Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

...-n fara umbrella, numai ce am scris pe pagina precedenta ca ea mi-l ia, doar sa iasa la vanzare pana pe 18 sept, ca atunci vine ea in tara. se pare insa ca va iesi la store, mai tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simileo, sa nu iau si eu un 5s la pret bun ? Pleaca de aici cu teoriile tale scotiene, Hagi Tudose ce esti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...-n ... umbrella,

pai asta ma interesa, credeam ca dai buca si ti-l aduce moca

 

dupa care am inteles ca mai bine dai 700 de euroi decat sa-i dai buca

 

dupa care s-a bagat kip pe fir :lol:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ai inteles nimic. Iesi acasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ma

 

 

oricum facem sex anual cand vine in tara, dar acum ma intereseaza mai mult telefonul :D

 

 

lol, pe Pole nu-l intereseaza muierea, el vrea jucarii  :))))))))

 

 

Bai nene, sunteti insensibili la drama prin care trec :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

da' ce-s bai nene, prostituata, sa ma vad pe telefoane ca bianca dragusanu ?  :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simileo, sa nu iau si eu un 5s la pret bun ? Pleaca de aici cu teoriile tale scotiene, Hagi Tudose ce esti.

 

daca stiam ca vrei...

 

tocmai a dat Cioc :D  pe-al lui, ca nou, pe nimic. cica "bre, stii ce nu-mi place? nu poti scrie pe el cand il tii in mana cu aceeasi mana. ia, cum e asta al tau, Yumo?"

 

lol?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok :)

pai da frate Similea si ce sa imi iau de 700 de euro, altceva, ce merita ? am de toate, ce mi-am dorit mi-am luat in plm, acum vreau asta, ce-i gresit ? o sa apara mai tarziu cine stie ce alt cacat de o sa-mi doresc si o sa-l iau si pe ala si tot asa, Doamne ajuta sa am mereu bani ca sa imi fac poftele si mofturile :D

 

scump, ieftin, exorbitant, nu conteaza, daca iti doresti ceva si ai banii, nu vad de ce nu ti-ai lua, doar maine poimaine murim si macar sa stim ca ne-am facut mofturile, nu? 

 

plm, daca eram milionar, pai imi faceam mofturile numai cu paganni zonda, aventador, ferrari, caricioptere, mici insule si altele :(

 

absolut de-acord. ce, io n-am dat 600 pe-un caiac care mi-a mancat zilele si-acuma stau gainile pe el, la cineva in camp?

am dat.

 

o sa rada SLY.

 

 

pe de alta parte, telefoanele nu ie veata mea deloc.

Ce inseamna pe nimic ?

 

pai vreo 7 mils parca

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, stiu ca era S, nu 5 simplu.


am instalat nu stiu ec aplicatie pe Yumo, ceva cu nike sport :D  si mai am si uazap si feisbuc

 

gata, yumo e pe moarte, a inceput sa gafaie si sa se miste ca o caseta video agatata.

tre sa recunosc si asta, merge ff bine cand nu are nimic instalat pe el :)

am zis-o

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum plm 7 mils un 5s? inca e 3200 de lei un iphone 5s nou la Vodafone, la liber, iar ala cu 64 de giga este chiar 3800 de lei.

 

nici furat si cu ecran spart nu ar fi atat.

 

eu l-am luat cu 2800, ceva de genul. sau 3000 ? nu mai stiu.

 

edit, lol:

 

https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/iphone-5s-32gb-negru?categoryId=cat370016

 

859,00 € pret fara abonament cu Cartela Vodafone 

 

https://www.vodafone.ro/shop/ui/cart/shoppingcart.jsp?event=scAdd&_requestid=115004

 

3700 de lei la liber.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai nu ai inteles, asta vine in tara pe 18 septembrie, deci 2 saptamani incepand de maine, inseamna pe 22 in ... mea.

 

acum intelegi de ce-s stresat ?

 

si deci e o tampenie, ca pe 9 (maine e lansarea apple) nu inteleg de ce s-ar incepe vanzarea atat de tarziu...

E o conspirație împotriva lui KIP.

PS.

FanSided: Apple iPhone 6 event: Predictions, iPhone, iWatch And More. http://google.com/newsstand/s/CBIw6P--zho

Apropo, Pole, care model de iPhone 6 îl vrei? 4,7 sau 5,5?

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • One of the iPhone 6 models will go on sale on September 19, with the other following later in 2014

 

 

 

plm, so that's that :( deci il iau de la noi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa se pare. Și oricum, când va fi disponibil în magazine, va fi pentru cei care au făcut pre order.

Cam în toate articolele pe care le-am citit zice ca cel de 4,7 va fi disponibil în cel puțin 10 zile de la lansare, pe când cel de 5,5 s-ar putea sa fie disponibil mai târziu de atât.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu poate sa-l cumpere cand se intoarce si sa ti-l trimita?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca stiam ca vrei...

 

tocmai a dat Cioc :D  pe-al lui, ca nou, pe nimic. cica "bre, stii ce nu-mi place? nu poti scrie pe el cand il tii in mana cu aceeasi mana. ia, cum e asta al tau, Yumo?"

 

lol?

de cand urla KIP ca vrea iphone 5...sa tot fie vreo.....saptamani?

 

mega lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aoleo, ce aveti toti cu reclama aia la ikea, toata lumea ii da share si retweet peste tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-au si aia cu ce sa filmeze in format hd? zici ca vad ceva de acum 10 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce plm e cu camera aia asa erecta ? pai e ca dracu, se agata prin buzunar, se simte aiurea la mana.. sper ca e o gluma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da..e cam aiurea...daca arata asa tot 5s este mai frumos.

 

3096l49.jpg

 

 

bine , sa nu fie vrajeala..dar eu ma asteptam sa vad functii de touch pe lateral, asa cum o sa aibe samsung.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.