Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

bai, e groaznic.  daca stai pe net de pe 3g-ul unei cartele, cealalta nu-ti mai fct, iti zice ca-i inchis.   nu fa greseala asta, pe bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate da ignore la avatarul unui user? Nu mai pot cu blue asta bre  :lol: Phimilea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugi chechu, nu ai sa vezi ca doua telefoane din doua clase diferite de pret sa se comporte la fel. Arunca-l  :lol:

 

anyways, samsung e de cacat, si nu zic de android, ci de samsung.   plastic de telecomanda.  interfata de ceva replica chinezeasca, lol.   htc e de 5 ori peste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum naiba blue? Stiam ca daca vorbesti pe una se-ntampla asta. Deci eu daca stau pe net is indisponibil?

 

Gata, m-am linistit. Ideea era misto dar daca e cu d-astea ma resemnez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe bune, ieri si azi toti care m-au sunat pe vdf, mi-au zis ca e inchis.  si ciudat, ca la orange nu prea am semnal acasa, tocmai de aia mi-am redirectionat de pe orange pe vdf,  pt faza cu semnalu'.   e PENIBIL, crede-ma.  daca vrei ti-l vand pe asta cu 250, am dat 320 acu 3 saptamani, sau asa ceva.   dar nu te sfatuiesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blue asta si-a luat ceva teapa, a cumparat ceva replica de 2 lei, dauna totala.

Si cartelele-s replici, gen.Gem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

adevaru-i ca poti fi usor inselat, toate samsungurile arata ca niste replici chinezesti, lool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de la 180 de lei in sus, impecabil de zgariate, bateria tine 5-6 zile...plm. Carcasele china shit costa 60 de lei...moara ciucurel daca nu e prosteala. Multi o baga p-aia cu interceptarea, altii cum ca sunt de parlamentari. Te doare capul.

Cel mai bine e sa iei de pe eBay. Am adus eu cateva si toti au fost foarte multumiti.

 

Astea de la noi cu carcase schimbate sunt foarte nasoale. O carcasa neoriginala de Nokia inseamna ca iti va veni sa dai cu el de pamant destul de des pentru ca se decoloreaza repede tastele, culoarea carcasei se duce, se zgarie foarte usor.

 

Mi-as lua si eu unul pentru a-l folosi strict ca telefon. Toate smartphone-urile astea sunt bune la toate, mai putin sa fie telefoane.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blasmefie ar fi sa-mi iau io aifon ma

D-ala cat un expresor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ar fi culmea sa dai 2000 pe un espressor cand tu nici nu stii cum ii zice, lol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai bine e sa iei de pe eBay. Am adus eu cateva si toti au fost foarte multumiti.

mi-e ca il cumpar de pe ebay via valcea valley...

Astept un pont, o ieftinaciune de la cineva care poate nu stie la ce e bun. Mie imi si place aspectul ala discret, felul in care se aprind tastele, forma simpla...nu stiu, imi place foarte mult 

Share this post


Link to post
Share on other sites

anyways, samsung e de cacat, si nu zic de android, ci de samsung.   plastic de telecomanda.  interfata de ceva replica chinezeasca, lol.   htc e de 5 ori peste.

Confirm. La note-ul meu am nu mai putin de 4 mici crapaturi (pe lateral) exact pe marginea telefonului pe plasticul ala alb adica exact unde se termina geamul si marginea aia cromata...si asta in conditiile in care nu l-am scapat niciodata intr-un an jumate de cand il am.

Edited by Catalin BMW

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-e ca il cumpar de pe ebay via valcea valley...

Astept un pont, o ieftinaciune de la cineva care poate nu stie la ce e bun. Mie imi si place aspectul ala discret, felul in care se aprind tastele, forma simpla...nu stiu, imi place foarte mult 

Unul de genul asta sigur nu-i teapa: http://www.ebay.de/itm/Nokia-6310i-Handy-black-edition-Mobil-Telefon-KfZ-6310-i-schwarz-Neu-OVP-/231094713354?pt=DE_Handy_s&hash=item35ce517c0a

 

E greu sa gasesti ieftinaciune pentru ca toata lumea cauta modelul asta pentru carkit.

 

Eu daca as avea carkit de genul ala pe vreo masina l-as arunca. Intotdeauna pasagerul din dreapta se loveste cu genunchii de carkit si arata si urat, dar e nebunia oamenilor dupa gadget-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm, la car kit am motorola kramer/v50, am găsit două impecabile la modul impecabile cu 60 de lei bucata inclusiv încărcătorul. Deci se poate. Mai aştept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

orijinal, măcar să—i schimb eu carcasa...am ratat unul în bucurești, mai era şi pe culoare champagne, cum îmi place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da' Grade A refurbished ala, la 49 de lire ce-nseamna? Nu telefon reconditionat?

 

Ca in conditiile astea nu mi se mai pare mult. Eram chitit pe pretul de 250 de lire.

 

50 n-ar fi mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e mult daca ar fi cu piese originale. O carcasa cu butoane, geamuri, tastatura este si la 15 ron. Daca iei telefonul cu 2-3 euro, te mai costă max 20 de euro recarosarea, un 50 plus transport e cam mult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putem sa-i intrebam daca au bagat piese originale sau nu. Cat dureaza? Vad ca fereastra aia de chat arata offline da'-i prindem maine in timpul programului :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grade A nu e neapărat refurbished. Poate sa fie produs cumpărat și returnat, poate sa fie produs cumpărat și refuzat din cauza transportului, poate sa fie produs expus în magazin, etc. În toate situațiile asta, produsul e clasificat ca grade A, deci poate sa fie nou nouț, fără 1 minut de funcționare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grade A Refurbished :

RRP : £54.99

 

  / Save : £5.04


Our Price : £49.95

inc. vat

buy_now.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Orice produs grade A vine neapărat cu garanție.

Într-adevăr, poate sa fie și recondiționat și făcut ca nou.

Edited by Rares_CJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ma dor ochii de la culorile alea megasaturate, si nu stiu, e diferenta la ecran, ceva cu luminozitatea, nu e ca la htc si iphone.  astea 2 is mai neutrale, mai naturale, la samsung totul mi se pare fortat, ma dor ochii de la el, jur.

 

 

poate nu stii cum arata interfata la iPad retina dupa ce am facut update-ul la ultimul IOS. Cartoon Network combinat cu Hello Kitty, sa vezi acolo fascinatia culorii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.