Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

eu nu am inteles insa, de ce au folosit efectul ala de razboiul stelelor, cand trageau in film... la un momnt dat parca ma uitam la Imperiul Contraataca 

Pai nu era efect. Erau trasoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai de pe lista primul sezon din lost imediat.

 

a mai aparut si partea a treia din remember me si cam gata si cu ala. Sper sa nu fie vreo porcărie.

 

O sa incep oranjul pe urma.

 

Cam asta-i planul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fac pariu ca dupa ce-l vede, o sa avem un post de genul "câh, o lamentatie apsurda cu iz de sosete ude"

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai am scris despre el.

 

e ok. mai am ultimul episod de vazut.

 

stati, de fapt. nu ma pronunt pana nu-l vad si pe ultimul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodaproste Ifx

 

 

Pole, gtfo cu geagiu tau. Apare subtitrare in chineza pe mijlocul ecranului si nu e 1080p nici in o mie de ani

 

Sa vedem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodaproste Ifx

 

 

Pole, gtfo cu geagiu tau. Apare subtitrare in chineza pe mijlocul ecranului si nu e 1080p nici in o mie de ani

 

Sa vedem

 

bai cârcota, eram pe telefon, nu am stat sa verific informatia, am vazut doar 1080p in titlu si am pus link.

 

gtfo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai vreau sa vad Interstellar ala si nu mai am rabdare, iar la cinema nu pot sa merg ca a fobiile alea ale mele plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este nimic original in Intersellar

Mai bine te uiti la :

http://www.imdb.com/title/tt0118884/?ref_=nv_sr_1 - - aceeasi idee

http://www.imdb.com/title/tt0062622/?ref_=fn_al_tt_1 - - tot un care robot face toata treaba, doar ca in odiseea spatiala parca devine evil.

http://www.imdb.com/title/tt0119081/?ref_=fn_tt_tt_1 - - filmul asta l-am vazut pe digifilm cu o zi inainte de interstellar si exista un cadru cu o explicatie a gaurii negre si calatoria in timp, la fel, ba, da' la fel la fel ca in interstellar.

 

Si mai sunt inca vreo 4 sau 5 filme dupa care s-a luat Nolan. Sunt rusesti in mare parte.

 

Astea pe care ti le-am scris sunt foarte bune, fiecare abordand subiecte diferite, dar care sunt inglobate in  Interstellar.

Uita-te la astea, sunt mult mai misto!

In Odiseea Spatiala sunt cadre asemanatoare cu spatiul si asa mai departe. Interstellar este o copie a mai multor cadre, subiecte, idei, din filmele astea. 

Edited by mihaiMAN63

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.