difuzorul uneori la notificari

mie imi baraie la mac dupa cum ziceam si tot nu s a rezolvat.

 

mai bine ramai cu 8+ si aia e, X ul este un produs grabit, cu un soft plin de probleme (vezi cele 1000 de update-uri la update). Nu a stat suficient in development, ca s au grabit sa iasa cu el dupa ce a venit samsung cu s8-ul edge to edge display si a iesit un cacat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8+ nu este al meu. E luat acum 3 zile dar nu il voi tine eu

am inteles, zic doar sa renunti cumva la x, gen sa ti l schimbe la orange cu un 8+, ceva de genul asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apare flare si la obiective scumpe, acelasi model, exemplar diferit.  si nu le schimba nimeni.  is diferente la montaj/sticla, si asta face diferenta.    poti sa iei acu un 8 si sa-ti apara flare si la ala, sau nu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am 3 colegi cu iPhone X, zero probleme de software sau hardaware. Ori la Orange au rebuturi ori esti ghionionist. Astia 3 sunt toti la vodafone.

 

Chiar azi am primit filmare de pe iPhone X, fara flare.

 

Ah...SE-ul meu are ceva lens flare daca pozez rasaritul insa mdp, nu-mi bat capul, rar fac poze dinastea “artistice”. “Asa face toate”.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut si eu o poza la star trek. Nu am flare, da nici sa setez camera nu stiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

crede-ma ca am testat in draci, am distrus 8ul. nu scoate nimic, niciun efect similar, no tracking point, nimic.

 

eu vreau sa dau gunoiul asta infect inapoi si sa iau 8+

 

finisaje anapoda, camera praf, vreau sa filmez in oras seara o sa vad numai licurici in filmarea mea

 

sper sa o rezolvam amiabil cu portocala, abia azi a intrat contractul in vigoare oficial, desi a fost incheiat cu 90 zile in urma, chiar acum are loc portarea

Contractul a intrat in vigoare cand s-a semnat, azi s-a facut portarea.

SIM-urile cand le-ai primit? Azi sau cand ai semnat contractul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai asta-i diferenta si intre un tissot cu valjoux7750, si un hublot cu acelasi mecanism. Diferenta de finisaje, primu-i 1500 iar al 2-lea- peste 8-10.000, si practic poti sa zici ca-i acelasi ceas.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

La scurt timp dupa semnare

Sunt curios daca s-au lasat de magarii, si daca la prima factura mai factureaza si toata perioada de la predarea SIM-urilor pana la portarea efectiva.

Justificand ca ei ti-au prestat serviciul, chiar daca tu nu aveai nevoie de el. Ca SIM-urile pe care le dau au niste numere temporare active pana la portarea efectiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.