Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

rahat.nu mai are nici un farmec,la inceputul anilor 90 haleam orice porcarie pe pita

 

mai ales ca deja e super batucit subiectul la toate televiziunile posibile si imposibile

 

 

 

 

33913-the-ancient-aliens-guy-progression

Share this post


Link to post
Share on other sites

a aparut The Forger pe rarbg, dar se aude ca curu si nu are subs.

 

ah si ep 19 din big bang theory, pt cine se uita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreo comedie buna, ceva? Sunt satul de drama llama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, este editat de catre Radu Ion si Chuck Norris

mwahahahaa, o sa fie o imbecilitate

Share this post


Link to post
Share on other sites

atentie, astia care aveti muieri acasa, a aparut pe torente 50 shades of grey, sabotati repde trackerele pana nu observa entitatile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca e bezna mintii iron Fists 2 ala... faci mijto, sau chiar te uiti ?


eu mi-am dat jos toata seria Star Wars, alea originale, bluray, sa le revad in asteptarea episodului VII, care continua actiunea, unde se termina astea din 77-83

 

 

plm, aproape ca nici eu n-am inteles ce am scris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar ma uit, e de o imbecilitate rara. Am speranta ca cineva o va parli pe adolescenta si ii va mozoli un sfarc...si ma-sa e buna, sper ca le citeste negrul in tandem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

atentie, astia care aveti muieri acasa, a aparut pe torente 50 shades of grey, sabotati repde trackerele pana nu observa entitatile.

 

De ce? Care e fasul cu 50 de umbre de gri? Nici macar nu am ajuns pe IMDB sa vad despre ce e vorba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ceva gunoi abominabil, legenda spune ca multi din barbatii care au fost cu femeile sa il vada la cinema, n-au mai iesit de acolo, sau daca au iesit, inca sunt pe tratament post traumatic si impotenta psihogena.

 

cu toate acestea, femeile sunt extaziate de fenomen, n-am idee de ce, toate grasele si disperatele si-au udat chilotii aia tetra pe facebook, cand a fost premiera in romania..

 

59173225.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twilight gen. Ce bine ca nu am vazut Twilight. Pare-se ca scap si de 50 de umbre de gri.

 

Edit: Am ascultat un review. Tipic american, plictiseala de pasarica duce la bataie si plictiseala de pasarica. Si pasul urmator, pasarica se inlocuieste cu pwla.

Ah...si toata lumea are o camera pentru jucarii si jocuri in costumul lui Adam/ Eva.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am scapat de 50 shades cacat si am dat de furious 7, toata lumea lacrimeaza de nush ce final EMOtionant. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: Am ascultat un review. Tipic american, plictiseala de pasarica duce la bataie si plictiseala de pasarica. Si pasul urmator, pasarica se inlocuieste cu pwla.

31a522eeb0813902efd7c4a677ca057eabd7e1ef

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact. Si nu inteleg de ce e atat de ridicat in slavi.

 

Da, l-am ascultat, povestea un critic de film ce cacat e cu baby drama asta de film. Macar nu ma dor ochii ca-s de la 8 dimineata cu ochii in monitoare :lol: . De fapt cautam alea 20 de minute de activitate insa am dat de review.

 

Hai ca la Furious 7, a murit PW, ultimul film, bla bla. Dar la asta? Futai cu bataie cu tente de homosexualitate?

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serial misto discovered, A gifted Man. Acum vad pilotul si e fain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai tineti minte cand ne uitam la Highlander (serialul cu Adrian Paul) si ne mai si placea ? bine, sau Xena, eram fan declarat. :)

 

ah si McGyver sau A-Team, Knight Rider... sa-mi vad una, bai am imbatranit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.