Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

pole o dat aseara de un cui, si nu era in fara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ca i6 este UN CACAT DE TELEFON, UN CACAT !!!! Nu cred ca e de la ios, am mai citit pe net si au mai patiti si unii, se citeste nush ce in telefon, placa nu stiu cum.

 

cu garantia sigur vor fi problme, ca e luat din Munchen de la Apple Store si probabil vor face figuri astia la noumax sau istyle, plus ca nu gasesc bonul ala, factura de la telefon, o caut acum, in cutie nu e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și cu toate astea, iPhone e considerat etalon între smartphones.

De ex, la Samsung, în afara de problema cu incalzitul bateriei la s4, nu am auzit de alte probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce bou am fost ca am renuntat de 5s, de ala am fost super multumit.

 

o sa imi mai iau iphone, cand apare 6s, unde vor rezolva zecile de probleme le telefonului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, cred ca. era Fake din ăla care se autodistruge după o luna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pole, ce zici de Galaxy Alpha?

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greșit.

Unu' fix a fost acum 5 ore și un pic.

 

 

wrong.  ala era unu fix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai am mobile prin casa, dar nu am numar, adica eu am nano sim si nu am alt telefon cu nano sim.

 

o sa imi imprumute sor'mea un xperia compact, care are tot nano sim, acum ma duc la ea.

 

intre timp vorbesc pe fix :)))) 

 

in orice caz, dupa toata tarasenia asta, eu o sa imi iau iarasi iphone 5s si ma cac pe el de i6, chinezarie obositia si belita, tre sa raman pe iphone, ca fac handoff cu documente intre telefon si macbook, plus ca am toate cacaturile sincronizate pe icloud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti sa-ti schimbi nano sim, in sim normal, la vodafone. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-are rost, daca-si ia 5s.  

 

 

vezi pe olx, kip stie preturile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai si dupa ce repar iphonu sau daca imi iau 5s, tot nano sim am nevoie si iar il tai, plus ca e prea tarziu pentru asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine luai z3-ul ala.

 

Nu gasesc nicio chestie la care sa fie mai bun/rapid iphone-ul.

 

ca mi se pare scump si z3-ul, asta-i alta poveste.

 

Si daca il cumpar cand imi prelungesc abonamentul, tot e vreo 450 de eur.

 

un telefon, ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-are rost, daca-si ia 5s.  

 

 

vezi pe olx, kip stie preturile.

 

iau de la noumax sau de la istyle, sa stiu o treaba cu garantia, nu mai fac combinatii din astea nefericite.

 

si asa stau cu stres ca garantia pentru iphone 6 nu va fi valabila in ro sau ceva de genul asta. eu am doar bonul de casa, de la apple store si tranzactia cu cardul de la ala care l-a cumparat, atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, nu că-i merge prost. Io am înțeles ca nu-i mai merge deloc.

Edited by RareÈ™

Share this post


Link to post
Share on other sites

gunoi de telefon, acum intra intr-un loop de reset, face asa la infinit si am mai observat si ceva ce pare un pixel mort... lol, super telefonu' pizdii de o mie de oiro, abia astept sa scap de el, dar inainte fac o pagina de facebook unde voi face de cacat telefonul.  :)


 


acum o rulez cu telefonu' lu sormea, alt cacat xperia asta compact, cu android, cred ca-i plin de virusi si bug-uri, merge ca un cacat, si mai are 30 de mega liberi, cred ca a descarcat absolut toate aplicatiile din store, altfel nu-mi explic, ca poze n-are.


 


Doamne ce rau imi pare dupa 5s...

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la o vreme, fara sa fi instalat nimic in plus pe el decât ce aveam de când l-am luat, Yumo merge ca o mizda la spălat covoare.

Nu înțeleg care-i faza, așa a făcut si eLGiul, pur si simplu deodata a început sa meargă cu încetinitorul, sa se înțepe cate-o secunda, doua. Si nu ma refer la net, ci la funcțiile clasice de telefon, începând cu deblocarea ecranului si terminând cu închiderea/răspunsul la un apel

 

Așa fac androidele astea bre? Așa face ele? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.