Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

astia sunt pe pastile grav, la fel s-a intamplat si cu Tom Hardy in filmul cu Batman, nu gasesc poza acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si Christian Bale face din astea, tot in perioade foarte scurte. Nu cred ca folosesc metode sanatoase sau ortodoxe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nici n-am stiut ca ala e Tom Hardy in Batman, am ramas surprins cand am aflat. Mai ales ca e si piticot rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si Christian Bale in Masinistul, daca nu l-ati vazut, merita, e foarte misto.

 

asta mie mi s-a parut cel mai socant... si tineti cont ca Masinistul e facut in 2004 si imediat, in 2005 il juca pe Batman in Batman Begins.

 

socant:

 

d2bab2a36e039fe25fe919f088dfb703.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai esti nebun ? chiar vazusem ceva recent cu asta, Hunger Games 2.

 

avea fata de narcoman, n-ai ce zice

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat de curiozitate si am gasit o poza cu el cand era fresh. In '99. De nerecunoscut:

 

 

hoffman_philip_seymour_talented_ripley.j

 

 

pese: in 10 min incepe top gear, la 11 se termina. Sper ca la 12 incepem downloadu' :)

Edited by ifx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nici n-am stiut ca ala e Tom Hardy in Batman, am ramas surprins cand am aflat. Mai ales ca e si piticot rau.

Are 1.75 parca. Nu e chiar asa mic.

Si Christian Bale face din astea, tot in perioade foarte scurte. Nu cred ca folosesc metode sanatoase sau ortodoxe.

Pai cand sunt musculosi e clar ca sunt steroidizati maxim. Si astia cred ca slabesc prin foame maxima. Cred ca au o ambitie enorma. Ma rog, probabil ca folosesc ceva cocktail de pastile de slabit.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia n-au altceva de facut, doar face parte din munca lor. Cu antrenori personali, nutritionisti, plm, etc, pe mine nu ma mira. Insa sanatos n-are cum sa fie sa cazi asa dintr-o extrema intr-alta

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.75 nu e pitic, dar oricum, e mic. Gandeste-te ca Di Caprio are 1.84, si toata viata lui a parut un copil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ce plm. Pitic e XXL, contrar username-ului plin de ......sa-i zicem ironie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare! L-am vazut si eu in seara asta. Chiar misto!

1.75 nu e pitic, dar oricum, e mic. Gandeste-te ca Di Caprio are 1.84, si toata viata lui a parut un copil.

Am cautat acum pe net. Apare si cu 1.82 si cu 1.83. Ma rog, actorii astia oricum nu sunt inalti in general.

 

De Niro, Pacino, Stallone, Van Damme, Tom Cruise. Toti au sub 1.80.

Pe camera oricum e greu sa se vada inaltimea reala. Ma rog, iti dai seama la cei foarte inalti sau foarte mici de statura, dar altfel nu.

Di Caprio a parut mic mai ales pentru ca a jucat de foarte tanar. In Titanic arata de 16-17 ani. Avea de fapt 20 sau 21 de ani. Acum parca are 37 de ani, dar nu arata de mai mult de 30 de ani. Viata de actor.

 

Si Mel Gibson e mic.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Acum parca are 37 de ani, dar nu arata de mai mult de 30 de ani. Viata de actor.

 

 

 

crucea asta tre' s-o port si eu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

cica a murit. Phllip Hoffman ala de supradoza la 46 de ani. era tare actorul, eu il stiu din filme cu spioni gen, si ala cu tom hanks si julia roberts.

 

apare anu asta cica

 

http://m.imdb.com/title/tt1972571/?ref_=m_nmfmd_act_4

Lol

 

http://waterfordwhispersnews.com/2014/02/02/charlie-sheen-found-alive-in-his-new-york-apartment-aged-48/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, Tom Cruise daca se mai forta putin, intra la categoria midget, are 1,72. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala mi se pare ca poarta niste pantofi care-l inalta putin. :lol:

 

Insa e un actor foarte bun.


Si Robert Downey Jr. are 1.73. :lol:


Si asta e tare:

 

article-2073716-0F2A56CC00000578-958_634

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios care ii va fi evolutia in filme, ca nu o sa poata sa joace la infinit roluri de badass smardoi, are si asta o varsta plm si nu este atat de versatil incat sa faca un rol bun in alt gen de filme. In afara de Vanilla Sky si Nascut pe 4 Iulie, nu imi amintesc alte filme in care sa nu fie smardoi.

 

plus ca mie mi se pare ca joaca la fel in toate filmele, aceeasi miimca, atitudine, e cam liniar ca actor.

 

Spre deosebire de diCaprio care mie mie se pare cam cel mai bun din generatia noastra, a avut roluri extraordinar de variate si de complexe, pe care Cruise sigur nu le-ar fi dus la capat. Nu degeaba este apreciat di Caprio de Scorseze, Tarantino si alti grei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In tropic thunder? Da, ma rog, nu m-a impresionat, sa nu pierdem din vedere ca era practic mascat tot, machiat, costum dr gras pe el, chelie, etc. Ai mai fi ras atat, daca era doar el ? Despre asta vorbesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cel mai versatil mi se pare johhny depp.cele mai complexe roluri.

 

il bate la cur pe di caprio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.