Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

am nevoie de un termometru cu o cartela SIM 3g/4g pentru monitorizarea temperaturii de la distanta, fie singur sau sa mearga in pereche (mi-ar trebui 4-6 zone de monitorizat daca se pot imperechea)

 

idei?

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, Pole said:

Wtf? :)))

 

 

vreau sa monitorizez temperatura ambientala dintr-o hala metalica neizolata in mai multe zone 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Dan98 said:

 

vreau sa monitorizez temperatura ambientala dintr-o hala metalica neizolata in mai multe zone 

te-ai apucat de minerit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu nene, sunt pe langa subiectul crypto si imi provoaca si o stare naspa subiectul in sine

 

este o hala pentru depozitare de lemne si ceva scule, pereti din tabla trapezoidala, neizolata momentan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe mine ma enerveaza rau faza aia cu NFT-urile si boschetaria aia cu terenurile de vanzare din metaverse.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa apara dracu un militari residence si acolo

 

deci n-am solutie cu termometrele alea de la distanta? @Scufi tu esti cu gadgeturi d-astea

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Dan98 said:

am nevoie de un termometru cu o cartela SIM 3g/4g pentru monitorizarea temperaturii de la distanta, fie singur sau sa mearga in pereche (mi-ar trebui 4-6 zone de monitorizat daca se pot imperechea)

 

idei?

Vrei sa-ti comande si ceva sursa de caldura sau doar informativ?

Daca vrei doar informativ poti pune un router 4g si 4-6 dinastea:

https://www.joom.com/ro/products/5f9886e3c00e570106f53bb8

Iti arata si umiditatea.

Sau asa:

https://www.joom.com/ro/products/615d0425b5b791014c30ebbf

Eu folosesc aplicatia Tuya pentru termostatul de la centrala termica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu este nicio sursa de caldura prezenta, vreau doar informativ

 

si fara China, nu stau pentru nimic in lume la posta interioara sa ridic pachete de acolo, e criminal

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le am facut inca o oferta la vodafon, sa imi dea un iphone cu full garantie la un abonament pana in 200 lei. Mi au dat o muie. 
Nimic. Asta in ideea ca din anul 2000 am acelasi abonament platit la fix, fara datorii plm. Creca o sa ma pis pe ei si trec la digi. Imi portez nr si ma kk pe ei. Adica de 20 de ani platesc, client fidel, mai dai in mmamii lor.

Edited by Calin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciudat, doar ce am reinnoit un abonament acum cca. 2 sapt si aveam oferta de 46 eur + TVA pentru 3 abonamente si un iphone 13 de 128 gb free. la orange au facut match, cu ei am reinnoit (initial orange voiau o diferenta de 100 EUR din partea mea).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ofertele bune sunt la portare, eu zic sa vezi care ce ofera la portare

 

eu am renuntat la abonament si am ceva optiune de 5€ la vodafone, internet si minute cat cuprinde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.