Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Cred ca esti nebun sau ti-l baga altcineva la incarcat pe furis sau nu mai cunosti notiunea timpului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu cred ca are un cablu de alimentare foarte lung si e mereu la incarcat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

 

sa va mai zic ca Yumo ma tine blana pe net o zi intreaga cat is la peste, pe granita cu Ucraina si semnal din salcie? :D

sau ca, in mod constant, daca e activat wirelesu' si intru asa pe net si vorbesc si etc etc zilnic, ma tine dupa atata vreme vreo 4 zile?

 

 

nu va mai zic

poate te inroleaza astia din greseala, ajungi langa Lucescu

Share this post


Link to post
Share on other sites

maine se lanseaza iphone 6, sunt excitat si derutat, ca apple nu i-a zis nimic concret tipei mele, cand s-ar vinde, iar lumea cica deja sta la coada la applestore-uri la ea acolo... haos.

 

cica nush ce operator din china a afisat pretul, 1000 si ceva de dolari, deci la noi o sa fie cred 2000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai rod uncghiile pana imi spune aia exact cand incepe vanzarea si o s-o rog sa stea sa mi-l ia, sper doar sa ma incadrez pana pe 18 sept, pentru ca pe 18 vine in romania.

 

sper sa nu fiu iar idiot si sa-l iau din tara, la pret dublu.

 

plm, zici ca am 14 ani...


da ma, iti dau tie 5s-ul apoi, n-am uitat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

În principiu, încep sa se vândă la vreo 2 săptămâni de la lansarea oficială.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huo ma ca sunt doua saptamani, nu doi ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai nu ai inteles, asta vine in tara pe 18 septembrie, deci 2 saptamani incepand de maine, inseamna pe 22 in ... mea.

 

acum intelegi de ce-s stresat ? 


si deci e o tampenie, ca pe 9 (maine e lansarea apple) nu inteleg de ce s-ar incepe vanzarea atat de tarziu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum am inteles. Plm. Iti spun in cateva minute cand si cu cat il poti lua de la cine ai luat si ipad-ul.


LE la sfarsitul lunii, intre 6 si 700 euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa tarziu ?.. n-am rabdare.

 

de la tipul de la care am luat galaxy S5 si ipad-ul ? 123gsm.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretul e bun oricum, ma asteptam la mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Si mie mi se pare bun. Am mai trimis un mesaj cuiva dar vad ca inca nu l-a primit, probabil e prin afara, ca face des drumuri in Ungaria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi, mersi, daca iti raspunde anunta-ma, ii dau banii inainte daca e nevoie, sau avans plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

700 de iuro.... bun bun pretul, n-am ce zice. pentru UN TELEFON

 

WTF ma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, te anunt. Omul e foarte serios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok :)


pai da frate Similea si ce sa imi iau de 700 de euro, altceva, ce merita ? am de toate, ce mi-am dorit mi-am luat in plm, acum vreau asta, ce-i gresit ? o sa apara mai tarziu cine stie ce alt cacat de o sa-mi doresc si o sa-l iau si pe ala si tot asa, Doamne ajuta sa am mereu bani ca sa imi fac poftele si mofturile :D

 

scump, ieftin, exorbitant, nu conteaza, daca iti doresti ceva si ai banii, nu vad de ce nu ti-ai lua, doar maine poimaine murim si macar sa stim ca ne-am facut mofturile, nu? 

 

plm, daca eram milionar, pai imi faceam mofturile numai cu paganni zonda, aventador, ferrari, caricioptere, mici insule si altele :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.