Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

mie mi-a placut de nenea Arnold asta intotdeauna.

chiar si acuma, cand e batraior. indiferent de film

 

 

Pole plus Jack Sparow, carenumaiimbatranesteniciodata

Share this post


Link to post
Share on other sites

toata lumea imbatraneste,chestia i ca noi am ramas cu imaginea din filmele lor de glorie,mai ales ca basinosii astia de la televiziunile noastre le reiau de 3 ori pe an

 

cum plm sa bagi vineri sau sambata seara la ora de audienta maxima filme gen hard to kill 4 sau lethal weapon din 86

 

ma rog,in contrast sunt si actori care imbatranesc frumos ,cel mai bun exemplu care mi vine acum e clint eastwood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai dreptate. Insa Clint Eastwood nici nu cred ca a incercat sa-si ascunda varsta. A imbatranit natural. 
Astia acum baga o gramada de chestii ca sa-si ascunda varsta reala.

 

Ma rog, Arnold nu cred ca face asta. Mie imi place mult de el. Pe langa faptul ca e un actor mare, e cel care a adus culturismul in atentia maselor. Nu e cel mai bun culturist din istorie, insa e cel mai cunoscut si cu cea mai mare notorietate. E cel care a scos sportul asta din umbra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, stai ca mi-am amintit de nesuferitul vietii, bai nene, deci nu-l halesc pe asta nici cu o basculanta de lamaie:

 

STEVEN SEGALL ! omg, antipatic sub infinite aspecte, varza actor, infatuat maxim si degeaba.

 

mi-a placut Eeastwood in Grand Torino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steven Seagal pare sa aiba un profil de sex offender. Arata de parca ar citeste orice. Copii, babe, baieti de 14 ani.

 

A avut cateva filme misto cand eram pusti, insa cam tot ce a facut mai recent e groaznic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai joaca numai in mizerii din alea categoria B, straight to DVD in cel mai bun caz. si mai are si fumuri in cap, nu a vrut sa apara in expandables asta 3, pe motiv ca nu is aia de nasul lui, ceva de genul asta.

 

lol, sa-l pis in freza, mai jos decat in ce joaca acum nu exista decat alea Sharkozaurus vs Robozilla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

arnold,bruce willis,stallone sau chuck norris nu s de nasu lui?nu mai vorbesc de statham

 

pai astia sunt greii filmelor de actiune all time,un soi de hall of fame

 

seagal a jucat in filme cel mult de mana a doua.penibil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, hai...

Similea + Cynthia Rothrock

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai c-a fost bine la viata ei aia.

 

Da, Rares! Aici sunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seagal prefera sa nu apara in seria Expandables, insa filmeaza ca terminatu` filme de tot kktul, in Romania.

Cred ca i-au dat jet aia de la Hollywood la acces de decoruri  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ifics, trebuie sa vezi neaparat Fargo-filmul. O sa intelegi de ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe scurt, da. e bun. sau bun fata de ce am vazut in ultima vreme.

 

pot fi si subiectiv, pe motiv ca mi-a placut serialul. oricum nu-si au rost unul fara altul.

 

daca vrei, uita-te linistit la amandoua. cred c-o sa-ti placa

 

 

ifics, trebuie sa vezi neaparat Fargo-filmul. O sa intelegi de ce.

 

 

acum nu-mi pare rau ca am inceput cu serialul :)

 

cand am vazut filmul s-a legat ceva. nu e povestea iesita din comun da' macar faci o legatura intre cele doua, cat de mica.

 

oricum daca nu-mi ziceai cred ca-l mai amanam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seagal are casa lui proprie se productie, si-si face sf filmele, altfel nu l-ar lua nici dracu'. Am un prieten ce-i face machiajele alea in filme, cand le toarna la noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut ieri jumatate din Need for Speed. L-as pune pe acelasi nivel cu Rambo si Robocop. Stii, din primele secvente, cine castiga fata, cine moare si cine rateaza a 3-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, aseară am văzut (cu greu) nfs-ul. Am rezistat mai mult pentru actorul principal, in rest mega varzao. Foarte prost jucat, un teatru de 2 bani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super filmul, vazut de 3 ori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.