Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

am zis intre filmele cu supereroi, nu ca e vreo capodopera de oscar. 

Aici ieri era pustiu complet, ca niciodata.  In tot complexul daca erau vreo 100 de insi, sala in care eram eu  avea 480 de locuri si eram vreo 10-15 insi maxim :) .Normal vineri seara e superaglomerat, dar de.. e si nivel de alerta portocaliu inca.. 

 

Amicul asta al meu a mers joi. Am vrut sa merg si eu insa cand am vazut cate locuri sunt rezervate (la amiaza) pentru rularea de la 22:30, am zis pas. ma apuca paranoia daca e plin de cretini.

 

Pai nu de oscar, dar no, sa te tina in priza putin. Sa fii cat de cat multumit ca ai mers. Astea-s asteptarile mele minimale de la orice film.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

e facut misto, merita si 3d vazut, e ok . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai oricat de naspa ar fi, e fuckin' batman vs superman, ma doare-n ... de poveste, scenariu, cacat pansat, e cu super eroi, nu-i vreo biografie de oscar shmoscar

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai oricat de naspa ar fi, e fuckin' batman vs superman, ma doare-n ... de poveste, scenariu, cacat pansat, e cu super eroi, nu-i vreo biografie de oscar shmoscar

pai cam asta e nu stiu ce se asteapta lumea, e un film fun si atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno bun, mi-a dat jos star wars, bluray ala de 33 de gb si o sa il vad acum, m-am pregatit cu spritz si rontaieluri, fac bezna in casa, imi pun tricoul cu Storm Troopers si intru in atmosfera imperiala.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut si eu Deadpool. Slabut rau. Cateva glume mai bune, dar cam atat. A fost promovat foarte inteligent, dar reclamele si trailerele bat filmul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

io n-am nici cea mai mica curiozitate sa vad deadpool. Din trailer mi se pare fucktard. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu l-am vazut acasa. La cinema chiar n-are rost. 

 

La fel si eu. Nu merita cinema pentru Deadpool. Numai daca te plcitisesti acasa si vrei sa schimbi peisajul.

mno bun, mi-a dat jos star wars, bluray ala de 33 de gb si o sa il vad acum, m-am pregatit cu spritz si rontaieluri, fac bezna in casa, imi pun tricoul cu Storm Troopers si intru in atmosfera imperiala.

 

Acum ma bag si eu la SW, varianta mai de oameni saraci, ca TV-ul meu e de 81cm :LMAO: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nene, deci mie mi-a placut.

 

am observat ca in ziua de azi, trebuie sa fii gen anti tot, un critic absolut caruia ii pute tot, un fel de CTP, altfel esti cel putin un superficial care habar n-are cum sta treaba de fapt.

 

ce bine ca-s mai bolovan asa in felul meu si chiar m-au distrat astea 2 ore si ceva, cu kylo ren cu tot.

 

probabil o sa imi placa si batman vs superman.

 

#fericiticeisaracicuduhul

 

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai am văzut 10 cloverfield Lane.

Mișto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star Wars si mie mi-a placut. Deadpool nu.

 

n-am vazut inca deadpool.

 

oricum, de aici inainte, nu o sa mai citesc absolut nimic despre filme pe care nu le-am vazut, nici review-uri, nici opinii dã pã net, nimic. Pai plm, in loc sa diger singur filmul, stau sa compar in subconstient cu ce am citit cine stie pe unde si imi citeste toata treaba si nu ma refer la spoilere.

edit: ce plm aveti ma ? jeezy + mas

Edited by Pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votam Pole!

 

 

Aaaaaaaamiiiiiiiiinnnn !!!!!

Star Wars si mie mi-a placut.

Tocmai l-am vazut si eu. A fost interesant, peste Deadpool, clar. Efecte speciale bune, deci a meritat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

care va mai uitati la the walking dead ? in sfarsit il impusca cineva pe pisatul ala de Carl, direct in mecla, ii da fatal la un ochi.

 

dar nu moare futu-l in gura de cacacios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.