Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

imi crapa boxele, dar ma pis, oricum difuzoarele sunt pe faras.

 

stau in ferentari, ce camera de auditie. Si oricum receiverul e mai ieftin ca o telecomanda de marantz, deci trebuie volum sa inteleg ceva :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zyz n-a avut tupeu' asta niciodata

Adevarat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi crapa boxele, dar ma pis, oricum difuzoarele sunt pe faras.

 

stau in ferentari, ce camera de auditie. Si oricum receiverul e mai ieftin ca o telecomanda de marantz, deci trebuie volum sa inteleg ceva :sorcerer:

 

lol, mallu' ala unde am fost e in ferentari?  nu-i de mirare ca seamana cu ala de la cativa km de braila. :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai am vazut Ender's Game... ce plm de cacat fermentat e asta bai nene ? ghena direct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce bine ce bine. Naspet, presimteam io

 

Io astept ala al lui Lars cu secs

Share this post


Link to post
Share on other sites

A furat odata o conserva

din debara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai am vazut Ender's Game... ce plm de cacat fermentat e asta bai nene ? ghena direct.

 

 

ia sa vedem despre ce kkt e vorba

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pe filelist, gaseste bsplayeru si subtitrare. Ala 720p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cartea e foarte misto. Filmul nu l-am vazut inca. Ma uit la "The wolf on wall street" si nu stiu dece, dar pana acum pare un fel de "Harold and Kumar go to White Castle".

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu folosesc filelist.

doar iplay si torrentz

am luat un xvid care se vede bine si are subtitrare peste una coreeana.. Si sunetul e bun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am luat Captain Phillips, cica hd, sunt curios ce zice panza lui S. despre film.\

brb 2 ore :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut, e bunicel..insa nu chiar asa cum il lauda aia pe IMDB.

Daca nu era Tom Hanks, cred ca era un megaesec de film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi a placut filmul cu robotzii.

 

foarte tare.japonezii par cei mai avansati in domeniu,nu stiu ce dracu au pasiunea asta dubioasa

 

bine,ei prin definitie sunt niste robotei monotoni si disciplinati,pe undeva se explica

 

in schimb americanii merg aproape exclusiv pe dezvoltarea in scopuri militare a robotilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japonezii sunt nebuni. Societatea lor s-a deschis mult prea brusc. N-au fost pregatiti pentru asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plm bai pole, filmele astea fecalizate sunt practic niste jocuri de calculator sau consola. O basina cu stropi, o aberatie stoarsa din hemoroid. Daca esti atent la detalii, nimic nu are logica. Doar efecte care nici speciale nu mai sunt, le poate face orice pârsh cu harfe de grafician. Ma cac in ele de filme tehnologizate, pline de clisee obosite si ma cac in toti lakeii de regizori care daca il pun pe ford in film au impresia ca se reintoarce cu un jedi in varful pwlii.

M-am enervat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu putem avea pretentia sa scoata astia un kil de filme bune in fiecare an

 

de unde plm

 

majoritatea sunt filme de larg consum,destinate unei populatii pe alocuri indobitocita de prea multi burgeri si gale de wrestling

Share this post


Link to post
Share on other sites

adica se uita un bou la discovery, fumeaza o ganja si nu pricepe daca furnicile ale se bat, o vad pe regina intr-un bang primordial sau pur si simplu agita ca vacile pe ecran. Apoi suna alti fumati si le zice ca are o idee. Aia suna doi contabili care verifica la cont pe toti mosii expirati si le propune un deal retard pe o suma grea. Insured by indiana jones gen.

 

Si un handicapat de scenarist luat de pe strada pune o baza umana pe o planeta de furnici dar uita sa scaneze planeta sa vada daca nu cumva e vreo furnica ramasa in urma. Si nu una oarecare, ci chiar o regina cu pui, ce ... mea sa vezi, tot o regina.

Bag ... in el de marketing.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.