Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Trebuie sa fii tampit sa dai pe c*catul ala 17k. De banii aia iti iei ceva fain de la AP, patek philippe, jaeger lecoultre etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa ar stropi de banii aia.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa il cumpere cativa negri din astia gen kanye west si alte ciori de genul asta, ca sa apara cu ele prim plan in videoclipuri si aia e.

 

da cat tupeu frate pe astia de la apple, nu m-as mira in cativa ani sa scoata numai telefoane exclusiviste, gen cel mai ieftin sa fie 10.000 de euro sau chestii din astea, un fel de noul vertu.

 

pai va dati seama ca ceasul ala costa probabil 50 de parai ca sa il faca chinezii aia prin fabrica si cat aur sa aiba carcasa aia, avand in vedere ca ceasul cu tot cu curea are 60 de grame, un cacat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E si normal sa bage asa ceva. Exista o gramada de bulangii avortoni super snobi care vor cumpara asa ceva

 

Oricum e foarte frumos:

 

apple-watch-release-date-970-80.jpg

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

da plm, probabil o sa imi iau si eu unu din asta ieftin ca-s gadgetar se stie, dar tot m-a fatalizat pretul ala.

 

edit: ma rog ieftin my ass, ca si ala de 400 euro e exagerat de scump pentru un ceas smart din asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de aseara de la conferinta Apple , fain produs !

 

 

 

dar !!

 

 

eq7znk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

V-am zis ca nu ii intereseaza decat hardware-ul. Acolo-i painea lor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai surface pro il distruge la specs

Share this post


Link to post
Share on other sites

e foarte tare dar are un singur slot USB si e slot USB-C din ala in care poti baga usb-ul in orice pozitie, cum e mufa de incarcare de la iPhone, rezulta o mare problema de compatibilitate.

 

Ah si tot ala e folosit si pentru incarcare, deci practic ai belit ... daca vrei sa folosesti un stick normal de usb sau orice alt usb device, iar daca e la incarcat, e inutilizabil.

 

verge-007.0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai surface pro il distruge la specs

arta, Scufi. Asta conteaza.

 

Iei mai ieftin si vinzi mai scump. Ambaleaza bine hardware-ul, sa recunoastem. Costa si asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e foarte tare dar are un singur slot USB si e slot USB-C din ala in care poti baga usb-ul in orice pozitie, cum e mufa de incarcare de la iPhone, rezulta o mare problema de compatibilitate.

 

Ah si tot ala e folosit si pentru incarcare, deci practic ai belit ... daca vrei sa folosesti un stick normal de usb sau orice alt usb device, iar daca e la incarcat, e inutilizabil.

 

verge-007.0.jpg

 

 

Lol dar parca nu stii apple.

 

Daca vrei sa folosesti portul ala cu mai multe dispozitive, platesti. ce plm. e un adaptor vazut. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tampenie, asa la macbook-ul meu stiu macar ca am mufa de incarcare separata si port USB normal unversal compatibil, ar fi culmea sa umbli si cu adaptoare dupa tine, mi se pare o tampenie.

 

oricum, daca esti cu el la incarcat, nu mai ai nici o varianta.


da, stiu, vor sa iti restranga optiunile complet, sa devii sclav apple, sa nu poti folosi nimic decat produse apple la macbook etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba da ma, adaptorul ala nou, are mufa de incarcat, un hdmi un usb 3.0 si unul mic vazut, din ce-mi amintesc. 

 

dar costa 80 euro. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tampenie, in loc sa imi simplifice viata mi-o complica inutil si ma mai costa si 80 de euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in nici un caz acum, plus ca e foarte bun macbook-ul meu, sunt multumit, deci n-are rost. sigur ca mi-ar placea asta nou, dar ar fi o cheltuiala inutila, un moft aiurea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa e! Mai ales ca tu nu esti genul care sa-si faca mofturi aiurea.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, de data asta chiar nu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa fii tampit sa dai pe c*catul ala 17k. De banii aia iti iei ceva fain de la AP, patek philippe, jaeger lecoultre etc.

 

sau si mai bine, un container intreg de apometre ca al lui krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceva de genu'.  deci daca lui krebs ii placeau ceasurile de dimensiuni umane, era vb de ceasuri pt vreo 14 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.