Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

eu nu am facut update inca si acum mi a dispatut ecranul de home si nu mai gaseste wi fi.. deci plm frate!

ca sa nu mai zic ca am semnal o bulina maxim 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

de ce nu merg toti sa se masturbeze in loc sa dea fail dupa fail? nu stiu care naiba zicea ceva de 2 zile de restore, tampenii d-astea de neimaginat.

 

nu-l scoate ma nene, daca stii ca-i plin de bug-uri. nu se testeaza si chestii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ai o masa de fanatici gata sa-ti cumpere noul telefon in orice moment, crezi ca mai conteaza asa mult ca iese un software cu buguri ?

 

In al doilea rand, si testarea asta in masa, e OK. Foarte multe tipare, in felul asta, iti repari produsul fara a cheltui prea mult pe testare. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu pot instala update-ul, pentru ca pierde din cand in cand wi-fi si de pe 3g/4g nu il da jos deloc... asta cu pierdut wi-fi este bug de la ios 8, citeam acum pe net.

 

deja mi-a iesit pe nas telefonul asta, ma rog iOS-ul asta, ca n-are nici o vina telefonul.

 

a apartu in schimb ecranul de home dupa restart...uau.

 

deci cred ca il dau jos din macbook, in itunes si il instalez asa, poate il vad de tot, citesc un tutorial.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nu mai jubileze ca iar i se aprinde eroare de oil level la masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu astept sa zici aici cand s-au rezolvat problemele cu ios8 , ca sa-i dau si eu drumul la update ,desi merge brici 7-le

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu ai 4s parca, mai bine stai potolit, am inteles de la unii ca efectiv le-a pus in cur telefonul update-ul la ios 8, lag, blocaje, iese din aplicatii, zero semnal gsm, battery drain, tot ce se poate mai rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe 4S n-as instala nimic mai nou de iOS 7. Doar asta am si eu. E soft-ul limita. Am facut greseala asta pe 3G. Nu o voi repeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am reusit sa imi fac update-ul la 8.0.2 de pe macbook, acum pare ca ar fi totul in regula... ah si da, cand imi suna telefonul, suna si iPad-ul, nu observasem asta pana acum, e de la update oare ? un fel de tampenie sinistra oricum, e ca la nebuni.

 

suna si la fel, deci eram in baie si sunau ambele, una in dormitor, una prin living, acelasi ringtone, nu mai intelegeam nimic.

 

si nu are legatura cu facetime-ul, cine m-a sunat, nu are nici macar iphone, deci nici facetime, practic oricne ma sna, acum suna si ipad-ul. superb!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sună amândouă. Dar când răspunzi ce se întâmplă? Poți vorbi pe amândouă deodată? Ar fi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici nu cred ca-i eroare, cred ca e un feature idiot.


Ok, sună amândouă. Dar când răspunzi ce se întâmplă? Poți vorbi pe amândouă deodată? Ar fi super.

 

am incercat evident, poti raspunde de pe ipad si vorbesti pe speaker, insa daca iei telefonul si preiei convorbirea, se inchide cea de pe ipad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, deci nu merg amândouă concomitent. O fi ceva eroare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci cand est plecat iti suna tableta in casa? Super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O pui pe silent. Oricum, tableta nu e ca sa vorbești la ea.

Pe de alta parte, dacă suna amândouă și răspunzi la telefon, oare pe tableta rămâne apel pierdut?

Share this post


Link to post
Share on other sites

este o tampenie. mai ales ca, daca raspunzi la telefon, tableta suna in continuare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.