Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

in 8 februarie a reinceput cu episodul 9, sezonul 5, se termina sezonul 5 acum in martie.


sa-mi bag ..., deci nu exagerez, episodul 10 nu a avut in total 4 repici legate, numai tristeturi, tacere cu tristete, tristete cu plans, aminitri triste despre tirstetea vietii triste in tristete, privit in gol cu tristete profunda, ah si o ploaie.

 

mi s-a cuagulat albumina din creier pana la final.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau sa vad un film misto,psihotic,tarantino style

 

ceva sugestii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.sa vedem pe care le am vazut,ca nu tin minte titlurile niciodata

 

the game suna foarte familiar.danke

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala cu Douglas The Game ? e misto, apare si un e38 parca

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu ma uit la The Big Bang Theory, ma cac pe mine de ras, deci e genial serialul :D pacat ca is scurte episoadele, am vazut in 2 zile, 2 sezoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut de mult pe ala, nu stiam ca se mai filmeaza. Family guy ai incercat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai eu abia acum m-am apucat de el, tot l-am evitat, nu stiu de ce.

 

se filmeaza si acum, au ajuns la sezonul 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

niciodata n-am putut sa ma uit la chestiile astea gen game of thrones, vikings, rome, spartacus etc din astea, nu stiu de ce, probabil in alta viata am fost abuzat medieval.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se par destul de aiurea. Violenta gratuita, mult sex ca sa se uite si labagii. Niste tampenii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica nu mai tine de gusturi. Noi astia carora ne place astfel de gen suntem direct niste labagii tampiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nu uitam ca astia care mancam iaurt din comert suntem muisti, acolo n-ai mai fost asa de vocal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica nu mai tine de gusturi. Noi astia carora ne place astfel de gen suntem direct niste labagii tampiti.

Poate tu te uiti din alte motive.

 

Dar dpdv comercial, cam astea sunt motivele principale.

Mai vezi o tata, un cur. Niste oameni ucisi in mod ridicol. 

Pai la Spartacus ala m-am uitat la un singur episod. N-am vazut niciodata atatea gaturi taiate si sange care sa iasa cu presiune. 

Iar Game of Thrones depaseste orice film de genul asta.

 

Sau gunoiul ala de True Blood.

Vampirii anusului. De fapt un fel de telenovela mai de actiune in care mai vezi ocazional niste tate si niste cururi de barbati.

 

HBO s-a dus pe pla.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tie nu iti plac nu inseamna ca sunt tampenii. Exceptand true blood care nu are ce cauta in discutie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai fiecare vorbeste din punctul lui de vedere.

La fel cum eu ma pot uita la o chestie si sa mi se para fascinanta sau cel putin interesanta, iar tie sa ti se para o tampenie 

Drept dovada, mie mi-a placut foarte mult The Borgias. Insa se pare ca nu le-a placut chiar atat de multor oameni, prin urmare au renuntat la serial.

Dar Game of Thrones se face in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tie nu iti plac nu inseamna ca sunt tampenii. Exceptand true blood care nu are ce cauta in discutie.

 

loool, a true master with words :))))))))

 

deci pe cale logica avem asa, daca nu ii place lui Bogdan game of thrones nu e o tampenie, ca nu insemana ca daca nu-i place lui, este o tampenie, mai ales daca tie iti place, dar daca tie nu iti place True Blood, atunci rationamentul incorect aplicat in cazul lui Game of Thrones, devine cumva corect si pe cale de consecinta True Blood este o tampenie, pentru ca nu iti place tie. Deci pracitc legitimezi ce zice Bogdan in cazul asta si tot tu, in mod paradoxal ii dai dreptate incercand sa il contrazici,

 

WOW ! paradoxul lui KIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai tu compari o telenovela cu vikings sau got?

 

Nu sunt genul vostru. N am nimic impotriva. Dar ca sunt tampenii astea doua...

Ma rog, tu probabil esti pe alte campii acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.