Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

Pf, ce stabil e, chiar si in relatiile cu ibovnicele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si uitat de serialul ala, lol.

Acum sunt la altul, in sensul ca vizionez un serial pe saptamana...

 

Apoi kip, mai nou trebuie sa ne uitam doar la un anumit gen de film/serial, ca nu cumva sa se uite ciudat cei din jur?

Efectiv le iau la rand, pana nu mai am la ce ma uita, noroc cu Similea care-mi recomanda porcarii de filme... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cefi, l-ai pus si in rama pe al tau?


Pole, acum sunt la Sopranos, cred ca l-ai vazut si tu... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conform comisiei de rating a CNC, 'Nymphomaniac Vol. II' este incadrat ca fiind un film 'Interzis minorilor sub 18 ani si interzis proiectiei cu public'. Mai precis, filmul este interzis nu numai minorilor, ci tuturor spectatorilor din Romania.

"Acest caz de cenzura este unic in Europa, Romania fiind singura tara din Europa in care Nymphomaniac Vol. II este interzis", arata Independenta Film.

 

http://www.hotnews.ro/stiri-film-16504168-nymphomaniac-vol-interzis-cinematografele-din-romania.htm

 

 

loooooooooooooooool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cefi, l-ai pus si in rama pe al tau?

Pole, acum sunt la Sopranos, cred ca l-ai vazut si tu... :P

 

 

Foarte.........foarte slaaaaaaaaaaaaba replica. Plm  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu-mi zici ca vezi The Sopranos intr-o saptamana.

E prea lung, dar in medie vad 2 doar sambata si duminica, in timpul saptamanii, inca 1-2, depinde de cate episoade sunt intr-o serie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conform comisiei de rating a CNC, 'Nymphomaniac Vol. II' este incadrat ca fiind un film 'Interzis minorilor sub 18 ani si interzis proiectiei cu public'. Mai precis, filmul este interzis nu numai minorilor, ci tuturor spectatorilor din Romania.

"Acest caz de cenzura este unic in Europa, Romania fiind singura tara din Europa in care Nymphomaniac Vol. II este interzis", arata Independenta Film.

 

http://www.hotnews.ro/stiri-film-16504168-nymphomaniac-vol-interzis-cinematografele-din-romania.htm

 

 

loooooooooooooooool

 

 

Macse, paradoxul stii care e ? Panarama de mai jos e membra CNC, lol ! Ea isi arata fara intregii tari dar interzice un film cu tenta erotica.

 

http://www.playboy.ro/fete/vedete/cristina-dochianu-marea-pisiceala-9162035

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa, nu, e piesa, chiar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, KIP.

 

Dar penibilul CNC nu se oprește aici. Odată cu acest scandal, am aflat că din CNC face parte Cristina Dochianu, fostă prezentatoare a știrilor sportive și iepuraș Playboy. Așadar, Cristina Dochianu a hotărât ca Von Trier să nu arate pizdă la cinema după ce ea a arătat hamsterul întregii țări, în Playboy. Nici urmă de solidaritate între artiști, băi, frate!

 

Iată ce au zis alte țări despre filmul lui Von Trier:

Estonia – interzis sub 14 pentru Vol. I şi interzis sub 16 pentru Vol. II
Germania – interzis sub 16 pentru ambele părţi
Danemarca – interzis sub 15 pentru ambele părţi
Olanda – interzis sub 16 pentru ambele părţi
Franţa – interzis sub 12 pentru Vol. I şi interzis sub 16 pentru Vol. II
Cehia – interzis sub 18 pentru ambele părţi
Elveția – interzis sub 16 pentru ambele părți

 

http://www.kmkz.ro/recomandari-2/filme-recomandari-2/doar-in-romania-filme-interzise-adultilor/

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu inteleg rostul acesor filme la Cinema.. adica plm, doar nu o sa mi-o iau la laba la Cinema, astea sunt de vazut acasa. eu asa cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata bine rau saracia aia. Va dati seama ca e membra acolo pentru ca lustruieste carasul cuiva. Au bagat-o sa-si ia si ea un salariu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u u u, misto, pe National Geographic sunt pana la ora 22emisiuni din alea cu Dezastre in aer, avioane prabusite etc. Am o placere perversa sa ma uit si apoi cand zobor, in mintea mea se contruiesc minim 30 de scenarii de prabusire, cred ca-s imbecil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.