Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

noroc ca am renuntat la el de 2 sezoane, mi se luase deja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ce mai vroiai sa arate ? e film biografic practic.

Macar sa vad cum l-a omorat ala, lol. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine cefi, păi, în cazul ăsta, puteau să continue filmul până să includă chiar și discuția de aici, de pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E suuuper misto. Adica mie mi a placut maxim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da' nu v-ati prins bre ca nu-s de mult timp in campul muncii? nu cred ca am doi ani de cand m-au convins serialele.

 

primul a fost breaking bad. ala a fost momentul meu si l-am vazut cand era deja pa.

 

filme, da, aia-i alta poveste, da' nici acolo nu-s cum as vrea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate serialele de care vorbesti is zero pe langa asta. Sper ca n-o sa-l vezi la letop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine cefi, păi, în cazul ăsta, puteau să continue filmul până să includă chiar și discuția de aici, de pe forum.

Principalul motiv pentru care n-au bagat si partea in care e omorat este evident: astfel s-ar fi etalat intreaga uratenie a sistemului care-si neglijeaza complet veteranii sai. Iar asta e un subiect sensibil in US.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am inceput sa ma uit la Squadra Antimafia, recomadat de Dan98, e fain si fara cocalareala din Gomorra.

 

ah si joaca o mifla periculoasa, fix pe gustul lui Similea :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evident, dar si dottoressa cicatrice e inghesuibila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aia e Rosy, eu ziceam de polititsta milfa:

 

bine, e din 2009 serialul, acum s-a mai babit.

 

Simona-Cavallari-Squadra-antimafia-5-ant

Share this post


Link to post
Share on other sites

La jigodia aia de Umbre de pe HBO se uita careva?

 

13 lucruri despre serialul Umbre:

 

• Echipa serialului a tras un chef monstru după ce s-a înregistrat primul download al unui episod de pe torente;

 

• Pentru că taximetristul nici nu te fură de bani, nici nu ascultă manele, â€Umbre†a primit un premiu pentru cel mai bun serial SF;

• ÃŽntr-un episod au apărut Antonio Banderas È™i Leonardo DiCaprio, dar nimeni nu s-a uitat; 

 

• Aşa cum Game of Thrones este cel mai piratat serial din istorie, Umbre este cel mai puțin piratat serial din istorie;

 

• Serialul e despre un om cu viaţă dublă: ziua e taximetrist şi noaptea e producător la HBO;

 

• Ca să aibă audienţă mai mare, vor urma reţeta KanalD: Relu îşi va lăsa o barbă mai lungă, iar serialul va fi dublat în turcă;

 

• Producătorii au recunoscut că serialul se numeşte Umbre pentru că e obscur;

 

• HBO, acuzat de marketing mincinos. Au pus afiÅŸe cu “Îl mai ÅŸtii pe Juan del Diablo din Corazon Salvaje? Acum e taximetrist!â€;

 

• HBO recunoaşte: serialul Umbre e copiat după unul argentinian, care se numea Hombre;

 

• Serialul a fost comandat de Metrorex, ca să capete lumea frică de taximetriÅŸti ÅŸi să meargă mai mult cu metroul. De-aia nici nu se difuzează în Drumul Taberei; 

 

• S-a văzut că e fake pentru că a semnalizat când intra în intersecţie;

 

• O fi Relu tare, dar la un service auto l-au făcut de 5.000 lei dintr-un foc, i-au spus că are planetarele rupte şi un injector înfundat;

 

• În spiritul serialului cu taximetrişti, HBO are licenţă doar pe Ilfov, dar transmite şi în Bucureşti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu stiu cum plm sa fac sa scap de rahatul asta de hbo.. fix la orele de varf numai seriale romanesti dau.. 

dar cica nu pot renunta inca un an.. am aruncat banii pe ferestra.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai tineti minte cand ne inghesuiam toti la HBO acum o mie de ani, cand erau la mare cautare celebrele "decodoare" facute de fel si fel de indivizi ? :) era nebunie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma au telecomanda si se discuta pe forumuri despre ele :)

 

 

Cred ca mai am unu din ala,pe la mama. Invatasera dracii sa faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.