Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

bai, e foarte fain iphone 5s-ul asta, sa-mi bag ... daca are vreo treaba la calitate fata de ce mai e acum pe piata. abia astept sa iau 6-le, ca singura mea problema e legata de display-ul prea mic.

 

in rest, se misca muuult mai bine ca s4 pe net, mai responsiv in general si interfata IOS 7 asta, chiar arata intr-un mare fel.

 

 

 

 

Sa-l stapanesti sanatos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, la fix 5 minute dupa ce am pus anuntul, m-a sunat unu, la ora 1 il dau.

 

te-am luat KIP.

 

bine, il dau si mega ieftin sa scap de el, ca altfel sigur ma gaseste filantropia si il dau cuiva cadou....

 

http://olx.ro/oferta/samsung-galaxy-s4-neverlocked-pachet-complet-2-carcase-originale-ID1XOhW.html#9ca0f4e7da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo.

 

Nu puteai sa mi faci mie cado flipcoveru ala. :)

 

Glumesc, eu il am pe alb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o prostie flip-ul ala, eu l-am scos la 10 minute dupa ce l-am pus, mai e si scump in plm... deci e imposibil sa scrii mesaje sau sa postezi cu tampenia aia, daca vrei sa faci poze zici ca esti retardat, tre sa tii coperta aia, in timp ce faci poza, pana raspunzi faci accident si asa mai departe.

 

aia slim de la HAMA e misto ca nici nu se observa pe telefon si il protejeaja, l-am trantit de cateva ori si sigur s-ar fi spart rama daca nu avea carcasa.

 

la iPhone nu o sa pun carcasa ca arata ca o ..., asa ca probabil nu va avea viata lunga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici sa nu iti iei. E enervant ca dracu, ca de-abia il deschizi cu o mana. Si fiind pe alb, intr-o luna e varza

Share this post


Link to post
Share on other sites

de ce plm ti-ai luat frate pe alb ? ma gandeam ca iti iei si tu pe negru, alb ala e de piti-coca-fifi-mumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu pot fara flip din ala, am unul la fel. In primu rand, nu vede nimeni cine te suna. Si nu ma deranjeaza deloc in masina, e legat telefonul la bluetooth. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alb e o culoare unisex in plm, nu e ca si cum as fi luat roz sau mov. Vroiam black mist dar nu am gasit nicaieri. Asa ca am luat alb. Am mai gasit doar gold brown.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mie imi place si mi se rupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am mai gasit doar gold brown.

 

 

eu p-asta l-as fi luat

 

un telefon d-asta te face mai dur, o dai in ohavele cu el :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti dai seama ca nu as fi luat asa ceva in veci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

la iPhone nu o sa pun carcasa ca arata ca o ..., asa ca probabil nu va avea viata lunga.

 

daca-l tragi in husa este ca si cum ai sta cu telecomanda de la teveu in punga :) 

bine si arata ca o ..un penis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce plm de legatura au husele special facute pt telefoane cu pungile peste telecomenzi ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am HTC-ul alb. Si Blue la fel parca. Suntem gay?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am o scuza cand mi-am luat S4-le pe alb. Abia aparuse in magazinele Orange, la precomanda. Si de-abia l-am gasit pe asta, ce-l comandase altcineva si nu mai venise dupa el.

La Note-ul 2, tot alb....n-am scuza  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La iPhone n-ai cum sa nu-ti pui bumper. Ar insemna sa-i schimbi carcasa lunar sau sa arate ca un cur.

 

Eu am un iPhone 4S alb intr-un bumper albastru. Nu arata foarte urat si astfel nu-l fac praf.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci am pantaloni albi si telefon alb in husa prezervativ, si imi fac selfiuri in cabina de proba. Sunt gay. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia ca asta simte nevoia sa repete, s-a incins ranza-n el :D

 

si nu-mi mai faceti curte atat, ca dintre voi, numai cu Blue mi-as lua limba-n gura, clar ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WLF, nu e ok sa te scuzi de doua ori, dude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu îmi plac telefoanele pe alb din cauza felului in care se vad senzorii de deasupra ecranului.

La telefoanele negre, senzorii aia sunt mai puțin vizibili.

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.pcadvisor.co.uk/test-centre/mobile-phone/3210667/28-best-smartphones-of-2014-uk/

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.