Jump to content
blue

Filme, Seriale si Emisiuni TV

Recommended Posts

:D :D

 

 

 

Apropo, varsta de 40 e năucitoare la firmei. Rare-s alea de trec pragul fara sa lase frumusețea in urma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce suflet de poet. Sa lase frumusetea in urma. Mai pe romaneste - sa devina niste vaci oribile sau niste nasoale pline de nemultumiri si frustrari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, nu ai înțeles bine. Cheltuie mai multe resurse pe ciorbita soțului grosier și pe piureul copchiilor ingrați.

 

 

De ce urăști femeile, mistar C?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu io un servis bun! Cu mecanic care abia asteapta un Commander la rampa si are mereu o vorba dulce pentru oricine. Un suflet de vioara, cum ar zice el

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce urăști femeile, mistar C?

Simi e cu empowerment, strong independent woman, toate lucrurile alea pe care le dispretuiesc eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar de ce ai dispretui strong independent woman? Nu sunt tot oameni si ele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca e o chestie falsa. Femeile puternice si independente sunt foarte rare. Cu alea n-am nimic. Adica femei de cariera, femei ambitioase care chiar vor sa traga tare.

Dar multe baga vrajeala asta ca sa-si rupa p1zda cu cine vor ele si sa domine in relatie.

Multi sunt pizdoi si accepta asa ceva. Gen femeia nu mai gateste, vine beata acasa dupa ce a ars-o in club cu fetele si poate a muls un caras in gura. Ca doar e independenta si puternica. Nu concep asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... si poate a muls un caras in gura. Ca doar e independenta si puternica. Nu concep asa ceva.

Ciupa zice ca fwmeile puternice nu mulg, ci smulg

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu bag seama că Ciupa se poarta de parcă n-ar fi cunoscut decât banale, mustăcioase cu pretentii. Și asta nu e bine.

Că altfel nu-mi explic de ce generalizează așa, eu as putea să-i spun că exact invers e, majoritatea îs cum zice el c-ar fi 'rare'.

 

 

Pizdoi. Lol. Iar se supără ZyZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majoritatea femeilor sunt puternice, independente si lupta pentru o cariera in domeniul lor? :lol:

Esti idealist. Ai pus p1zda pe un piedestal.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nene dar de ce prazitati topicul asta perfect valabil?

 

plm zici ca-i Dr. Oz aici, editie speciala de 8 martie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, nimic n-am înțeles din Blade Runner asta. Aproape trei ore și nimic, cred că aș fi înnebunit de draci dacă-l vedeam la cinema.

 

 

Ce pufoaica de film

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff, bai si chiar azi voiam sa-l vad... bag ... bai nene, nu mai e nimic de vazut, de prin 2000 incoace.

Respectele mele dlui Ganea, ca i se scoala ... la gospodina aia. Bine, Ganea arata cam ca orice infractor de drept comun, recidivist, plecat in spania, venit in romania cu un A6 gri din 2001 volan pe dreapta furat din franta, la nunta varului din Bolintin, recent eliberat pentru buna purtare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-a plăcut blade runner, mișto filmat, ideea la fel. Ca nu suport eu mutra spelbului aluia e alta, zici ca e ceva copil din flori al lui Garcea.

post-6-0-30224500-1514709367_thumb.jpg

post-6-0-97741300-1514709378_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

are sfecla aia constânsă asa, zici ca mereu vrea sa dea o basina si se chinuie s-o dea pe silent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.