Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

de inteles intelege oricine, nu i chiar greu...dar nu trebuie sa ti si placa....

 

un retardat care ajunge sa empatizeze si sa aiba afectiune fata de un software n Plm e de domeniul atrofierii neuronale....daca ala e un cretin si nu mai discerne sau prefera sa si bage pla intr un soft decat inte un om ( a se citi face sex) atunci imi bag si eu pla si n director, regizor, scenarist etc si n softurile lor. cum on face gen

 

daca lumea e sau va ajunge atat de penibila atunci Mue. fara numar.

 

sunt curios, dupa film ramai cu sentimentul ca e inevitabil, nu? acolo se va ajunge..dar parca nu i asa rau? ..fuck dats shit, dupa un film de genul ar trebui sa ramai ultragiat, revoltat si precaut. mue scenaristului si regizorului atunci

 

ca n filmul ala... Disconnect.

http://m.imdb.com/title/tt1433811/?ref_=m_nmfmd_act_7

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag la Homefront. Pentru ca Jason Statham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios, dupa film ramai cu sentimentul ca e inevitabil, nu? acolo se va ajunge..dar parca nu i asa rau? ..fuck dats shit, dupa un film de genul ar trebui sa ramai ultragiat, revoltat si precaut. mue scenaristului si regizorului atunci

 

 

 

Nu cred ca asta e ideea. Mai degraba e un semnal de alarma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci eu astept sa vad:

-300: Rise of an empire

- Non-stop

-Robocop LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robocop, da, de dragul vremurilor apuse.

 

Cand eram copil, mereu venea cate unu la scoala care se lauda ca el a vazut Robocop 5 sa zicem, si de acolo toata lumea se ducea acasa si fabula prietenilor, desi filmul nu exista in realitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag la Homefront. Pentru ca Jason Statham.

 

e un pisat, dar din ala de dimineata dupa o noapte de baut stroh cu bere si tequilla si dupa ce ai vazut o haimana ordinara pe o bordura in vama veche, de nu stii daca iti pute pwla sau pisatu, sau amandoua.

 

practic am vrut sa subliniez ca este un film slab, privit dupa anumite standarde cinematografice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e un pisat, dar din ala de dimineata dupa o noapte de baut stroh cu bere si tequilla si dupa ce ai vazut o haimana ordinara pe o bordura in vama veche, de nu stii daca iti pute pwla sau pisatu, sau amandoua.

 

practic am vrut sa subliniez ca este un film slab, privit dupa anumite standarde cinematografice.

Mda, +1. Ca o piesa a lui Miley Cyrus cantata de Justin Bieber. Praf. Pacat de Statham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine plm e statham ala? Deci cand aud ca ziceti de depp ca nu e actor, da' bine ca puletele asta obosit e. "Pacat de statham". Blablablablashit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filth, o borala cu infuzii de tesut mucos. Nici macar amuzant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filth, o borala cu infuzii de tesut mucos. Nici macar amuzant.

Am vrut sa ma uit si eu la el acum ceva vreme, dar am avut o presimtire si am renuntat :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil se vrea a fi ceva mindfuck filmul sau n-am inteles, insa nu m-a surprins cu nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce trompeta de film "Welcome to the Jungle". Ma asteptam la ceva in genul "Red" + "The Last Stand". Cand colo, o fasaiala americana adolescentina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.